Sieviešu futbola Rīgas derbijā panākumu svin "Riga"
LETA. Latvijas čempione "Riga" sestdien "LuckyBet" Sieviešu futbola līgas (SFL) mačā mājās ar rezultātu 3:0 (1:0) pārspēja RFS vienību.
Pirmā puslaika kompensācijas laika trešajā minūtē "Riga" uzbrukumā pretinieces atstāja vārtus tukšus un Anna Belova panāca 1:0. Spēles 65. minūtē Marinai Teļukevičai ar 11 metru soda sitienu bija iespēja panākt 2:0, taču Alīna Skļemenova atvairīja viņas sisto bumbu.
Pamatlaika pirmspēdējā minūtē Šiori Kato pēc stūra sitiena nostiprināja mājiniecēm vadību, bet četras minūtes vēlāk 3:0 panāca Kumba Brima, kura soda laukumā pārtvēra pretinieču saspēli.
Citā spēlē "Metta" mājās ar 15:0 (10:0) sagrāva "Rēzekni". Ar pieciem gūtiem vārtiem rīdziniecēm izcēlās Amēlija Lipšāne, pa trīs vārtiem guva Anastasija Vainere un Ksenija Šuļga, bet pa reizei rēzeknietes pārspēja Fanija Mežecka, Keita Zviedre, Elizabete Pelse un Uma Upīte.
Droša uzvara bija arī "Audas" futbolistēm, kuras viesos ar 5:0 (1:0) pieveica "Rīgas futbola skolu". Pa diviem vārtiem guva Dovie Dockaite un Madara Ērika Paidere, bet vienreiz izcēlās Jekaterina Haritonova.
"Riga" un RFS guvušas pa 15 punktiem piecās un sešās spēlēs, "Audai" ir 12 punkti, "Metta" iekrājusi deviņus punktus, "Rīgas futbola skolai" ir seši punkti, "Iecava"/"Olaine" komandai - trīs, bet "Rēzekne" ir bez punktiem.
Četru apļu turnīrs, kurā par čempiontitulu cīnās septiņas vienības, beigsies novembrī.
Izmantotie resursi:
LETA