Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:3, Did:0, useCase: 3

Vjačeslavs Fanduļs: "Mēs tomēr izdzīvojām!"

Ritvars Raits
Ritvars Raits

Vjačeslavs Fanduļs: "Mēs tomēr izdzīvojām!"
Vjačeslavs Fanduļs
Foto: Ritvars Raits

Latvijas hokeja čempionātā pagājušajā sezonā debitēja savā būtībā jauna hokeja komanda – HK "Ogre". Mēs tikāmies ar komandas galveno treneri Vjačeslavu Fanduļu, kurš dalījās savos iespaidos par aizvadīto sezonu, kā arī par problēmām, kas saistītas ar Vidzemes ledus halles bankrotu.

Daudzi hokeja līdzjutēji jūsu trenēto komandu saista ar "ASK/Ogre". Kā ir īstenībā – tā ir tā pati komanda, vai pavisam cita?
Sāksim ar to, ka pagājušajā gadā, kad es pats vēl spēlēju, bija hokeja komanda "ASK/Ogre" – finansiāli mūs atbalstīja Aizsardzības ministrija un uzņēmējs Juris Feodorovs. Pavasarī mēs izcīnījām Latvijas čempionāta sudraba medaļas, bet pēc tam komanda pārstāja eksistēt. Šajā sezonā mūsu galvenais uzdevums bija – saglabāt Ogrē hokeju. Tāpēc, ņemot par pamatu "ASK/Ogre" farmklubu, tika izveidota pilnīgi jauna komanda – HK "Ogre". Jāsaka paldies trenerim Sergejam Ņekrasovam, kurš visus savus jaunos hokejistus noturēja, neļaujot viņiem izklīst. Šie puiši bija mūsu jaunās komandas kodols.

Hokejs ir viens no dārgākajiem sporta veidiem. Kas bija jūsu galvenie materiālie atbalstītāji?
Komandu izdevās izveidot arī pateicoties Ogres novada domes atbalstam. Vislielākā pateicība pienākas Ogres novada domes priekšsēdētājam Edvīnam Bartkeviča kungam, kā arī pārējiem deputātiem, kuri mūs uzklausīja un lēma par hokeja komandas atbalstīšanu materiāli.

Vai tas, gadījumā, nebija pirmais gadījums, kad Ogres novada dome nopietni finansēja lielo hokeju Ogrē? Jura Feodorova laikā, kad viņš bija hokeja kluba prezidents, nekas tāds nenotika, lai gan arī viņš lūdza atbalstu.
Cik es zinu, viņš sešu vai septiņu gadu laikā pats uz domi nemaz nebija aizgājis. Mēs ar treneri Ņekrasovu aizgājām uz Ogres novada domi, izstāstījām par savām problēmām un plāniem, un jāsaka, ka deputāti mūs uzklausīja un saprata. Vēlreiz atkārtošu, ka mēs esam ļoti pateicīgi pašvaldībai, ka hokeju Ogrē izdevās nosargāt no iznīcības. Tagad mums ir ļoti laba sadarbība gan ar domes priekšsēdētāju, gan ar deputātiem, kuri mums palīdz.

Vai jums bija vēl kādi atbalstītāji?
Bija, bet tikai tādi, kā var teikt, seni paziņas, kas mums palīdzēja ar ekipējumu, ar formām. Sezonu mums nācās uzsākt vecajās "ASK/Ogre" formās. Jāsaka paldies Feodorova kungam, kurš saprata mūsu situāciju un aizdeva šīs formas. Sezonas laikā es izmantoju savus vecos sakarus, pateicoties kuriem atradu sponsorus, kas apmaksāja mūsu jaunās formas ar hokeja kluba "Ogre" ģerboni. Tieši tāpat meklēju autobusu, ar ko nokļūt uz izbraukuma spēlēm.

