Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2941, Did:0, useCase: 4

Menija Ačola pārkāpums ļāva Petram Marešam tikt pie pendeles. Foto: Nora Krevņeva-Baibakova
9

Video: Tiesnesis skaidro 13. kārtas kļūdas, kuras ietekmēja spēļu iznākumus

Bijušais starptautiskais tiesnesis Pauļus Malžinsks skaidro "Futbolbumbām" strīdīgas epizodes futbola Virslīgas mačos. Malžinsks Lietuvā izveidojis savu YouTube kanālu "12 Jardų", kur analizē tiesāšanas lietas vietējos turnīros, bet tagad piekritis mūsu aicinājumam paust neitrālo viedokli par karstākajiem momentiem Latvijas futbolā. Šoreiz vairākas strīdīgas epizodes no čempionāta 13. kārtas:- "Tukums 2000"/"Telms" neieskaitīties vārti 90. minūtē;- 11 metru soda sitiens uz FK "Auda" vārtiem;- Neieskaitītie FK "Auda" vārti;- Jurija Tkačuka spēle ar roku savā soda laukumā.
Pēc "Valmieras" trešajiem vārtiem pret RFS. Foto: Jānis Līgats.

"Futbolbumbas" runā: garšīgā spēle RFS - "Valmiera" un vai veidosies "Top5"?

"Futbolbumbas" apsprieda Virslīgas 6. un 7. kārtu, komandu spēku samērus, veiksmes un neveiksmes, kā arī ielūkojās tuvākajā laikā gaidāmajos mačos.
Foto: FK Tukums 2000
4

Video: Futbolbumbas: Desmit bumbas Tukuma vārtos, "Liepājas" izrāviens

Latvijas futbola Virslīgā pirmais 10:0 piecpadsmit gadu laikā, "Riga" deviņus mēnešus bez uzvarām viesos, bet "Auda" 1/6 daļu no spēlēm pret favorītēm aizvadīja patiešām labi. Sportacentrs.com Futbolbumbas Arkādijs Birjuks un Edmunds Novickis apspriež ceturtajā un piektajā kārtā notikušo.Sportacentrs.com · Futbolbumbas: desmit bumbas Tukuma vārtos, "Liepājas" izrāviens
3

Video: Futbolbumbas vērtē Virslīgas 3. kārtu: jaunais Tamazs un vai bija pendelis?

Latvijas futbola Virslīga uzņēmusi apgriezienus - komandas aizvadījušas trešo kārtu un gatavojas nākamajiem mačiem. Pirmos punktus zaudējusi čempione RFS, klupieni arī citiem favorītiem, kamēr "Liepāja" gozējas pirmās vietas saulītē. Futbolbumbas Arkādijs Birjuks un Edmunds Novickis aprunā un izrunā aizvadītos mačus.Sportacentrs.com · Futbolbumbas vērtē Virslīgas 3. kārtu: jaunais Tamazs un vai bija pendelis?
Antonija Černomordija un Alekseja Saveļjeva krekli. Foto: Sanita Ieva Sparāne/LFF
9

Video: Futbolbumbas pārspriež lielās izlases gaitas Maltā un U21 likstas Sanmarīno

Edmunds Novickis un Arkādijs Birjuks "Futbolbumbu" jaunākajā izlaidumā komentē pirmo izlašu sasaukumu 2022. gadā, kurā divas pārbaudes spēles Maltā aizvadīja Latvijas pieaugušo valstsvienība, bet U21 izlase ar mačiem Vācijā un Sanmarīno turpināja Eiropas čempionāta atlasi.

Video: Futbolbumbu apskats: galotnes, latviešu debijas un izgāztais otrais puslaiks

Arkādijs Birjuks un Edmunds Novickis par sezonu startu. Secinājumi pēc Virslīgas 1. kārtas mačiem un ielūkošanās gaidāmās nedēļas nogales kalendārā.

Video: Futbolbumbas: Ieskats startējošā Virslīgas sezonā

Arkādijs Birjuks un Edmunds Novickis divu stundu laikā sagatavo futbola līdzjutējus 31. Virslīgas sezonai.00:00 Šī gada moto, tendences un atceltā prezentācija13:25 RFS26:20 "Valmiera" FC38:05 FK "Liepāja"49:22 "Riga" FC1:05:30 FK "Spartaks"1:15:45 BFC "Daugavpils"1:22:38 FK "Metta"1:32:14 FK "Auda"1:41:28 FK "Tukums 2000"/"Telms"1:50:29 SK "Super Nova" (Salaspils)2:02:01 Tiekamies stadionos un TV4 tiešraidēs!Sportacentrs.com · "Futbolbumbas" Novickis un Birjuks sagatavo futbola līdzjutējus 31. Virslīgas sezonai
Torstens Finks. Foto: Zigismunds Zālmanis|Riga FC
5

Video: "Futbolbumbu" starpsezonas apskats: kārtīgā "Riga" un bažas par čempioni RFS

"Futbolbumbas" ziemas vidū ar nepacietību gaida 2022. gada Virslīgas sezonu, kurā beidzot atkal spēlēs desmit komandas. Edmunds Novickis un Arkādijs Birjuks divu stundu garumā izrunā visu, kas noticis klubos līdz 3. februārim, izsakot arī pirmās nedrošās prognozes.
Emersons. Foto: Sanita Ieva Sparāne

Video: "Futbolbumbu" gada apskats: RFS atslēgas mirkļi ceļā uz Virslīgas titulu

"Futbolbumbas" atskatās uz 2021. gada Latvijas futbola Virslīgas sezonu. Edmunds Novickis un Arkādijs Birjuks septiņu sezonu noslēgušo komandu video atskata ciklu beidz ar RFS, kas Viktora Moroza vadībā izcīnīja Virslīgas un Latvijas kausa trofejas. "Saldajā ēdienā" anonīmajā futbola ekspertu aptaujā noteikti pieci pagājušā gada labākie RFS spēlētāji.

Video: LFF Laureātu vakars: Ikgadējas balvu pasniegšanas ceremonijas ieraksts

14.01.2022 LFF Laureātu vakars: Ikgadējas balvu pasniegšanas ceremonijas ieraksts