Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:3041, Did:0, useCase: 3

Holanns un norvēģu vikingi sensacionāli iekaro Brazīliju

Matīss Kučinsks
Matīss Kučinsks

Holanns un norvēģu vikingi sensacionāli iekaro Brazīliju
Divu gūto vārtu autors Ērlings Holanns. Foto: AP/Scanpix

Pasaules kausa 1/8 finālā pārsteigumu sagādājusi Norvēģijas izlase. Norvēģi, pateicoties Ērlinga Holanna diviem gūtajiem vārtiem, ar 2:1 pārspēja Brazīlijas izlasi. Norvēģija nodrošinājusi sev vietu 2026.gada Pasaules kausa ceturtdaļfinālā.

Norvēģija jau ceturtajā minūtē pamatīgi sabiedēja spēles favorītus, kad Patriks Bergs raidīja bumbu Brazīlijas vārtos. Tomēr prieki bija īsi – pēc VAR pārbaudes tika konstatēta aizmugure, un rezultāts palika neatklāts.

Brazīlija pamazām pārņēma iniciatīvu, un 10. minūtē Mateuss Kunja pēc kontakta soda laukumā krita, taču tiesnesis Ismails Elfats uzreiz uz 11 metru atzīmi nenorādīja. Pēc video atkārtojuma noskatīšanās viņš 13. minūtē tomēr piešķīra pendeli, taču Brunu Gimaraišs savu iespēju neizmantoja – Erjans Nīlands uzminēja sitiena virzienu un lieliski glāba Norvēģiju.

Gimaraišs kļuvis par pirmo Brazīlijas futbolistu pēdējo 40 gadu laikā, kurš Pasaules kausa izcīņā nerealizējis 11 metru soda sitienu (neskaitot pēcspēles sitienu sērijas).

Tuvojoties puslaika izskaņai, Brazīlija arvien vairāk spieda pretiniekus. Vispirms 30. minūtē Nīlands laikus pārtrauca bīstamu Danilu piespēli soda laukumā, bet desmit minūtes vēlāk vēlreiz apliecināja savu meistarību, atvairot Vinisiusa spēcīgu sitienu no tuvas distances.

Tomēr arī Norvēģija neaizmirsa par uzbrukumu. Kompensācijas laika trešajā minūtē Martins Ēdegors bija pirmais pie atlēkušās bumbas soda laukumā un sita vārtu vidū, taču Brazīlijas vārtsargs Alisons ar lielisku reakciju glāba savu komandu.

Pirmajās 45 minūtēs vairāk ar bumbu bija eiropieši (66%), tomēr kopējais sitienu skaits lielāks bija brazīliešiem (8:5). Vairāk bīstamo momentu bija Dienvidamerikas pārstāvjiem, ko norāda arī xG (1.13 pret 0.46).

59. minūtē Brazīlija bija ļoti tuvu vārtu guvumam. Tikko uz maiņu nākušais Endriks pēc lieliskas piespēles izrāvās sitiena pozīcijā, taču viņa raidījums no soda laukuma aizlidoja tikai nedaudz garām kreisajam vārtu stabam. Endriks gan noteikti varēja nospēlēt veiksmīgāk un meistarīgāk.

Dažas minūtes vēlāk Brazīlija izveidoja vēl vienu bīstamu uzbrukumu. Rajans saņēma bumbu pie soda laukuma robežas un izdarīja zemu sitienu vārtu vidū, tomēr Ērjans Nīlands vēlreiz apliecināja savu meistarību, glābjot komandu.

Norvēģija atbildēja 67. minūtē, kad Erlings Holanns lieliski atbrīvojās soda laukumā un bija tikai dažu centimetru attālumā no piespēles sasniegšanas, taču brazīlieši pēdējā brīdī briesmas novērsa.

Norvēģi turpināja daudz kontrolēt bumbu, tuvojoties Brazīlijas vārtiem un 80. minūte tas beidzot deva rezultātu. Andreass Šelderups ar elegantu piespēli pāri aizsargiem atrada Ērlingu Holannu, kurš soda laukumā izcīnīja sev brīvu pozīciju un ar spēcīgu sitienu ar galvu raidīja bumbu vārtu labajā stūrī (1:0). Alisons šajā epizodē bija bezspēcīgs.