Vai Latvijas Hokeja federācija arī kaut kā palīdz materiālā ziņā?
Nē, ir tā, ka federācija tagad vairs neko nepalīdz. Tagad no federācijas puses ir tādi noteikumi, ka mums pašiem jāmaksā gan par ledu, gan par tiesnešiem. Tas vispār ir kaut kāds nonsens. Tāpēc arī grozāmies kā mākam...

Kas spēlēja HK "Ogre" sastāvā?
Komanda mums sastāvēja no ogrēniešiem, bija arī pa kādam rīdziniekam, jelgavniekam un pat liepājniekam – tie, kuri netika savu pilsētu klubos, bet mums izrādījās noderīgi. Jāsaka, ka sezonas laikā ar šim jaunajiem spēlētājiem tika paveikts ļoti liels darbs. Puišiem nebija viegli, jo Latvijas čempionātā mums bija jācīnās ar komandām, kas bija krietni pārākas gan meistarības, gan pieredzes ziņā – ar to pašu Daugavpils "Latgali", kur pamatā bija pieaugušie hokejisti, ar Ozolnieku komandu, uz kuru pārgājuši pat vairāki bijušie "ASK/Ogre" spēlētāji, ar SC "Energija", kas praktiski ir Lietuvas izlase. Pretinieku, kuri būtu vājāki par mums, šajā turnīrā nebija.

Vai komandas sportiskie rezultāti jūs apmierina?
Protams, ka rezultātus, ar kuriem varētu palepoties, pagaidām nebija vērts gaidīt. Mūsu hokejisti tomēr ir ļoti jauni puiši, kuri no farmkluba praktiski tika iemesti lielajā hokejā. Pie tam ir tāda īpatnība, ka šī vecuma labākie hokejisti, kuri kandidē uz vietām izlasē, ir citos klubos, pamatā Rīgā, arī Liepājā. Mēs sākām strādāt ar to "materiālu", kas bija mums.

Sezonas laikā HK "Ogre" izcīnīja divas uzvaras?
Jāatzīst, ka HK "Ogre" sezonu aizvadīja ļoti cienījami. Mūs hokejistiem bija grūti, bet viņi nepadevās un cīnījās līdz galam. Tas, ka pāris spēlēs izdevās pat uzvarēt, mums bija kā patīkams pārsteigums, jo patiesībā ne uz ko tādu mēs pat necerējām. Mūs galvenās prasības bija – lai komandā būtu disciplīna, lai jauniešiem būtu profesionāla attieksme pret sportu. Dažu labu nācās arī atskaitīt no sastāva, bet tie, kuri palika, kā izskatās, būs lietaskoks un hokejā kaut ko sasniegs.

Uz jūsu spēlēm nāca samērā maz skatītāju?
Nevaru nepiekrist, lai gan jau pagājušajā sezonā, kad vēl bija "ASK/Ogre" un mēs spēlējām Baltkrievijas Atklātajā čempionātā, kur hokeja līmenis bija pietiekoši augsts, skatītāju nebija pārāk daudz. Toties, ja atceraties, kad mēs cīnījāmies izslēgšanas spēlēs ar "Rīga 2000" un "Liepājas Metalurgu", hallē nevarēja atrast brīvu vietu.

Vai nav tā, ka visvairāk skatītāju daudzumu ietekmēja Rīgas "Dinamo" izveidošana?
Jā, protams, šis projekts piesaistījis gan hokeja līdzjutēju nedalītu uzmanību, gan arī lielo sponsoru interesi. Mēs esam jauns klubs – pagaidām bez savām zvaigznēm, tāpēc par mums nav tādas intereses. Agrāk, kad "ASK/Ogre" spēlēja Kerčs, Ignatovičs, es spēlēju, cilvēki nāca, lai paskatītos uz to, tagad viņiem it kā nav uz ko nākt, jo mūsu puiši vēl ir jauni. Mums ir nepieciešams kaut kāds laiks, lai sevi pierādītu. Lai gan – uz pāris mūsu spēlēm bija samērā daudz apmeklētāju. Lai gan jāsaka, ka līdzjutēju īsti nebija ne Liepājā, ne Elektrēnos, ne Ozolniekos. Tas jau pie mums vēl gluži apmierinoši – pa 50 – 60 cilvēku uz spēli nāca.

