Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:115, Did:0, useCase: 0

"Metta" bez olām un "Treimanis - vājš tiesnesis"

Miķelis Osis
Miķelis Osis @MikelisO

"Metta" bez olām un "Treimanis - vājš tiesnesis"
Gabriels Kirkils un Andris Riherts / Foto: Zigismunds Zālmanis

Svētdien tika izspēlēta Virslīgas 23. spēļu kārta, pie uzvarām tiekot gan abām turnīra līdervienībām no Rīgas, gan arī pēdējās vietā esošajam Tukumam. Sportacentrs.com piedāvā preses konferenču kopsavilkumu.

FK Tukums 2000/TSS – FK Metta 3:1

Jurģis Kalns (FK Tukums 2000/TSS): "Sen ģērbtuvē nebiju tā trakojis"

- Apsveicu mūs ar uzvaru! Sen nebiju trakojis ģērbtuvē tā, kā to darīju puslaika pārtraukumā šodien. Biju tik ļoti uzvilcies, ka domāju, ka varbūt jāpagaida un jānomierinās, bet šoreiz nolēmu iztrakoties ģērbtuvē. Laikam tas otrajā puslaikā nesa rezultātu - izgājām kā pilnīgi cita komanda un izpildījām spēles plānu. Paši redzējāt, ka uz šāda laukuma skaistu futbolu spēlēt nebija iespējams, tāpēc izvēlējāmies spēlēt ar ātru pāreju no aizsardzības uzbrukumā ar garām piespēlēm. Paldies čaļiem! Abas komandas varēja gūt vēl kādus vārtus, un domāju, ka skatītājiem mačs patika.

- Pretinieku treneris atzina, ka arī pirmajā puslaikā Tukumam bija vairāk momentu.
- Man pirmajā puslaikā nepatika, ka zaudējām bumbu tad, kad tikko to bijām ieguvuši. Pirms mača sarunājām, ka tādās situācijās nemeklēsim pāris metru attālumā blakus esošo partneri, bet vienkāršojam visu, mēģinot izmantot ātros spēlētājus priekšā. Taču mēs nemetām bumbas uz priekšu. Pirmajā puslaikā "Mettai" iespējas radās pēc Kristera Penkevica rupjām kļūdām laukuma vidusdaļā, taču paši redzējāt, ka otrā puslaika sākumā tieši viņš atņēma bumbu un piespēlēja uz priekšu, kad izlīdzinājām rezultātu. Tad sapratu, ka ir nostrādājis puslaika team talk, un spēle aizgāja citās sliedēs.

- Cik viegli bija atgūties pēc kausa izcīņā pēdējā minūtē ielaistajiem vārtiem Valmierā?
- Man bija vienkārši, jo pēc 0:5 Virslīgā pret Valmieru sekoja 0:1 kausā. Zināju, ka pret "Mettu" būs cits stāsts. Daži čaļi bija jāmotivē šodien, īpaši pieredzējušie spēlētāji. Piemēram, Toms Aizgrāvis bija domājis, ka pret Valmieru jau nospēlēja savu pēdējo spēli [smejas]. Taču šodiena parādīja, ka arī pēc kausa spēles fiziski bijām gatavi. Tagad Tukumā gaidīsim līderus, lai viņi brauc un pamokās šeit. Mums jāpieveic "Spartaks" un jāmēģina paņemt kāds punktiņš pret trio "Riga", RFS un Liepāja, lai vēl pacīnītos [par palikšanu Virslīgā]. Taču vairāk šobrīd domājam, kāds būs mūsu sastāvs kartīšu un traumu dēļ.

Andris Riherts (FK Metta): "Galvenais, kā mums pietrūkst - kārtīgas olas starp kājām"

- Vēlos personīgi atvainoties faniem, kas bija atbraukuši mūs atbalstīt. Liels paldies viņiem par uzticību klubam! Par spēli runājot - Tukums ir malači, viņi visu spēli skrēja un gribēja uzvarēt. Pretinieks izveidoja momentus abos puslaikos, bet mēs... Pirmais sitiens otrajā puslaikā bija tad, kad Matīss Zēģele nezināja, ar kuru ķermeņa daļu sist pa vārtiem, tāpēc neguva vārtus. Ja tiesnesis būtu labsirdīgs, iedotu mums 11 metru soda sitienu - tas būtu maksimums, ko varējām izspiest. Taču tas būtu ļoti neloģiski. Tukuma uzvara bija likumsakarīga. Iepriekšējos trijos mačos, neskaitot kausu, esam guvuši vienus vārtus - un tos pašus no standartsituācijas. Ir problēmas ar momentu izveidošanu un elementārām lietām - lai acis degtu un mēs cīnītos par uzvaru.