86. minūtē Brazīlijai pavērās lieliska iespēja atjaunot intrigu, kad Kazemiru pēc precīzas piespēles soda laukumā izkārtoja sev sitiena pozīciju, taču bumba aizlidoja pavisam nedaudz garām labajam vārtu stabam.

Brazīliešu cerībām punktu pielika kompensācijas laika izskaņā, kad Šjelderups ar elegantu piespēli izvirzīja Holannu vienatnē pret vārtiem, un norvēģu uzbrucējs ar precīzu sitienu vārtu apakšējā stūrī panāca 2:0, noliekot brazīliešus uz ceļiem.

Otrajam puslaikam spēles galvenais tiesnesis piešķīra septiņu minūšu kompensācijas laiku. Brazīlieši kompensācijas laika izskaņā vienus vārtus atspēlēja, Neimāram realizējot pendeli, tomēr ar to nebija gana, lai pacīnītos par uzvaru spēlē (1:2). Norvēģija iekļuva ceturtdaļfinālā, kur tiksies ar Meksikas un Anglijas dueļa uzvarētāju.

Brazīlija – Norvēģija 1:2 (0:0)
Vārti: Neimars 90+10' (11 m) – Holanns 79', 90'
Brīdinājumi: Neimars 90+6'
Brazīlija: Alisons – Danilu, Markinjoss, Gabriels, Duglass Santušs – Rajans (Danilu Santušs 67'), Bruno Gimaraešs (Edersons 79'), Kazemiru – Martinelli (Neimars 67'), Kunja (Endriks 58') – Vinisiuss Žuniors
Norvēģija: Nilands – Rīersons (Aursness 63'), Ajers, Hegems, Millers Vulfe (Estigors 90+5') – Ēdegors, S. Berge, P. Bergs – Serlots (Bobs 46'), Holanns, Nusa (Šjelderups 46')
Galvenais tiesnesis: Ismails Elfats (ASV)

Spēles statistika

BrazīlijaNorvēģija
Bumbas pārvaldīšana:33%67%
Sitieni (vārtu rāmī):14 (4)9 (5)
Stūra sitieni:55
Aizmugures:11
Pārkāpumi:76
Piespēles (precīzās):329 (279)680 (617)
Centrējumi (precīzie):16 (1)12 (1)
Divcīņas:4342

Skaties Pasaules kausa spēles un citus sporta notikumus "Go3 Sport" kanālos un Go3 televīzijā!

Pasaules kausa 1/8 fināls

SpēleRezultātsVārtu guvēji
Kanāda – Maroka0:3(0:0)Unahi 50' 80' Rahimi 90+8'
Paragvaja – Francija0:1(0:0)Mbapē 70' (11m)
ASV – Beļģija07.07 / 3.00
Portugāle – Spānija06.07 / 22.00
Brazīlija – Norvēģija1:2(0:0)Neimārs 90+10' - Holanns 80' 90'
Meksika – Anglija06.07 / 3.00
Šveice – Kolumbija07.07 / 23.00
Argentīna – Ēģipte07.07 / 19.00

Labākie vārtu guvēji

VSpēlētājsValstsSk
1.Lionels MesiArgentīna7
Kiljans MbapēFrancija7
Ērlings HolannsNorvēģija7
4.Harijs KeinsAnglija5
5.Usmans DembelēFrancija4
Vinisiuss ŽuniorsBrazīlija4
Ismaīla SarrsSenegāla4

Noderīgas saites:

JAUNUMI
SPĒĻU KALENDĀRS, REZULTĀTI UN TURNĪRA TABULAS
TEAMSPORT.LV PROGNOŽU SPĒLE
TĒRVETES GAIŠIE VAI TUMŠIE

1 2 44 komentāri

  +5 [+] [-]

, 2026-07-06 01:09, pirms 2 nedēļām
Gratulerer med dagen, Norge!
Cerams, arī Angliju/Meksiku izdosies paņemt.

  +9 [+] [-]

, 2026-07-06 01:09, pirms 2 nedēļām
Kāda sensācija? Viņi kārtējo reizi apspēlēja Brazīliju!

  +3 [+] [-]

, 2026-07-06 01:10, pirms 2 nedēļām
Brazīlija vispār negribēja spēlēt.. kļūda bija nepresingot, sēdās aiz centra, stipri dīvaina taktikas izvēle.. Tas arī bija iemesls.. Tik pasīvi nevar uzvarēt šo norgi..

