Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:554, Did:0, useCase: 0

Daugavpilī nedienas turpinās: futzāla komandā "Lokomotiv" astoņi inficētie

Agris Suveizda

Daugavpilī nedienas turpinās: futzāla komandā "Lokomotiv" astoņi inficētie
Daugavpils "Lokomotiv" spēlētājs Aigars Liņģis. Foto: A. Pupurāns/FC Petrow

Latvijas telpu futbola čempionvienība "Petrow"/"Jelgava" šorīt ziņoja par šajā pēcpusdienā gaidāmās mājas spēles pret Daugavpils "Lokomotiv" pārcelšanu, un Latvijas Futbola federācija nu ir pavēstījusi par astoņiem Covid-19 infekcijas gadījumiem Daugavpils vienībā. "Lokomotiv" lielā futbola komandā saslimšanas gadījumi nav konstatēti.

"Uz pašlaik nezināmu laiku pārcelta sestdien paredzētā telpu futbola virslīgas čempionāta spēle starp FC "Petrow"/Jelgava un FC "Lokomotiv Daugavpils" komandām, kā arī svētdien paredzētais mačs starp Jēkabpils "Lūši"/"Ošukalns" un TFK "Salaspils" vienībām. Svētdienas mačs Jēkabpilī pārcelts, ņemot vērā to, ka iepriekšējā čempionāta kārtā FC "Lokomotiv Daugavpils" tikās ar TFK "Salaspils" komandu," teikts Latvijas Futbola federācijas mājaslapā. "Drošības apsvērumu dēļ pārcelta arī sestdien ieplānotā Latvijas 2. līgas čempionāta spēle RTU stadionā starp FK "Salaspils" un "Albatroz" SC/FS "Jelgava" futbolistiem."

"Piektdien pārbaudes veiktas arī citos telpu futbola virslīgas klubos, un citi saslimšanas gadījumi nav konstatēti. Tuvākajās dienās pārbaudes tiks atkārtotas, kamēr Jēkabpils un Salaspils komandas pārbaudes veiks operatīvā kārtā. Atsevišķs saslimšanas gadījums piektdien konstatēts vienam ar telpu futbolu saistītam tiesnesim, un tā iespaidā turpmākajās dienās telpu futbola sabiedrībā tiks veikts liels apjoms atkārtotu Covid-19 pārbaužu," federācijas mājaslapā turpināts.

"FC "Lokomotiv Daugavpils" ar savu komandu startē arī Latvijas 1. līgas čempionātā, un šajā vienībā veiktās Covid-19 pārbaudes saslimšanas gadījumus piektdien nav nesušas. Neskatoties uz to, drošības apsvērumu dēļ uz pašlaik nezināmu laiku pārcelta svētdien paredzētā čempionāta spēle, kurā Daugavpils pārstāvjiem Ilūkstē bija paredzēts tikties ar Saldus SS/"Leevon" komandu. Piektdien Covid-19 pārbaudes veiktas arī BFC "Daugavpils" klubā – Virslīgas komandā, 3. līgas komandā un sieviešu futbola 1. līgas komandā. Saslimšanas gadījumi nav konstatēti, līdz ar to turnīri, tai skaitā Virslīgas čempionāts, var turpināties netraucēti. Drošības apsvērumu dēļ, ņemot vērā spēlētāju saistību ar vīrusa skarto reģionu, uz pašlaik nezināmu laiku pārcelta sestdien ieplānotā Latvijas sieviešu futbola līgas spēle starp FK "Olaine" un FS "Metta" komandām."

Latvijas Futbola federācijā portālam Sportacentrs.com skaidroja, ka "Lokomotiv "pārbaudīja visus sezonas pieteikumā esošos spēlētājus. Daugavpils "Lokomotiv" telpu futbola komanda trešdien atspēlējās no 0:1, 1:3 un 3:4 un Salaspilī uzvarēja ar 5:4. Ar četriem vārtiem pretinieku un diviem vārtiem savos vārtos izcēlās Ričards Raščevskis. No desmit spēles pieteikumā esošajiem spēlētājiem pieci ir atrodami arī "Lokomotiv" lielā futbola komandas pieteikumā - Raščevskis, Aleksandrs Macuks, Deniss Lomako, Rolands Beskins un Pāvels Ostrovskis. Ja federācijas paziņojums ir precīzs, tas nozīmē, ka šā kvinteta analīzes bijušas negatīvas. "Lokomotiv" telpu futbola komanda, līdzīgi kā iepriekšējā sezonā, turpina spēlēt bez galvenā trenera, par ko saņēma pirmo brīdinājumu.

Atgādinām, ka šodien jau trešā pārceltā spēle pēc kārtas būs Daugavpils "Dinaburgas" hokeja komandai, un plaša inficēšanās atklāta arī Daugavpils hokeja jauniešu komandās.

Izmantotie resursi:
https://lff.lv/zinas/12877/covid-19...

     [+] [-]

, 2020-10-03 15:37, pirms gada
Kādā valodā ir šīs komandas nosaukums - Lokomotiv ?