Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:251, Did:0, useCase: 2

Latvijas izlases futbolists Dāvis Ošs izmēģina "BLINDSAVE" ražoto aizsargekipējumu vārtsargiem. Publicitātes foto

Latvijas uzņēmums "BLINDSAVE" sāk ražot unikālus produktus futbolistiem

Latvijas sporta aizsargekipējuma ražotājs un eksportētājs SIA "BLINDSAVE" paplašina savu darbību un uzsācis ražot inovatīvus aizsargproduktus pasaules populārākajam sporta veidam - futbolam. Uzņēmums jaunās produktu līnijas izstrādē investējis ap 30 tūkstošiem eiro, tā ražoto aizsargekipējumu jau atzinīgi novērtējuši Latvijas izlases spēlētāji. "BLINDSAV"E ir Latvijas inovāciju veiksmes stāsts pasaulē – šī uzņēmuma produkciju īpašās Latvijā radītās tehnoloģijas dēļ jau labi pazīst florbola, basketbola un handbola pasaulē.
3

“Visas robežas ir galvā” - futbolists Matīss stājas pretī 205 km

Latvijas telpu futbola izlases spēlētājs Matīss Babris, 16. aprīlī izaicināja sevi “Ghetto EKO Games” ietvaros un mēroja 205 km garu maršrutu Rīga-Preiļi, lai pierādītu, ka viss ir iespējams un nevajag baidīties no lietām, ko iepriekš neesi darījis, visa veiksmes atslēga ir pareiza plānošana un gribasspēks.

Izaicinot sevi un apkārtējos tiek radītā jauna online programma - “Ghetto EKO Games”

Viena no Eiropā lielākajām ielu sporta un kultūras organizācijām Ghetto Games ir izveidojusi platformu, kurā ikviens var nodarboties ar fiziskām aktivitātēm un sacensties, neapmeklējot masveida treniņus vai sportiskus pasākumus - Ghetto EKO Games. Zaļā starta gaisma šim projektam tiks dota jau šajā sestdienā, kad ikviens interesents varēs izvēlēties sev piemērotāko disciplīnu un izaicināt sevi un citus dažādās aktivitātes, astoņu dienu garumā. Reģistrācija projektam ir jau sākusies ghetto.lv vietnē.
Foto: Renārs Koris
1

Ghetto Football mainīs vēsturi - tiek dota zaļā gaisma Eiropas līgai ielu futbolā

Vēsturisku kustību ielu kultūrā aizsāks viena no Eiropā lielākajām ielu sporta un kultūras organizācijām “Ghetto Games”, kas 2020. gadā organizēs pirmos starptautiskos ielu futbola turnīrus Eiropas lielākajās pilsētās. Atvērtie ielu futbola Eiropas līgas turnīri no gaidāmā gada marta līdz aprīļa beigām pa reizei norisināsies Barselonā, Milānā, Prāgā, Budapeštā, Briselē, Berlīnē, Amsterdamā, Varšavā, Kopenhāgenā un Djakovā. Saldais ēdiens jeb fināla sacensības paredzētas 13. maijā Rīgā, līdz ar “Ghetto Games” 12. sezonas atklāšanu, kas turklāt raženi aizsāks arī desmito ielu futbola sezonu Grīziņkalnā.
Foto: Ghetto TV

Skaties Ghetto Games superfinālus un SynotTip futbola virslīgas spēles Sportacentrs.com TV kanālā

Sportacentrs.com TV kanāls šonedēļ skatītājiem piedāvā translācijas no Ghetto Games superfināliem un SynotTip futbola virslīgas spēlēm.
Foto: Ghetto Games
13

Latvija otro gadu pēc kārtas kļūst par Eiropas čempioni ielu futbolā

Ghetto Football komanda "Varakļāni" (Rinalds Zeps, Rolands Putāns, Jānis Pastars un Romāns Rožkovskis) 21. jūlijā devās uz Vāciju, lai aizstāvētu Latvijas godu Eiropas čempionātā ielu futbolā "European Soccer Championship 2016", kur ieņēma pirmo vietu.
"Ghetto Football" 10. augusta turnīra čempioni "Brasa"
Foto: Renārs Buivids
1

"Brasas" futbolisti labākie Ghetto ūdenspolo pie "Skonto" stadiona

"Ghetto Football" 10. augusta posmā Rīgā, pie "Skonto" stadiona lietus parūpējās, lai vairums laukumus klātu ūdens, tādēļ "Brasas" futbolisti gandrīz droši var saukt par labākajiem "Ghetto ūdenspolo". Finālā "Brasa" ar 4:2 pārspēja "Arti monsterīti". Trešajā vietā "Oskaram bija vienalga".
"Ghetto Football" līdz šim tikai Grīziņkalnā, bet 10. augustā pie "Skonto" stadiona
Foto: Renārs Buivids
3

10.augustā "Skonto" stadionā notiks "Ghetto Football" turnīrs

Ielu kultūru vienojošā pasākuma „Ghetto Games” ietvaros šovasar Rīgā, Grīziņkalnā sekmīgi notikuši desmit „Ghetto Football” turnīri, bet 10.augustā sadarbībā ar Latvijas Futbola federāciju (LFF) futbols uz asfalta trīs pret trīs debitēs Rīgā, pie „Skonto” stadiona, šādi ieskandinot Latvijas un Somijas valstsvienību draudzības spēli.
"Ghetto Football" čempionu godā Artūrs Aleksejevs, Eduards Martins, Ruslans Prošins
Foto: Renārs Buivids

"Ghetto Football" otro reizi pēc kārtas visus apspēlē "U.S.B."

"Ghetto Football" 13. jūlija turnīrā Rīgā, "Grīziņkalna skeitparkā" pirmo vietu izcīnīja "U.S.B.", finālā ar 8:3 apspēlējot "Artis jau ir LV'. Viena no bijušajām čempionvienībām "Brasa" šoreiz trešajā vietā.
"Ghetto Football" čempioni - "Gaidot Arti no NY"
Foto: Renārs Buivids
3

"Ghetto Football" zaudē favorīti, uzvar "Arta gaidītāji"

"Ghetto Football" 15. jūnija turnīrā kopumā startēja 63 komandas, vecākajā grupā neveiksmes piedzīvojot visiem līdzšinējiem izcilniekiem. Finālā pēcspēles izgājienos "Gaidot Arti mājās no NY" uzveica "U.S.B.". Trešajā vietā "Dada".