  +1 [+] [-]

, 2026-07-06 01:12, pirms 2 nedēļām
Ančeloti izgāzās un viņa dienas pue Brazīlijas stūres ir beigušās..
Slēpts komentārs: cobham

  +3 [+] [-]

, 2026-07-06 01:13, pirms 2 nedēļām
Nepārsteidz.
Nemaz.

Arī Portugāles uzvara turnīrā ar visu "opīti" priekšgalā, vai ASV spēlēšana pusfinālā nepārsteigtu 🤭

  +1 [+] [-]

, 2026-07-06 01:16, pirms 2 nedēļām
Arī Francijas zaudējums Marokai nepārsteigtu 🤭

Un diemžēl arī Anglijas zaudējums pēc pāris stundām neliktu nesapratnē raukt pieri.

     [+] [-]

, 2026-07-06 01:17, pirms 2 nedēļām
Vismaz šoreiz underdogi nespēlēja rupji un centās kaut cik. Ar to arī atcerēsimies gan Kaboverdi, gan Brazīliju.

  +3 [+] [-]

, 2026-07-06 01:19, pirms 2 nedēļām
Brazīļi paši vainīgi. Diezgan apkaunojoši priekš viņiem izvēlēties tādu pasīvu taktiku, piespēles vairāk kā divreiz mazāk salīdzinoši ar Norvēģiem. Nolohojās. Malači Norvēģi!

     [+] [-]

, 2026-07-06 01:21, pirms 2 nedēļām
cobham rakstīja: Nesaprotu treneru taktiku - kā var visu spēli respektēt kkādu Norvēģiju? Būtu presējuši visu spēli, būtu vinnējuši, tagad kārtējo reizi piesmieti. Tik daudz izcili spēlētāji brazīļiem, bet rezultāts nekāds
Dienvidnieki taču ir totāli sliņķi,strādāt aizsardzībā ir grūti,presingot grūti. Nu sakāva tos popuasus un beigta balle. MALAČI! Nektārs var futbola kurpes Holandam šņorēm.

  +2 [+] [-]

, 2026-07-06 01:22, pirms 2 nedēļām
fun fact, brazīļi kopš 2002. gada PK triumfa VIENMĒR ir zaudējusi pret eiropas komandām izslēgšanas spēlēs, kā arī šī ir pirmā reize kopš 1990. gada, kad Brazīlija nav iekļuvusi ceturtdaļfinālos. izcils sniegums no norvēģiem, lai vikingu laiva turpina burāt

  +2 [+] [-]

, 2026-07-06 01:22, pirms 2 nedēļām
Sensācija bija zaudēt ar 7-1 2014.gadā, bet ne jau nu sensacija ir zaudēt vienai no eiropas šī brīža top komandām.

     [+] [-]

, 2026-07-06 01:23, pirms 2 nedēļām
Žēl tikai, ka Meksika ir izdarījusi visu, lai savus pretiniekus vnk pazemotu un viņiem sarežģītu visu iespējamo pirms un spēles laikā, vietā...
Bet domājams, Angliju šie airētāji varētu uzvilkt, Meksika grūti vērtēt ārpus sava stadiona, sērtas un klimata zonas...

  -2 [+] [-]

, 2026-07-06 01:23, pirms 2 nedēļām
Pilnīgs fiasko no brazīļiem, vispār 0% no brazīļu komandas, tādi superstāri, bet šķiet,kā speciāli negribēja spēlēt,vēl tāda momentā dot pendeļos sist kautkadam nepārliecinošam džekam. Prieks par norvēģiem, veiksmi viņiem tālāk, vārtsargs labs- stabils! Tad jau Portugāle izskatās ka spēlēs finālā. Spāņi tādi paši kā brazīļi, un franči aplauzīsies vai nu pret Maroku un, tad Portugāle atriebs par iepriekšējo reizi!

  +1 [+] [-]

, 2026-07-06 01:24, pirms 2 nedēļām
Jo, interesantāks turnīrs, kad čempī ir melnais zirdziņš to tagad var saukt Norvēģijas vārdā. Malači-līderis pavilka. No Brazīļiem ja tie ir super zvaigznes-tad jāspēj atspēlēt un emocijas vēsākas turēt ( Neymars) un (Vinícius Júnior) daudz kā lieka parādīja kā personas, tai skaitā pret tiesnesi. Norvēģu tradicionālā airēšanā tik papildus reitingus šim Pasākumam pasaulē dos, un nākamo spēli vēros vairāk līdzjutēju. Protams arī trenera nopelns un rezerves iespēlēšana pret Franciju, līderu atpūtināšana-atmaksājās tas gājiens. Patika kā nokontrolēja maču Norvēģi.