- Kur ir pazudusi vēlme un motivācija? Parasti "Metta" tieši rudenī sasparojas.
- Jā, parasti rudenī nāca iekšā jauni spēlētāji, kuri bija motivēti. Šodien Tukumam laukumā bija tikai divi leģionāri, tāpēc iznāca jaunie puikas, kam dega acis un kuri vēlējās [uzvarēt]. Pret viņiem spēlēja tikpat jauni puiši, kuriem acis nedega - tā laikam ir lielākā starpība. Kāds spēlē otro vai trešo gadu, tāpēc šķiet, ka ar Virslīgā aizvadīto spēļu skaitu vien ir pietiekami. Lieli meistari tādās situācijās neatslābst un pieprasa kaut ko no sevis. Šobrīd to komandā ir grūti panākt to - tās treneriem ir lielas galvassāpes. Protams, tā arī ir trenera atbildība.

- Varbūt pie vainas tas, ka šoruden atkrīt jaunatnes izlašu spēles, uz kurām "Mettas" spēlētāji brauca kuplā skaitā.
- Nacionālā un U-21 izlase vēl ir. U-21 izlasē ir iespēja spēlēt labu maču pret Poliju. Nacionālajai izlasei šogad ir vēl trīs spēles. Tur mums bija viens spēlētājs [Raimonds Krollis], bet šaubos, ka viņš tur būs [iesmejas]. Tādā stāvoklī kā tagad viņš varētu būt izlases personālā, nevis palīdzēt laukumā. Varbūt viņam būs iespēja U-21 izlasē, bet arī tur jābūt labākā stāvoklī. Skaidrs, ka motivācijai ir jābūt jebkurā brīdī, ja ir mērķis kļūt par profesionālu futbolistu. Izkrītot no aprites, ir ļoti grūti nokļūt atpakaļ. Mēs varam teikt, ka esam jauna komanda, kurai trūkst stabilitātes un līdera. Bet es teikšu, ka pats galvenais, kā mums pietrūkst - kārtīgas olas starp kājām.

- Daudz kļūdu pieļauj leģionāri. Piemēram, Zakari, kurš nesen atgriezās no Spānijas.
- Ja biji Spānijā, esot tuvu La Liga, tad ir grūti atgriezties šeit [iesmejas]. Taču tādas kļūdas, kā pēdējās spēlēs, nevar pieļaut pat tad, ja atgriežas no atvaļinājuma. Vismaz ne tāda līmeņa aizsargs, kādi iedomājamies mēs un viņš pats. Labs aizsargs spēlē daudz un maz kļūdas. Masanganem pirmā sezona bija spilgta, bet tagad parādās īstā meistarība, jo ir pretestība, ar kuru jātiek galā. Vismaz jāpretojas! Skaidrs, ka pēc šīs spēles būs izmaiņas. Tās ir nepieciešamas, jo nevar vienkārši sēdēt uz tās olas - ja nekas nešķiļas ārā, jāmeklē cita vista. Lai arī šodien laukumā bija tikai Rendijs Šibass, kurš ir vecāks par U-21 izlasi, mums ir jāmeklē spēlētāji, kuriem deg acis. Citādi nolaidīsimies līdz lielām problēmām. Ar nepacietību gaidu Tukuma spēli pret "Spartaku". Tukums ir dabūjis labu asins garšu un pret "Spartaku" jau šogad ir pierādījuši, ka var cīnīties. Šobrīd viss ir atkarīgs no mums, bet kalendārs abiem ir nepateicīgs. Par Daugavpili jau es vairs nerunāju.

