Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:118, Did:0, useCase: 3

Krollis iesit trešo nedēļu pēc kārtas, Libereca turpina kāpt augstāk

Kārlis Justovičs
Kārlis Justovičs

Krollis iesit trešo nedēļu pēc kārtas, Libereca turpina kāpt augstāk
Mirklis pēc Raimonda Kroļļa precīza sitiena. Foto: Jaroslav Appeltauer/FC Slovan Liberec

Čehijas augstākajā līgā futbolā augšupeju bauda Liberecas "Slovan", kurai četru panākumu virkne, un uzbrucējs Raimonds Krollis, kurš guvis vārtus trešajā spēlē pēc kārtas.

Liberecas vienība šovakar ar 2:0 uzvarēja tiešo sāncensi Hradeckrālovi. Krollis ceturtajā minūtē panāca 1:0, bet slovāks Lukāšs Letenajs otrā cēliena kompensācijas laika izskaņā uzstādīja gala rezultātu.

23 gadus vecajam Latvijas valstsvienības futbolistam kopš atgriešanās Čehijā astoņās cīņās pieci precīzi sitieni.

Kopvērtējumā vienu kārtu pirms pamatturnīra noslēguma "Slovan" apsteidza tieši Hradeckrālovi, iekļūstot pirmajā sešiniekā, kas pēc tam izspēlēs vēl divus apļus sacīkstē par kārotākajām Eirokausu biļetēm.

Fēru Salu Premjerlīgā Touršhavnas lielklubu duelī HB ar Reini Reinholdu ierindā zaudēja (2:3) B36 futbolistiem. 27 gadus vecais vārtsargs tika galā ar trim no sešiem sitieniem. Aizsargs Klāvs Kramēns šajā cīņā palika malā.

HB šie bija pirmie trīs izsētie punkti līdzšinējās piecās spēlēs.

Čehijas meistarsacīkšu kopvērtējums:
https://www.chanceliga.cz/tabulka

  -1 [+] [-]

, 2025-04-13 22:57, pirms nedēļas
Visi gūtie vārti ir veiksmes, vai cita spēlētāja nopelnīti. Nākošajā spēlē vēl varētu dot viņam pendeli sist, lai ir 4.spēle pēc kārtas, bet var nomēzt.....te jau arī viegli negāja....

  +3 [+] [-]

, 2025-04-13 23:08, pirms nedēļas
Skatoties statistiku, nevienu neinteresē kā viņš ir guvis vārtus.
Liekas,ka Krollis jau mūžību ir sitis vārtus gan Mettā, gan Valmierā, gan pabijis ārzemēs,bet joprojām viņai ir tikai 23 gadi. Šādi turpinot, noteikti vēl vismaz kāda iespēja būs arī vēlreiz pamēģināt uzspēlēt pašā augstākajā līmenī.

  +1 [+] [-]

, 2025-04-13 23:10, pirms nedēļas
hugaboss rakstīja: Visi gūtie vārti ir veiksmes, vai cita spēlētāja nopelnīti. Nākošajā spēlē vēl varētu dot viņam pendeli sist, lai ir 4.spēle pēc kārtas, bet var nomēzt.....te jau arī viegli negāja....
Tu laikam neesi Raimonda vārtu guvumus redzējis - viņam ir pietiekoši daudz vārtu guvumu, kas ir panākti ar induviduālo meistarību. Mums ir svarīgi, lai viņam ir liels spēles laiks un komandas treneris uzticas - tas šobrīd ir panākts.
P.S. - pat iesist pendeli vajag nervus un meistarību - un par laimi Krollis ir starp šiem spēlētājiem, jo visās komandās ir tie daži, kas izpilda 11.metru sitienus, bet ir tādi, kas to nedara nekad!

     [+] [-]

, 2025-04-13 23:16, pirms nedēļas
Es arī nobrīnījos, ka Krollis ir 23 gadus jauns. Tā Itālijas epopeja likās, ka vilkās kādus 3 gadus. Lai arī vārti nebija lielas meistarības nopelns, bet statistika arī šajā līmenī paliek statistika. Mums ir labi izbrucēji. Pret sava ranga izlasēm būtu jāsit vismaz 2 vai 3 vārti spēlē, bet parasti mocāmies ar vieniem gūtiem vārtiem.

  -1 [+] [-]

, 2025-04-13 23:54, pirms nedēļas
Ambrē rakstīja: Tu laikam neesi Raimonda vārtu guvumus redzējis - viņam ir pietiekoši daudz vārtu guvumu, kas ir panākti ar induviduālo meistarību. Mums ir svarīgi, lai viņam ir liels spēles laiks un komandas treneris uzticas - tas šobrīd ir panākts.
P.S. - pat iesist pendeli vajag nervus un meistarību - un par laimi Krollis ir starp šiem spēlētājiem, jo visās komandās ir tie daži, kas izpilda 11.metru sitienus, bet ir tādi, kas to nedara nekad!
es par Čehiju runāju. Saliec man Čehijā gūtos vārtus rindas kārtībā pēc individuālās meistarības....hihi....šito liec kā otro meistarīgāko, bet pirmajā vietā- vārtsarga atsisto pa ķermeni....jampampiņš.