  +1 [+] [-]

, 2026-07-06 01:25, pirms 2 nedēļām
disciplīns rakstīja: Brazīļi paši vainīgi. Diezgan apkaunojoši priekš viņiem izvēlēties tādu pasīvu taktiku, piespēles vairāk kā divreiz mazāk salīdzinoši ar Norvēģiem. Nolohojās. Malači Norvēģi!
Droši vart teikt, ka paši Brazīļi neko tādu nedz ir gaidījuši, nedz grib redzēt... Leģendas grūst, izplēn un pazūd laika zoba aizmirstībā ...

  +6 [+] [-]

, 2026-07-06 01:25, pirms 2 nedēļām
Neimārs beigās arī, nu kas tas bija? vienalga kā tur vārtsargs viņu treštalkoja, bet komandu cienošs spēlētājs tādā brīdī pēc iesistās pendeles būtu paķēris bumbu un taisnā virzienā skrējis uz centru lai ātrāk turpinātu spēli un glābtos. Gailis

  +1 [+] [-]

, 2026-07-06 01:32, pirms 2 nedēļām
Šī vairs nav tā Brazīlija,kura bija 1994-2006 Pasaules kausos. Romario, Rivaldo,Ronaldo,Roberto Karlos,Kakā,Emersons,Ronaldinjo utt. Šobrīd nav tā spožuma brazīļiem, 24gadi bez PK šai valstij ir traģēdija.
Norvēģija principā dominēja spēli, kopumā bija jābūt 2:0 tādu pendeli kā beigās izslēgšanas spēlēs nedod...

     [+] [-]

, 2026-07-06 01:37, pirms 2 nedēļām
viens norveegu gigachads apspeelee visu ''slaveno'' Braziiliju ar visaadiem Vinisiusiem un paareejiem paarveerteetiem kjeemiem. apsveicu

  +3 [+] [-]

, 2026-07-06 01:37, pirms 2 nedēļām
Subjektīvais rakstīja: Droši vart teikt, ka paši Brazīļi neko tādu nedz ir gaidījuši, nedz grib redzēt... Leģendas grūst, izplēn un pazūd laika zoba aizmirstībā ...
Es argumentētu, ka viss, ko mūsdienās vērojam, ir banālas futbola globalizācijas sekas.
Bet skaistas sekas.
Kādreizējās "lielās" Eiropas valstis, tā vai savādāk, savu "know how"... savas zināšanas ir eksportējušas uz ārzemēm, pašas par to pat varbūt neaizdomājoties.
Ar:
1) transfēru globalizāciju
2) visu vadošo līgu transformēšanos internacionālā kosmpolītismā. Citiem vārdiem sakot, visi tie leģionāri kas spēlē tādā Premjerlīgā, ved zināšanas mājās pie sevis
3) imigrāciju un migrāciju (Albānija, Bosnija, pat Kaboverde u.tml.), kur spēlētāji tiek pa tiešo iegūti kā vadošo līgu sistēmu reāli saražoti
4) un galu galā elementāra interneta pieejamību jebkur.

"Vecie milži" futbolu paši savām rokām ir citiem iemācījuši spēlēt. Aicinot pie sevis spēlētājus, plaši sakot 90.gadu otrajā pusē. Spēlētājus, kuri visu to pieredzi ir atveduši mājās.

  +4 [+] [-]

, 2026-07-06 01:39, pirms 2 nedēļām
Liels apsveikums novēģiem ar fantastisku sasniegumu valsts sportā!

Pievienošos Novicka novēlējumam, lai Latvija arī iet Norvēģijas pēdās un daudz vairāk attīsta futbolu un vieglatlētiku. Būs sportiskāka un veselāks sabiedrība, kā arī sasniegumi lielas nozīmes sporta forumos.

     [+] [-]

, 2026-07-06 01:49, pirms 2 nedēļām
erty rakstīja: Liels apsveikums novēģiem ar fantastisku sasniegumu valsts sportā!