Jūs panācāt profesionālu attieksmi, bet par īstiem profesionāļiem jūsu hokejistus laikam gan nevar nosaukt kaut vai tādēļ, ka par spēlēšanu viņi nesaņēma atlīdzību?
Protams, jo algām vai prēmijām mums nemaz nebija naudas. No tā, ko mums piešķīra pašvaldība, pietika tikai lai samaksātu par ledu un par transportu braukšanai uz spēlēm viesos. Citādāk pašlaik nav iespējams izdzīvot. Protams, mēs ļoti gribētu, lai mums būtu kāds viens lielais sponsors, kā, piemēram, "Liepājas Metalurgam". Tad jau problēmu nebūtu – mēs varētu piesaistīt pavisam cita līmeņa spēlētājus. Tagad mums nācās iztikt ar tiem hokejistiem, kuri izrādījās nevajadzīgi citām komandām.

Tātad kopumā sezonu var vērtēt ar plus zīmi?
Ar savu puišu sniegumu esmu apmierināts – šosezon viņu veiksmīgi pārgāja uz pieaugušo vīru hokeju. Sezonas noslēgumā mēs piedalījāmies Latvijas Ziemas olimpiādē, kas notika Valmierā, pārstāvot Ogres novadu. Tur mēs ierindojāmies ceturtajā vietā – spēlē par bronzas medaļām mēs tikai bullīšos piekāpāmies daugavpiliešiem. Es uzskatu, ka nospēlējām ļoti labi – kas to lai zina, kā būtu bijis, ja tiesneši nebūtu tik uzkrītoši palīdzējuši mūsu pretiniekiem. Patīkami, ka mūsu startu olimpiādē atzinīgi novērtēja Ogres novada pašvaldības pārstāvji.

Viens no HK "Ogre" spēlētājiem tomēr bija iekļauts sava vecuma Latvijas izlasē?
Jāsaka, ka no mūsu komandas bija pat vairāki kandidāti, bet nav jau noslēpums, kā tagad tiek formētas mūsu jauniešu izlases – Hokeja federācija par treneri ieceļ kādu no rīdziniekiem, bet viņi tad jau pārsvarā izvēlas savus spēlētājus. Šī iemesla dēļ no perifērijas tikt Latvijas izlasē ir ļoti grūti. No Ogres komandas U-18 izlases paplašinātajā sarakstā bija iekļauts Rolands Dietlavs, kurš pamatsastāvā tomēr neiekļuva. Bija no mums kā kandidāts arī vēl tāds Dāvis Matskins, kamēr viņš spēlēja pie mums – kandidēja uz izlasi. Kad puiša tēvs nolēma, ka Dāvim jāspēlē citur, nevis HK "Ogre", izlasē viņa vairs nav...

Kādas vispār ir iespējas ogrēniešiem iekļūt jauniešu vai junioru hokeja izlasēs?
Kandidāti no mūsu komandas uz izlasi bija. Manuprāt, mums ir arī vēl pat labāki spēlētāji, tomēr ne pārāk saprotama ir federācijas nostāja, kuri, teiksim, no Ogres komandas nelabprāt aicina hokejistus uz jaunatnes izlasēm. Man ir zināmi gadījumi, kad spēlētājus izlasei izvēlas, skatoties pēc tā, kas ir viņa tēvs, tā pie mums notiek – tas lai paliek uz izlašu treneru sirdsapziņas. Katrā ziņā, ja kāds tiek ņemts izlasē pēc blata principa, laba rezultāta nekad nebūs – to jau uzskatāmi parādīja Kanādā notikušais U-20 junioru pasaules čempionāts. Kur netiek ievērots sportiskais princips, tur nebūs arī rezultāta.