FK Ventspils – FK Liepāja 0:2

Viorels Frunze (FK Ventspils): "Treimanis parādīja, ka ir ļoti vājš tiesnesis"

- "Tik augstas kategorijas tiesnesim, kāds ir Andris Treimanis, nav tiesības pieļaut kļūdas tādās epizodēs. Viņš tiesā Čempionu līgu, tāpēc nav tiesīgs tā kļūdīties. Šodien Treimanis parādīja, ka ir ļoti vājš tiesnesis. Nedrīkst dot šādu 11 metru soda sitienu tik svarīgā un saspringtā spēlē. Viņš netika galā ar savu darbu, vienlaicīgi nogalinot cilvēku darbu kuri šodien kapājās 90 minūtes, trešdien kapājās 120 minūtes kausā… 10 reizes noskatījos epizodes atkārtojumu. Tīri bumbā nospēlēts! Nezinu, ko vēl var pateikt. Paldies!" (Frunze piecēlās un pameta preses konferences telpu)

Dmitrijs Mološs (FK Liepāja): "Turnīra tabula spieda mūs spēlēt uz uzvaru"

- Vēsturisks derbijs, kurā satiekas divas futbola pilsētas. Ventspilī nevienam nav viegli. Gaidījām sarežģītu spēli. Abas komandas gaidījām savu iespēju. Esmu priecīgs, ka bijām pacietīgi un realizējām momentus otrajā puslaikā. Turnīra tabula spieda mūs spēlēt uz uzvaru. Prieks, ka futbolisti to saprata.

- Kā izskaidrosiet "Liepājas" izrāvienu rudenī?
- Jābilst, ka vēl neesam neko paveikuši. Viss interesantākais būs sezonas izskaņā. Šobrīd varonīgi atgūstam to, ko pazaudējām pirmajā un otrajā aplī. Daudz strādājam, komandai pašlaik traka pašatdeve un gars. Futbolisti kopā virzās pretī mērķim.

- Vai gribēsies vēlreiz uzspēlēt ar "Ventspili" 8. novembrī?
- Negribās neko prognozēt un cerēt. Kausā nekad neko nevar paredzēt. Tikko Lietuvas kausa finālā čempionātā pēdējā vietā esošā "Panevēža" uzveica līdervienību "Sūduvu". Kauss ir īpašs turnīrs.

Valmiera FC – FK Spartaks 0:1

Tamazs Pertija (Valmiera FC): "Bijām spēcīgākā komanda laukumā"

- Grūti izteikt pretenzijas futbolistiem, jo abos puslaikos bija aizraujošs futbols. Bijām spēcīgāki, kas izpaudās momentu skaitā un mūsu veidotā spiedienā. Pretiniekam bija viens moments, pat pusmoments. Devāmies atspēlēties, taču savas iespējas neizmantojām. Šobrīd jāstrādā pie epizožu noslēguma. Kausā bija tas pats, bumba negāja vārtos. Par spēles kvalitāti man pretenziju nav. Varu tikai pateikties puišiem par atbildīgu sniegumu visu 95 minūšu garumā. Galotnē bijām pārāki visos spēles elementos, tomēr futbolā svarīgākais rezultāts uz tablo. Saprotam, ka šobrīd mums ir piecu punktu pārsvars tabulā. Tā ir mūsu priekšrocība. Priekšā četras spēles čempionātā un katra no tām būs kā fināls. Plus spēle kausa pusfinālā Liepājā, kas arī būs kā fināls. Un dod Dievs, lai būtu vēl viens!

Aleksejs Jerjomenko (FK Spartaks): "Paliek maza iespēja izcīnīt Eirokausu ceļazīmi, tāpēc cīnīsimies līdz galam"

- Ļoti smaga spēle. Sākums pagāja mūsu zīmē, tad "Valmiera" pārņēma iniciatīvu. Pēc tam bija neliels nogrieznis, kad atkal bijām labāki un guvām vārtus. Esot iedzinējos, "Valmiera" izveidoja spiedienu, kamēr mums bija dažas labas pārejas pretuzbrukumos. Varējām pabeigt visu agrāk, gūstot kādus vārtus pretuzbrukumā. Sen neesam uzvarējuši un saglabājuši savus vārtus neieņemtus. Gūstam vārtus katrā mačā. Šodien atsvaidzināju sastāvu. Laukumā devās Klāvs Kramēns, Abdulrahims Ahli, Samats Sarsenovs, otro reizi pamatsastāvā izgāja Kvadvo Asamoā. Pirms tam bija divas smagas spēles, tāpēc bija jāveic rotācija. Tagad paliek maza iespēja izcīnīt Eirokausu ceļazīmi, tāpēc cīnīsimies līdz galam.