Pievienošos Novicka novēlējumam, lai Latvija arī iet Norvēģijas pēdās un daudz vairāk attīsta futbolu un vieglatlētiku. Būs sportiskāka un veselāks sabiedrība, kā arī sasniegumi lielas nozīmes sporta forumos.
Par LV un futbolu diemžēl vari nesapņot Latvija un Futbols ir antonīmi. Nebūs mums futbola, izņemot 1.5gada uzplaukumu mēs vienmēr esam bijuši nekas Futbolā.
Ja nevar uzvarēt Fēru salas utt Par kādu futbolu var būt runa...

  +4 [+] [-]

, 2026-07-06 01:58, pirms 2 nedēļām
erty rakstīja: Liels apsveikums novēģiem ar fantastisku sasniegumu valsts sportā!

Pievienošos Novicka novēlējumam, lai Latvija arī iet Norvēģijas pēdās un daudz vairāk attīsta futbolu un vieglatlētiku. Būs sportiskāka un veselāks sabiedrība, kā arī sasniegumi lielas nozīmes sporta forumos.
Jā kādreiz sanāk braukt cauri Norvēģijai, nu pat neunājot par dienvidu pusi, bet kaut ziemeļos aiz polārā loka... Nu tā prasti sakot, kas tad tur notiek... uz slēpēm un mauc, vai no kalna, vai ar plinti plecos, vai vnk pa perimetru... bet nu ne gluži... tā patiesībā, nevar pat nepiefiksēt, bet tur katrā ciemā ir futbola stadions, un ne tikai tur ir stadions, tur vienmēr ir rosība, citreiz ģimenes dzenā bumbu, citreiz vietējie mači... bet tas nozīmē pieejamību un paaudžu iesaisti, interesi, cillvēi ar to sasaistās.

  +3 [+] [-]

, 2026-07-06 02:01, pirms 2 nedēļām
Vai tad tā ir sensācija?
Es neesmu pārsteigts ka norvēģi uzvarēja.

     [+] [-]

, 2026-07-06 02:19, pirms 2 nedēļām
brazīlēni kaut kur atgādināja erfeškas , pendeles izdiņģēja bet paši tizlojās kā kaut kāda mazpisānu izlase , airējam tālāk

  +2 [+] [-]

, 2026-07-06 02:21, pirms 2 nedēļām
Subjektīvais rakstīja: Jā kādreiz sanāk braukt cauri Norvēģijai, nu pat neunājot par dienvidu pusi, bet kaut ziemeļos aiz polārā loka... Nu tā prasti sakot, kas tad tur notiek... uz slēpēm un mauc, vai no kalna, vai ar plinti plecos, vai vnk pa perimetru... bet nu ne gluži... tā patiesībā, nevar pat nepiefiksēt, bet tur katrā ciemā ir futbola stadions, un ne tikai tur ir stadions, tur vienmēr ir rosība, citreiz ģimenes dzenā bumbu, citreiz vietējie mači... bet tas nozīmē pieejamību un paaudžu iesaisti, interesi, cillvēi ar to sasaistās.
Precīzi. Redzu to praktiski katru dienu. Selbu - neliels komūnas centrs netālu no Trondheimas. Nedaudz vairāk kā 4000 iedzīvotāju. Ziemā regulāri slēpošanas centrā sacensības slēpošanā, biatlonā. Sniegs vēl pilnībā nenokūst un regulāra rosība divos pieklājīgos futbola laukumos. + Vēl handbola komandas vairākās vecuma grupās.

  +2 [+] [-]

, 2026-07-06 02:30, pirms 2 nedēļām
Runājot par Ančeloti - vecums nenāk viens. Dumja taktika, likumsakarīgs zaudējums. Iedomāties sevi par viltīgiem, atdot bumbas kontroli un izaicināt uz saviem vārtiem uzbrukt Hālandu un Odegārdu, tas nebija gaišas galvas gājiens.

     [+] [-]

, 2026-07-06 02:36, pirms 2 nedēļām
Nu vecais Karlo galīgi izgāzās!Piekrītu tiem kuri te rajata,nu kā var spēlēt aizsardzības futbolu Brazīlija pret kautkādiem norvēģiem kurus pat Kotdivuāra presēja reāli!?Nu līdzīgi nepresingoja un baidījās no Kaboverdes Argentīna,tas bija vēl šokējošāk..