  +2 [+] [-]

, 2025-04-13 23:54, pirms nedēļas
guntis86 rakstīja: Es arī nobrīnījos, ka Krollis ir 23 gadus jauns. Tā Itālijas epopeja likās, ka vilkās kādus 3 gadus. Lai arī vārti nebija lielas meistarības nopelns, bet statistika arī šajā līmenī paliek statistika. Mums ir labi izbrucēji. Pret sava ranga izlasēm būtu jāsit vismaz 2 vai 3 vārti spēlē, bet parasti mocāmies ar vieniem gūtiem vārtiem.
Mums uzbrucēji nesit golus izlasē elementāra iemesla dēļ. Mums šobrīd nav Pahara vai Verpakovska tipa uzbrucēji, kas var uztaisīt sprintu pa puslaukumu vai apspēlēt entos pretiniekus. Mums gan Guteks, gan Uldriķis, gan Regža, gan krollis pamatā ir finišeri. Respektīvi tie, kam ir sajūta, kur atrasties, lai noslēgtu uzbrukumu, bet trūkst tās meistarības, lai paši izveidotu momentu + arī viduslīnija ir tāda, kas nerada momentus, kur atliek "īstajā vietā, īstajā laikā" - visas cerības uz Šitu, jo šobrīd viņs izskatās pēc tāda, kas var ne tikai pabeigt, bet arī izveidot.

     [+] [-]

, 2025-04-14 01:53, pirms nedēļas
hugaboss rakstīja: es par Čehiju runāju. Saliec man Čehijā gūtos vārtus rindas kārtībā pēc individuālās meistarības....hihi....šito liec kā otro meistarīgāko, bet pirmajā vietā- vārtsarga atsisto pa ķermeni....jampampiņš.
Tas nozīmē, ka uzbrucējs ir tur kur viņam jābūt - to var arī saukt par vārtu gūšanas sajūtu. Mums LV izlasē un Skonto FC spēlēja viens no induviduāli tehniskākajiem spēlētājiem A.Perepļotkins - nu kājas un kustības bija perfektas, bet prāta un taktiskā domāšana radīja pretēju balansu viņa meistarībai - un tāpēc nekad nespēja tikt kādās ievērojamās Eiropas līgās. Mūsu bijušais izlases uzbrucējs Valērijs Šabala pret Turciju ir iesitis vairāk vārtu nekā Māris Verpakovskis, bet Māris ir krietni meistarīgāks utt., bet Šabalam tā vārtu gūšanas momenta izjūta bija tik laba, ka viņam ar to pilnībā pietika.

  +4 [+] [-]

, 2025-04-14 06:54, pirms nedēļas
hugaboss rakstīja: es par Čehiju runāju. Saliec man Čehijā gūtos vārtus rindas kārtībā pēc individuālās meistarības....hihi....šito liec kā otro meistarīgāko, bet pirmajā vietā- vārtsarga atsisto pa ķermeni....jampampiņš.
Tu nodarbojies ar to ,ka meklē darvas karoti medus mucā.Atceros bērnību,kad vairums spečuku murgoja ,ka Gerts Millers neko nejēdzot izņemot to ,ka gūstot daudz vārtu.Tas pats stāsts jaunībā par angli Linekeru.Uzbrucēja galvenais darbs būt īstajā vietā un laikā un gūt vārtus.Dažš te vēl līmeni piemin,bet Čehijā līmenis ir pietiekami augsts.

  +1 [+] [-]

, 2025-04-14 07:49, pirms nedēļas
hugaboss rakstīja: es par Čehiju runāju. Saliec man Čehijā gūtos vārtus rindas kārtībā pēc individuālās meistarības....hihi....šito liec kā otro meistarīgāko, bet pirmajā vietā- vārtsarga atsisto pa ķermeni....jampampiņš.
https://x.com/chanceliga/status/190...
https://x.com/oneplaysportcz/status...

  +1 [+] [-]

, 2025-04-14 08:05, pirms nedēļas
hugaboss rakstīja: Visi gūtie vārti ir veiksmes, vai cita spēlētāja nopelnīti. Nākošajā spēlē vēl varētu dot viņam pendeli sist, lai ir 4.spēle pēc kārtas, bet var nomēzt.....te jau arī viegli negāja....
Dzīves neveiksminieka cienīgs komentārs!

     [+] [-]

, 2025-04-14 09:59, pirms nedēļas
Raima karjera eh... trāpījās tas itāļu neveiksminieku klubs.
pa citu ceļu varbūt viss būtu daudz labāk, bet naudas vilinājums, protams, bija liels, tobrīd tā bija A liga ...