- Vai jau skaidrs, kas noticis Ņikitam Bērenfeldam?
- Prognozes nav spīdošas. Protams, ceram uz to labāko, taču izskatās, ka ir bojātas pleca saites. Veiksim pārbaudes, tomēr varētu būt tā, ka Ņikitam sezona ir beigusies. Vēl neliels savainojums ir Kirilam Drišļukam. Viņam sāp mugura.

Riga FC – BFC Daugavpils 2:0

Mihails Koņevs (Riga FC): "Uzbrukumu noslēgumā mums mazliet pietrūkst agresivitātes"

- Izcīnījām pārliecinošu uzvaru. Beigās, kad rezultāts jau bija 2:0, nemēģinājām rezultātu noturēt, bet gan gūt vēl kādus vārtus, taču mūsu noguruma dēļ tas pavēra pāris vārtu gūšanas iespējas arī pretiniekam. Ar spēli esmu apmierināts, vienīgi pietrūka agresivitātes uzbrukumu noslēdzošajā fāzē.

Aleksandrs Gorškovs (BFC Daugavpils): "Pretinieks savas iespējas izmantoja, bet mēs ne"

- Protams, pārsvars piederēja laukuma saimniekiem, taču tik un tā izveidojām trīs labas vārtu gūšanas iespējas. Atšķirība starp komandām ir tāda, ka "Riga" savas iespējas izmantoja, bet mēs ne. Esam gados jauna komanda, un mums pie momentu realizācijas vēl ir jāpiestrādā.

RFS – FK Jelgava 1:0

Viktors Morozs (RFS): "Iespējams, aizvadījām sliktāko spēli šosezon"

- Labi, ka uzvarējām, jo bija ļoti daudz iespēju gūt vārtus. Ar spēles zīmējumu neesmu apmierināts - tā nebija mūsu labākā spēle. Iespējams, pat sliktākā šosezon. Vēl nezinu, kāpēc tā - domāsim un runāsim ar treneriem. Protams, tas ir liels Jelgavas nopelns. Man viņi šodien ļoti patika, jo spēlēja futbolu un pat mazākumā mēģināja kaut ko izdarīt un bija bīstami pēdējās minūtēs. Laukumā sūtījām labāko sastāvu, un to darīsim arī turpmāk. Čempionāta beigās vienmēr spēlēs labākie.

- Cik nopietnas ir Darko Lemajiča un Aleksandra Solovjova traumas?
- Domāju, ka Darko pāris nedēļas neredzēsim, bet precīzi to nevaru pateikt. Viņam ir vīrišķīgs raksturs - ja ārsts teiks, ka jāizlaiž divas nedēļas, viņš var būt atpakaļ jau pēc vienas. Par Solovjovu - domāju, ka dažas nākamās spēles viņu laukumā neredzēsim.

Dāvis Caune (FK Jelgava): "Bogdaškins uzvilkās, jo neiedeva tādu sodu, kādus parasti svilpj"

- Apsveicu pretiniekus ar pelnītu uzvaru un pateicos mūsu čaļiem par to, ka izpilda mača plānu - gan šodien, gan pagājušajā mačā. Iniciatīva piederēja RFS, taču arī mums bija iespējas, kuras neizmantojām. Līdz ar to rezultāts ir likumsakarīgs. Laikam mēs, treneri, izvēlējāmies nepareizo plānu standartsituācijām, jo ielaidām pēc stūra sitiena. Pēc kausa spēles bija divas brīvdienas, tāpēc neveicām nekādu padziļināto video analīzi - pirmsspēles treniņā mēģinājām noņemt spriedzi un ļāvām vienkārši spēlēt futbolu. Grūti pateikt, vai sanāca - spēlējām normāli, taču zaudējām.

- Kas notika situācijā, kad Bogdaškins saņēma noraidījumu?
- Man izskatījās pēc simtprocentīga soda - vismaz laukuma vidusdaļā tādus parasti dod. Tiesnesi nekritizēju, taču citās spēlēs tādi sodi tiek svilpti. Boriss uzvilkās par to, ka nenosvilpa, kaut ko pateica - un tāpēc arī dabūja sarkano kartīti. Protams, ka tas iespaidoja spēles gaitu.

     [+] [-]

, 2020-10-27 10:35, pirms 8 mēnešiem
Treimanis nekad nav izcēlies ar labu tiesāšanu, katrā spēlē pieļauj kādu nopietnu kļūdu ,kas ietekmē spēles rezultātu.