  -4 [+] [-]

, 2026-07-06 02:41, pirms 2 nedēļām
Nu par Neimāra kritiku nepiekrītu gan,gailis riktīgs ir tas norvēģu vārtsargs,kurš sāka tur bļaustīties pirms pendeles kaitko tik pretīgu redzu pirmo reizi futbolā!

  -3 [+] [-]

, 2026-07-06 03:14, pirms 2 nedēļām
Man patika ka Neimars beigās tam tur vartsargam uzbrauca, tas tur krataas, izskoloju garo sudu

  -4 [+] [-]

, 2026-07-06 03:17, pirms 2 nedēļām
Ja norvegi vartsargs pip..e, garaiss lops, cerams izgaaziis to izlasi un apraks vin

     [+] [-]

, 2026-07-06 06:16, pirms 2 nedēļām
Nekāda sensācija tā vairs sen nav, ja runa iet par Brazīlijas izlasi.
Brazīlijas spēlēšanas stils netur līdzi mūsdienu futbola tendencēm, tas pats stāsts ir ar Itāliju.
tas ir tas pats, kas ja kāda no NBA komandām joprojām spēlētu ar centra pozīcijas spēlētāju, kurš nemet tālmetienus. Bumbas driblēšana ar kājām, un fiziski neliela auguma un ne pārāk spēcīgi spēlētāji, kā spēles stils aiziet vēsturē. Jā, jā - Spānija pierāda, ka var arī tā spēlēt, bet Spānijas izlase vēl pieliek klāt spēcīgu disciplīnu + lielu aktivitāti laukumā.
Norvēģijas izlase šobrīd parāda, ka fiziski spēcīgi spēlētāji, liela auguma, un pietiekoši ātri spēj nogādāt bumbu no aizsardzības uz priekšu ir šodienas futbola uzvaras atslēga.

  +1 [+] [-]

, 2026-07-06 07:09, pirms 2 nedēļām
Nekāda sensācija šī nav. Brazīļi jau sen vairs tas spēks, kas bija. Kaut vai atliek uzmest aci klubu pierakstiem - vietējā līga, arābi, krievu klubs. Retais no spēlētājiem savā klubā ir līderis, izņemot kādus 3, varbūt. Bet par to arī var diskutēt, kuri spēlētāji konkrētajā klubā ir svarīgāki.

  +1 [+] [-]

, 2026-07-06 08:02, pirms 2 nedēļām
TinderDtae rakstīja: Nekāda sensācija šī nav. Brazīļi jau sen vairs tas spēks, kas bija. Kaut vai atliek uzmest aci klubu pierakstiem - vietējā līga, arābi, krievu klubs. Retais no spēlētājiem savā klubā ir līderis, izņemot kādus 3, varbūt. Bet par to arī var diskutēt, kuri spēlētāji konkrētajā klubā ir svarīgāki.
Un plus vēl viņi tur Brazīlijā īsti nav normāli un salauž bērnus, kuri spēlē uzbrukumā.
Tieši par uzbrukuma spēlētājiem un to haipu ir runa.
Ar pārāk agru ažiotāžu un spiešanu profiņos.
Ja nebūtu viņiem noteikums, ka agrāk par 16 gadu vecumu profesionāļos nedrīkst spēlēt, tad visi tie alkatīgie Santosi, Palmeiras utt. spēlētu arī ar jau jaunākiem džekiem.

Nav nevienai citai nācijai tik garas failed talantu listes kā Brazīlijai ar visiem Patu, Robinju, Andersoniem, Ž.Batistām, Kerloniem šmerloniem... Vitors Roke laikam pēdējais nāk prātā.
Tāda spēlētāja kā Jean Chera stāsts vispār ir drausmas.

Un pat tie, kuri tiek līdz virsotnei, ir salauzti fiziski savos early 30ies. Kā Neimārs. Kā R9 agrāk. Tieši tādēļ, ka pie lielajiem sāk spēlēt kā bērni. Tam būtu jābūt izņēmuma gadījumā. Īpaša supertalanta gadījumā kā Spānijā Jamals.

  +1 [+] [-]

, 2026-07-06 08:09, pirms 2 nedēļām
16 gadīgu tievu hļupiku uzlaist pie profiņiem, lai tāds 2metrīgs kuilis Dan Burn viņu "nobulijo" un uztaisa šim morālo traumu... var nebūt baigi produktīvi 😁
1 2 44 komentāri