Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:331, Did:0, useCase: 0

"Ghetto Basket" otrajā posmā Piusa tālmetiens atnes uzvaru "Kudzhy"

Renārs Buivids
Renārs Buivids

"Ghetto Basket" otrajā posmā Piusa tālmetiens atnes uzvaru "Kudzhy"
"Open" grupas čempioni "Kudzhy". Publicitātes foto

"Ghetto Basket" 13. sezonas otrajā turnīrā ceturtdien, 15. jūlijā Rīgā, Grīziņkalnā cīņā devās kopumā 98 komandas. "Open Lite Quest" grupā par uzvarētājiem kļuva "Kudzhy", kuriem panākumu finālcīņā ar "Bauerfeind" nodrošināja Dāvja Piusa tālmetiens. Par individuālajiem varoņiem kļuva tālmetienu konkursa uzvarētājs Gatis Justovičs un "Slam Dunk" atlases uzvarētājs Eduards Avotiņš.

2020. gada Pro grupas čempionvienība un pirmā posma uzvarētāja "Saldais ēdiens" pēc uzvaras apakšgrupā zaudējumu piedzīvoja jau ceturtdaļfinālā, piekāpjoties "Hļebam". Pusfinālos jau pieminētais "Hļeba" ar 6:15 zaudēja "Kudzhy", bet "Poco" ar 14:16 piekāpās "Bauerfeind". Finālā "Kudzhy" ar 15:12 uzveica "Bauerfeind", bet otro posmu pēc kārtas bronzas pakāpienu ieņēma "Poco".

"Ghetto Ladies" grupā uzvarēja - "Čācas", U19 grupā - "Jāpadomā", U16 grupā zēniem - "Kartonka", U16 grupā meitenēm - "Namejs", U14 grupā zēniem - "Ghetto Tryhardi", U14 grupā meitenēm - "Gučiņas Bučiņas", U12 grupā zēniem - "Ventspils banda", U12 grupā meitenēm - "KEEP Best", U10 grupā - "Valmieras Buldogi".

Nākamajā nedēļā ne tikai tradicionālais ceturtdienu turnīrs Grīziņkalnā, bet arī "Ventspils GG Fest" ar 3x3 basketbola aktivitātēm 24. un 25. jūlijā.

Sestdienas programmā "Open Lite Quest" turnīrs ar 1000 eiro balvu fondu un trijām ceļazīmēm uz finālturnīru 26. augustā Grīziņkalnā, "Ghetto Ladies" un U19 grupa, kā arī "Slam Dunk" un tālmetienu konkurss vīriešiem.

Svētdien U12, U14, U16 grupas turnīri gan zēniem, gan meitenēm, kā arī "Slam Dunk" turnīrs jauniešiem.

15. jūlija "Ghetto Basket" laureāti:

"Open" grupa (19 komandas)

1. "Kudzhy" (Agris Stankevics, Dāvis Kundrāts, Dāvis Piuss, Roberts Rozentāls);

2. "Bauerfeind" (Mārcis Osis, Jānis Ābols, Uģis Kasparāns, Mārtiņš Ivanovs);

3. "Poco" (Gatis Justovičs, Uldis Feldmanis, Jānis Bērziņš, Uvis Strogonovs).

"Ghetto Ladies" (5 komandas)

1. "Čāčas" (Elīna Krupina, Elizabete Zālīte, Kristiāna Avota, Patrīcija Socka);

2. "Viņas" (Felicita Liepiņa-Liepa, Ieva Kūlīte, Vivita Morusa, Paula Strautmane);

3. "Tēviņi" (Evelīna Mamaja, Karlīna Kalna, Paula Liniņa).

U19 grupa (18 komandas)

1. "Jāpadomā" (Kārlis Kaugars, Kārlis Podāns, Rihards Aleksandrovs, Kristaps Vanags);

2. "7 KR" (Gustavs Žebers, Jānis Parādnieks, Kristofers Krivišs, Rihards Parādnieks);

3. "FS Metta" (Aleksis Gaidamovičs, Kristers Daniels Baķis, Linards Bokalders, Valters Mazburšs).

U16 grupas zēni (14 komandas)

1. "Kartonka" (Justs Belevičs, Endijs Batarags, Kārlis Palsāns, Patriks Poļakovs);

2. "Varbūt šoreiz?" (Eduards Dāgs Gaiķēns, Kristers Hmeļņickis, Mārtiņš Veidemanis, Toms Pūliņš);

3. "Grizlijkalns" (Ādams Kolosovskis, Francis Neilands, Norberts Lasmanis, Roberts Blūms).

U16 grupas meitenes (4 komandas)

1. "Namejs" (Alise Vasiļevska, Ketija Muzikante, Līva Hermane, Sanija Brikmane);

2. "Turi buru" (Aleksandra Sprugaine, Anete Dīriņa, Katrīna Anna Lavrinoviča, Patrīcija Smone);

3. "Bāleres" (Anna Rumpe, Daniela Anna Čapkovska, Elizabete Vanaga, Rūta Ricika).

U14 grupas zēni (19 komandas)

1. "Ghetto Tryhardi" (Aksels Strods, Edijs Začs, Gustavs Raiens Krīgers, Toms Gusarovs);

2. "11 cm" (Alekss Pētersons, Ritvars Cinītis, Roberts Freidenfelds, Toms Birste);

3. "Sinots" (Einārs Grasmanis, Linards Stonis, Reinis Hartmanis, Rūdis Bundzēns).

U14 grupas meitenes (6 komandas)

1. "Gučiņas Bučiņas" (Elizabete Elīza Arste, Enija Brokāne, Marta Ploriņa);

2. "Bez stresa" (Anna Šuberte, Keita Jēkabsone, Laura Kovaļova, Melānija Lagunoviča);

3. "Blondīnes" (Jasmīne Janeka, Keita Viša, Keitija Mežaraupe, Sofija Gabrāne).

U12 grupas zēni (6 komandas)

1. "Ventspils banda" (Edgars Mitenbergs, Jēkabs Graudiņš, Jēkabs Milužs, Klāvs Černuho);

2. "Dominus" (Marko Mētra, Markuss Jahovičs, Nils Krastiņš, Tanels Tomass Lapsiņš);

3. "Rīdzene" (Jaroslavs Trigubovs, Kristaps Briedis, Kristaps Ūsiņš, Roberts Kalviņš).

U12 grupas meitenes (4 komandas)

1. "KEEP Best" (Elīna Ponomarjova, Enija Šteinberga, Kristija Joma, Patrīcija Auniņa);

2. "Gurķīši 39" (Līva Putniņa, Madara Martuzāne, Nadīne Graudiņa);

3. "All Sizes" (Annija Anna Blumfelde, Evelīna Apeine, Rūta Holma, Tīna Grauda).

U10 grupa (3 komandas)

1. "Valmieras Buldogi" (Emīls Kaufmanis, Kristiāns Martinsons, Ričards Kreilis, Valters Kaupe);

2. "Čaļi no Rīdzenes" (Armands Strēlis, Edvards Katkevičs, Kevins Mežaraups, Valters Puķītis);

3. "Sigulda" (Kārlis Kokars, Kārlis Putniņš, Kristaps Caucis, Patriks Ciaguns).

Izmantotie resursi:
https://www.ghetto.lv/lv/turniri/ba...