     [+] [-]

, 2020-10-27 10:53, pirms 8 mēnešiem
Latvijas futbola Balodis atkal savārīja sūdus! Viņam vispār ir kāda spēle bez totālām kļūdā? Bet turpina tiesāt un tiesāt. Jā, tāda mums tā soģu kvalitāte...

  -1 [+] [-]

, 2020-10-27 11:11, pirms 8 mēnešiem
ieteikums tiem, ka atbildīgi par tiesnešiem, par šādām rupjām klūdām, kas ietekmē spēles rezultātu, tiesnesis nesaņem algu, man par sliktu darbu neviens nemaksā, bet liek pašam pārtaisīt. un vēl, nemokieties šos vecos krabjus pārmācīt, nebūs, laižiet jaunos, iespejams neapzinieties, bet 20 gadīgs čalis ar atbildību var būt labāks par šiem klauniem.

  +1 [+] [-]

, 2020-10-27 12:51, pirms 8 mēnešiem
Treimanis var iedot pendeli pēdējās sekundēs par problemātisku pārkāpumu. . . .
Bet tie '' podkati'', tīri vai netīri izsista bumba grūti to robežu novilt, gandrīz vienmēr tur sanāk ''podnožka'',ja bumba uzbrucējam ir pie kājas, kaut vispirms nospēlēts it kā bumbā. . .
Kas atceras futbola vēsturi, kādreiz aizsardzībā vispār tāds paņēmiens nebija- no aizmugures censties izsist bumbu. . . Uzbrucējs skrien ar bumba, aizsargs aizmugurē. . . gandrīz vienmēr būs kritiens, var gadīties arī trauma. . .
Slēpts komentārs: NAMEJS 9999

  +3 [+] [-]

, 2020-10-27 14:45, pirms 8 mēnešiem
Nav uz pasaules tiesneša kas nekļūdās, ja kāds seko Anglijai, tad tur non stop kļūdas pat ar VAR. Bet apvainot tiesnesi vai jebkuru citu uz laukuma nav sportiski, tāpēc pelnīta sarkanā

  +6 [+] [-]

, 2020-10-27 17:48, pirms 8 mēnešiem
NAMEJS 9999 rakstīja: To ka Treimanis ir vājš treneris domā ne tikai LFV, bet arī starptautiskā līmenī:

"Porto" treneris par Latvijas tiesnešiem:...

Un pie tam ne pirmo reizi.
Namej izgulies, Treimanis nav treneris, viņš ir tiesnesis!!

Un parādi vienu zaudētāju komandu kas ir apmierināti ar tiesneša darbu??

Frunze esot noskatījies video atkārtojumu 10!!! reizes, Treimanim lēmums bija jāpieņem uzreiz!!

Frunzem pat vajadzēja 10!!! reizes noskatīties video un tad viņš kko saprata!!

Nu ieviesiet Latvijā VARu un tiesnešu darbs kļūs vieglāks un nebūs problēmu vai ne??? Nē, problēma vienmēr būs, jo lielākā problēma ir komanda kura zaudē - viņi vienmēr meklēs problēmas!!

  +3 [+] [-]

, 2020-10-27 18:15, pirms 8 mēnešiem
Lai nu kuru, bet Treimani par vāju tiesnesi nosaukt nozīmē, ka mums visi pārējie ir zemāki par mēsliem. Tomēr Treimanis eiropas līmenī kotējas un tiesā jēdzīgas spēles.

  -1 [+] [-]

, 2020-10-27 18:28, pirms 8 mēnešiem
sandis444444 rakstīja: Namej izgulies, Treimanis nav treneris, viņš ir tiesnesis!!

Un parādi vienu zaudētāju komandu kas ir apmierināti ar tiesneša darbu??


Frunze esot noskatījies video atkārtojumu 10!!! reizes, Treimanim lēmums bija jāpieņem uzreiz!!

Frunzem pat vajadzēja 10!!! reizes noskatīties video un tad viņš kko saprata!!

Nu ieviesiet Latvijā VARu un tiesnešu darbs kļūs vieglāks un nebūs problēmu vai ne??? Nē, problēma vienmēr būs, jo lielākā problēma ir komanda kura zaudē - viņi vienmēr meklēs problēmas!!
Tajā pajolā nevajag klausīties, cik izdzer, tik izvemj te.

Bet par Treimani, nekas labs nav sakāms, ja ir tiesneši, par kuriem var izteikties labi, tad Treimanis tur nav, pieredze, komanda ?
Domāju, ka jāpārskata visa tiesnešu sistēma, jo kopš VAR parādīšanās, nekas labāk nav palicis..