Cik saprotu, jūsu komanda arī nākamajā sezonā plāno piedalīties Latvijas čempionātā?
Pašlaik ir zināmas problēmas ar ledus halli. Ja to savā īpašumā iegūs pašvaldība, tad varu teikt viennozīmīgi, ka hokejs šeit būs. Ja nu vienošanās tomēr netiks panākta, mēs nezinām, kas tad būs. Mēs arī turpinām meklēt sponsorus, jo gribās jau, lai Ogrei būtu pēc iespējas labāka komanda – "ASK/Ogre" taču savā laikā četras reizes kļuva par valsts vicečempioniem. Arī mēs gribam ko sasniegt. Tagad mēs turpinām trenēties – nākamajai sezonai gatavosimies jau visu pavasari un vasaru, jo mēnesis vai divi pilnīgi bez treniņiem šajā vecumā var atstāt neatgriezeniskas sekas. Jaunieši ir sapratuši, ka, lai kaut ko sasniegtu, ir jāstrādā un jāstrādā. Pie mums nāk arī jaunatne no citām komandām, jo viņi redz, ka te ir labi apstākļi un organizācija.

Kā jūs skar tas, ka Vidzemes ledus halle praktiski bankrotējusi?
Ir tā, ka mums pašlaik ir konflikta situācija ar Vidzemes ledus halles direktoru Egīlu Matskinu. Savu dēlu no mūsu komandas viņš paņēma. Tagad tiek darīts viss iespējamais, lai piespiestu mūs no šejienes izvākties. Man arī ir informācija, ka mūsu hokejistu vecākiem tiek iestāstīts, ka hokeja komandas Ogrē vairs nebūs, ka šeit ir slikti treneri, un vēl visādas tamlīdzīgas klačas. Vislabāk būtu, ja tiktu panākta vienošanās un ledus halli pārņemtu pašvaldība, lai mēs normāli varētu darboties. Pagaidām vienīgais jautājums ir – vai Matskina un Feodorova kungi ļaus mums strādāt.

Vai pašvaldība jūs atbalsta šajā grūtajā situācijā?
Pašvaldība ir mūsu pusē, bet, kamēr šī ledus hallē ir Jura Feodorova īpašums, bet Matskins ir tās direktors, mūs komandai tiek radītas problēmas – nav iespējams normāli gatavoties nākamajai sezonai. Bēdīgi, ka nūjas riteņos mums bāž cilvēks, kurš pats nav kompetents hokejā... To var droši publicēt, jo arī pašvaldības deputātiem es esmu teicis, ka, kamēr ledus hallē noteikumus diktēs Egīls Matskins, ar hokeju te būs bēdīgi. Piemēri nav tālu jāmeklē – kaut vai hokeja amatieri. Agrāk Ogrē trenējās ļoti daudz amatieru komandu, bet tagad viņi labāk izvēlas braukt uz Rīgu, kamēr šeit ledus halle stāv praktiski nenoslogota. Te ļoti slikti notiek menedžmenta darbs – Jelgavā, Tukumā, visās Rīgas hallēs ledus ir aizņemts no rīta līdz vakaram, ar to tiek pat pelnīts, jo ir normālas cenas. Pie mums Ogrē ir vienīgā ledus halle, kur tā nav.

Hokeja klubam noteikti ir līgums ar ledus halli?
HK "Ogre" līgums ar SIA "Vidzemes ledus" bija tikai līdz 1. aprīlim. Tagad Matskina kungs maksu par ledu mums grib pacelt gandrīz divas reizes [no Ls 50 uz Ls 90 (bez PVN) – R.R.] – tas nav normāli. Visās citās pilsētās hokeju cenšas saglabāt, bet Ogrē viss notiek otrādi. Tieši tāpēc mēs ļoti gaidām, ko Feodorova kungs atbildēs uz Ogres un Ikšķiles pašvaldību piedāvājumu par ledus halles iegādi.