  +4 [+] [-]

, 2020-10-27 18:38, pirms 8 mēnešiem
NAMEJS 9999 rakstīja: To ka Treimanis ir vājš treneris domā ne tikai LFV, bet arī starptautiskā līmenī:

"Porto" treneris par Latvijas tiesnešiem:...

Un pie tam ne pirmo reizi.
Zaudētāji tā vienmēr domā.Kas attiecās uz Ventspils spēli ar Liepāju,tad neskatoties uz to ,ka melnais"ventspilnieks" iesākumā pieskārās bumbai,Karašausku viņš tomēr nogāza ar ceļgala palīdzību un manuprāt vienpadsmitmetru soda sitiens pamatots.Drīzāk gan Frunze ir vājš treneris,,kurš komandā nokļuva ar Šišhanova palīdzību,jo viņam vajadzīgi savi cilvēki pie komandas stūres.Un Vēl par tiesnešiem. Neviens tiesnesis nav robots un cilvēciskas kļūdas ir iespējamas absolūti jeb kuram tiesnesim.Tiesnešu darbu vērtē attiecīgās institūcijas gan Latvijā,gan arī Eiropā.Kamēr mūsu tiesneši tiesā čempionlīgā,te kāds treneriņš Ventspilī iedomājās ,ka ir gudrāks par visiem tiesnešiem.
Lai labāk strādā ar komandu,jo šobrīd draud netikšanu uz Eirokausiem nākošgad.Un lai iemācās cienīt žurnalistus,nevis mukt no pēcspēles preses konferences,zinādams,ka sekos neērti jautājumi.Lūzeris tāds.

  +2 [+] [-]

, 2020-10-27 21:52, pirms 8 mēnešiem
alguns rakstīja: Zaudētāji tā vienmēr domā.Kas attiecās uz Ventspils spēli ar Liepāju,tad neskatoties uz to ,ka melnais"ventspilnieks" iesākumā pieskārās bumbai,Karašausku viņš tomēr nogāza ar ceļgala palīdzību un manuprāt vienpadsmitmetru soda sitiens pamatots.Drīzāk gan Frunze ir vājš treneris,,kurš komandā nokļuva ar Šišhanova palīdzību,jo viņam vajadzīgi savi cilvēki pie komandas stūres.Un Vēl par tiesnešiem. Neviens tiesnesis nav robots un cilvēciskas kļūdas ir iespējamas absolūti jeb kuram tiesnesim.Tiesnešu darbu vērtē attiecīgās institūcijas gan Latvijā,gan arī Eiropā.Kamēr mūsu tiesneši tiesā čempionlīgā,te kāds treneriņš Ventspilī iedomājās ,ka ir gudrāks par visiem tiesnešiem.
Lai labāk strādā ar komandu,jo šobrīd draud netikšanu uz Eirokausiem nākošgad.Un lai iemācās cienīt žurnalistus,nevis mukt no pēcspēles preses konferences,zinādams,ka sekos neērti jautājumi.Lūzeris tāds.
Tu arī, Gunča, piedalies preses konferencēs? Kura medija pārstāvis ir tas krievvalodīgais, kurš visu laiku presenē kritizē Frunzu?

     [+] [-]

, 2020-10-28 12:30, pirms 8 mēnešiem
kika81 rakstīja: Tu arī, Gunča, piedalies preses konferencēs? Kura medija pārstāvis ir tas krievvalodīgais, kurš visu laiku presenē kritizē Frunzu?
Šogad neesmu vairs uz nevienu preseni gājis,bet zinu,kurš uzdod Frunzem neērtos jautājumus.Viņš ir bijušais futbolists,"Ventas balss"(krievu valodā) sabiedriskais korespodents.Futbolā orentējās ļoti labi un uzskata,ka pamatota kritika nāk komandai par labu.Ja žurnālistiem,kuri raksta par futbolu,bet paši to labā līmenī nav spēlējuši viņam atbildēt nav problēmas,tad šajā gadījumā Frunzem no grūtiem jautājumiem neizbēgt un arī makaronus uz ausīm uzkarināt neizdodās.Rezultātā presenē šad tad gadās konflikti,jo manuprāt Frunze ir zema līmeņa treneris.Kā viens krievu futbolists mēdza teikt-"treneriška"