Bet Matskins taču ir tikai halles direktors, vai tad viņš ir tiesīgs vienpersoniski pieņemt lēmumus par cenas noteikšanu?
Domāju, ka viņam ir savas ambīcijas – Matskina dēls tagad pie mums vairs nespēlē, arī citi vecāki tiek pierunāti savus dēlus izņemt no komandas. Mēs kā treneri tiekam aprunāti, ka esam slikti, ka te ir slikta organizācija, ka te vairs nekā nebūs. Neizslēdzu iespēju, ka par ledus cenas pacelšana varētu būt informēts arī Feodorovs. Es pats savā laikā spēlēju Jura Feodorova komandā – palīdzēju cik spēju, bet tagad tā attieksme nav normāla. Ja tiek pārdota ledus halle – bet lūdzu, bizness ir bizness. Bet jaunie hokejisti, komanda – kāpēc viņiem būtu jācieš? Man tas nav saprotams.

Tātad viennozīmīgi – jūs turat īkšķus par to, lai Vidzemes ledus halli savā īpašumā iegūtu pašvaldība?
Jā, tā ir – hokeja nākotne Ogrē būs iespējama tikai tad, ja ledus halli savā īpašumā iegūs pašvaldība, tad te var paredzēt attīstību. Ja tā nenotiks, halli uzreiz var klapēt ciet un es pat nezinu, kas te būs – varbūt atkritumu izgāztuve. Pagaidām ir tā, ka mūs žņaudza no visām pusēm, bet mēs tomēr izdzīvojām. Jāsaka – "cepuri nost!" par to, ko esam izdarījuši, jo iznīcināt hokeju Ogrē ir viegli, bet vismaz pagaidām esam noturējušies.

Izmantotie materiāli:
"Ogres Vēstis Visiem"

Kā šodien ziņo portāls ogresfakti.lv, Ogres ledus halles īpašnieks Juris Feodorovs ir piekritis nodot halli Ogres un Ikšķiles pašvaldībām par piedāvātajiem 1,25 miljoniem latu.

Slēpts komentārs: lowmouse-

 +12 [+] [-]

, 2010-04-09 14:54, pirms 12 gadiem
Jāatzīst, ka man krīt uz nerviem tās jauniešu izlases komplektēšanas peripetijas. Ja jau komandu treneri oficiāli to visu atzīst un pieņem kā normu, jāsecina, ka hokeja sistēma Latvijā ir sapuvusi. Pie tā vainojama viennozīmīgi ir federācijas vadība.

  +6 [+] [-]

, 2010-04-09 15:01, pirms 12 gadiem
1,25 mil lati? Sajos laikos? Nav slikts darijums Juritim
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +6 [+] [-]

, 2010-04-09 15:11, pirms 12 gadiem
purva_velns rakstīja: Jāatzīst, ka man krīt uz nerviem tās jauniešu izlases komplektēšanas peripetijas. Ja jau komandu treneri oficiāli to visu atzīst un pieņem kā normu, jāsecina, ka hokeja sistēma Latvijā ir sapuvusi. Pie tā vainojama viennozīmīgi ir federācijas vadība.
bet ko var gribeet, ja hokejistu izaudzinaashana tiek apmaksaata no vecaaku kabatas? Protams, ka teetis kursh iegulda lielu naudu hokejista attiistiibaa, veelas lai vinja deels speelee izlasee, taa kraajot pieredzi un meistariibu, varbuut pat beigu beigaas tiekot pamaniits un dabuun sev liigumu iztikai, un teetim vairs nav jaamaksaa par deela hokeja gaitaam, un arii personiigaas ambiicijas apmierinaatas. Taa ka ja nepievēršam uzmanību tam, ka tā ir negodīgi un neatbilst visiem sportiskajiem principiem, tad pilnīgi saprotama situācija

  +4 [+] [-]

, 2010-04-09 15:45, pirms 12 gadiem
Kirovs te ir iekārtojis sistēmu, kas tipa balstīta uz uzņēmējdarbību. Es saprotu, ka kādreiz tas viss tā arī strādāja, bet šobrīd hokeja klubi nepelna neko un sponsori ir tik cik ir, bet Kirovam pajāt, viņam liekas, ka viss strādā un hokejs attīstas. Neesmu bijis Kirova oponents, jo labi saprotu, ka nekas nav vienkārši, bet nu laiks kaut ko mainīt LHF valdē, vajag jaunas idejas, krīzes menedžmentu nevis kaut kādas tralala, ko Lipmaņa kungs tralina medijos.
No malas pat ir neērti, ka bijušais LV izlases spēlētājs cīnās par hokeja kluba izdzīvošanu pārejot trenera krēslā.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2010-04-09 16:37, pirms 12 gadiem
" HK OGRE" Ogres bērni netrenējas viņi joprojām trenējas " ASK OGRE" klubā.

  +1 [+] [-]

, 2010-04-09 17:08, pirms 12 gadiem
Man visvairāk interesē šīs paaudzes treneru nākotne,vai pareizāk būtu-,,kuri nu izdzīvos ka treneri,,jo ir izpeldējuši vairāki bijušie,,Dinamo Sovetov,,spēlmaņi : Tambījevs,Semjonovs,Beļavskis,Fanduls,Opuļskis...

  +6 [+] [-]

, 2010-04-09 19:45, pirms 12 gadiem
jāsaka paldies tādām personām, kā Fanduļš, ka Latvijā vispār vel ir hokejs! Viņi par to cīnās ar zobiem un nagiem! Mums ir cilveki, kas cīnās, ja vel būtu finanses un federācijas atbalsts mums būtu konfekte ne līga! Protams tas arī pozitīvi parādītos izlases sniegumā un mums nebūtu jāgaida entie gadi, lai kāds no mūsējiem ietu uz draftu NHL!

  +3 [+] [-]

, 2010-04-09 21:01, pirms 12 gadiem
Fanduļu par LHF prezidentu!!!

  +1 [+] [-]

, 2010-04-09 21:40, pirms 12 gadiem
reaals sex, es atvainojos par vulgaritaati!

  -2 [+] [-]

, 2010-04-09 21:46, pirms 12 gadiem
''HK Ogre"spēlē tik pat daudz ogrēniešu, cik Habarovskas Amūrā.Daļa komandas bija gastarbeiteri no plašās Krievijas.Es nesaprotu,kāpēc Ogres domei būtu jāatbasta iebraucēji? Ogres puikas spēlē zem ASK/Ogre karoga(bez domes atbalsta un uz vecāku pleciem).Šie treneru kungi ir atraduši veidu,kā nolikt pie vietas direktoru Matskinu,kurš bija viens no pirmajiem šīs halles idejas autoriem. Tieši viņš iestājas par Ogres puikām,lai viņi varētu spēlēt un trenēties šajā hallē. Vai Bartkeviča kungs un citi deputāti zin ,kādu klubu viņi atbalsta un kur tiek tērēti nodokļu maksātāju līdzekļi? Vai tāds hokeja scenārijs ir vajadzīgs Ogrei?

  -1 [+] [-]

, 2010-04-09 22:20, pirms 12 gadiem
mbdriver rakstīja: ''HK Ogre"spēlē tik pat daudz ogrēniešu, cik Habarovskas Amūrā.Daļa komandas bija gastarbeiteri no plašās Krievijas.Es nesaprotu,kāpēc Ogres domei būtu jāatbasta iebraucēji? Ogres puikas spēlē zem ASK/Ogre karoga(bez domes atbalsta un uz vecāku pleciem).Šie treneru kungi ir atraduši veidu,kā nolikt pie vietas direktoru Matskinu,kurš bija viens no pirmajiem šīs halles idejas autoriem. Tieši viņš iestājas par Ogres puikām,lai viņi varētu spēlēt un trenēties šajā hallē. Vai Bartkeviča kungs un citi deputāti zin ,kādu klubu viņi atbalsta un kur tiek tērēti nodokļu maksātāju līdzekļi? Vai tāds hokeja scenārijs ir vajadzīgs Ogrei?
Un neņēma tos ogrēniešus, kuri varēja spēlēt LAČā? Vai, kāds slikts tas Fanduļs...

     [+] [-]

, 2010-04-09 22:21, pirms 12 gadiem
Nu kā lai labāk pasaka, ne jūs zināt visu situāciju. Fanduls ''skaisti'' runā, vienmēr to pratis. Arī Ņikrasovam sanāk.. Bet viņam patīk arī, tā teikt, izspušķot faktus. Būtībā ar to izlasi Dāvim Matskinam (man) bija nedaudz savādāk- es biju izlases kanditāts, bet arī tiku atskaitīts jau pirms tam. Vēlāk jau mani neaicināja un ne dēļ Fanduļa.
Tad vēl par to Ogrēniešu kodolu Tur cik man zināms, tagad ir viens ogrēnietis un tas pats jau prom tur ir viesi no Maskavas, ļoti daudz.
Vēl gribu tikai piebilst. Mans tēvs ir darījis visu, manai personīgajai un hokeja attīstībai Latvijā.
Te var diskutēt ilgi un dikti, bet jēgas nav Par Fanduli tik labi uzraksta un ir tik daudzi, kas tiešām tic uz vārda..
Arī mana aiziešana bija saistīta ar faktu sagrozīšanu no Fanduļa puses. Tāpēc neesmu pārsteigts par šadu rakstu- viņa dabā fantazēt Patriots mums vismaz atradies, vai ne?

  +2 [+] [-]

, 2010-04-09 23:16, pirms 12 gadiem
psc žēl ka ta jamokas

  +1 [+] [-]

, 2010-04-09 23:27, pirms 12 gadiem
Vot besī mūsu valstī tas, ka atbalsta tikai tos, kas var kaut ko parādīt.Kaut gan pats esmu hokeja piekritējs, bet šajā nedēļā ntv+ bija raidījums, kr intervēja mūsu Igoru Vihrovu, kurš tā arī atbildēja, ka Latvijā atbalsta to sporta veidu,kur kāds var kaut ko paradīt.

  +2 [+] [-]

, 2010-04-10 01:04, pirms 12 gadiem
Mr Mattskins liels intregant.
Mattskin skandāls pa kreisi Edmund Vasiļjeva, viņš mēģināja pazudināt savu skolu, tad viņš bija nepatika, un viņš sāka intriga pret treneriem BARTKEVICHA MIDCHENKOVA, Viņš bija viens no izņemšanas pasniedzēju iniciatori Yurenko BESKASHNOVA, un pēc tam mēģināja gabals pret TOMBIEVA, bet viņš tikai lūdza viņam meklēt citu komandu.
Tad Ogre, un tur sāka intriga.
Šis cilvēks nevar dzīvot bez intriga, diemžēl, šādi cilvēki mums apkārt ir daudz

     [+] [-]

, 2010-04-11 00:58, pirms 12 gadiem
Matskins13 rakstīja: Nu kā lai labāk pasaka, ne jūs zināt visu situāciju. Fanduls ''skaisti'' runā, vienmēr to pratis. Arī Ņikrasovam sanāk.. Bet viņam patīk arī, tā teikt, izspušķot faktus. Būtībā ar to izlasi Dāvim Matskinam (man) bija nedaudz savādāk- es biju izlases kanditāts, bet arī tiku atskaitīts jau pirms tam. Vēlāk jau mani neaicināja un ne dēļ Fanduļa.
Tad vēl par to Ogrēniešu kodolu Tur cik man zināms, tagad ir viens ogrēnietis un tas pats jau prom tur ir viesi no Maskavas, ļoti daudz.
Vēl gribu tikai piebilst. Mans tēvs ir darījis visu, manai personīgajai un hokeja attīstībai Latvijā.
Te var diskutēt ilgi un dikti, bet jēgas nav Par Fanduli tik labi uzraksta un ir tik daudzi, kas tiešām tic uz vārda..
Arī mana aiziešana bija saistīta ar faktu sagrozīšanu no Fanduļa puses. Tāpēc neesmu pārsteigts par šadu rakstu- viņa dabā fantazēt Patriots mums vismaz atradies, vai ne?
tad nu gan dīvaini, jo es HK Ogre sastāvā zinu pat vairākus ogrēniešus, kaut pats tur nespēlēju... tu moš ne tajā komandā spēlēji...

  +1 [+] [-]

, 2010-04-11 13:49, pirms 12 gadiem
machss rakstīja: tad nu gan dīvaini, jo es HK Ogre sastāvā zinu pat vairākus ogrēniešus, kaut pats tur nespēlēju... tu moš ne tajā komandā spēlēji...
Nu, tad nosauc vismaz 1 tur spēlējošu ogrēnieti!

     [+] [-]

, 2010-04-11 13:52, pirms 12 gadiem
machss rakstīja: tad nu gan dīvaini, jo es HK Ogre sastāvā zinu pat vairākus ogrēniešus, kaut pats tur nespēlēju... tu moš ne tajā komandā spēlēji...
Maršalovs Kirils

Numurs: #64
Pozīcija: Uzbrucējs HK OGRE komandā
Dzimšanas datums: 11.06.1991
Valsts: Latvija
Spēlētāja statistika
2010. gada Latvijas Atklātais čempionāts hokejā virslīgā
Spēles 27
Vārti 5(50)

PASAKI LABĀK CIK SPĒLES VIŅŠ PATIESĪBA NOSPĒLĒJA? VAR BUT DIVAS . PASAKI LABĀK KĀDS SPĒLĒTAJĀS AR VIŅA UZVĀRDA SPĒLĒJA, NO MASKAVAS?

     [+] [-]

, 2010-04-11 13:56, pirms 12 gadiem
UZ SPĒLI IEDOD LICENCI AR OGRES SPĒLĒTĀJIEM KURI JAU SEN VAIRS NESPĒLĒ UN KURŠ DĒĻ TĀ NEVARĒJA SPĒLĒT OGRĒ AMATIERU LĪGĀ

     [+] [-]

, 2010-04-11 14:08, pirms 12 gadiem
arvids1991 rakstīja: jāsaka paldies tādām personām, kā Fanduļš, ka Latvijā vispār vel ir hokejs! Viņi par to cīnās ar zobiem un nagiem! Mums ir cilveki, kas cīnās, ja vel būtu finanses un federācijas atbalsts mums būtu konfekte ne līga! Protams tas arī pozitīvi parādītos izlases sniegumā un mums nebūtu jāgaida entie gadi, lai kāds no mūsējiem ietu uz draftu NHL!
CERAMS KA DRĪZ OGRE VIŅI VAIRS NEBŪS , VARĒTU BRAUKT UZ MASKAVU TRENĒT SPĒLĒTĀJUS NO MASKAVAS. KĀPĒC MUMS OGRENIEŠIEM PAR VIŅIEM JĀMAKSĀ LAI MAKSĀ KRIEVIJA.

  +1 [+] [-]

, 2010-04-11 16:39, pirms 12 gadiem
Mackins ir malacis.Tādi treneri kā Ņekrasovs var tikai sliktākajos murgos radities.Par viņu smejas ne tikai hokeja sabiedrība bet arī visi kas kaut ko saprot no hokeja.Ar Mackinu jokus dzīt nevajag ja viņš ko izdomā tad to arī dabū gatavu ta kā jums no Ogres vajadzēs aizvakties un meklēt citu pašvaldību ko apkāst.

     [+] [-]

, 2010-04-11 19:57, pirms 12 gadiem
Fandulju ari vecaja Dinamo nemileja speletaji, vinsh vienmer ir bijis podliza,