Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:120, Did:0, useCase: 0

Džese Lingārds izīrēts Vesthamas "United"

28 gadus vecais angļu futbolists panācis vienošanos ar šogad veiksmīgi spēlējušo Vesthamas "United", kurš ticis izīrēts no Mančesteras "United".

Īres tiesības noslēgtas līdz sezonas beigām. Lingārds, kurš šogad nav spēlējis nevienu spēli Anglijas Premjerlīgā, nu atkal apvienosies ar savu bijušo treneru Deividu Mouzu. Vesthamas komandā Lingārdam būs 11. numurs.

"Esmu priecīgs. Tas ir jauns piedzīvojums manā dzīvē. Nekas nav garantēts, tāpēc esmu šeit ieradies, lai smagi strādātu un palīdzētu komandai ar savu pieredzi. Tas ir galvenais mērķis. Esmu noilgojies pēc futbola, gribu atgriezties uz laukuma", stāsta futbolists.

Vesthamas komanda šogad aizvada lielisku sezonu un pēc 20 kārtām, ieņem 5.vietu Anglijas Premjerlīgā. Pēdējās 5 spēlēs komanda ieguvuši 13 punktus.
Nākamo spēli Vesthama aizvadīs jau rīt, tiekoties pret vienu vietu augstāk esošo Jirgena Klopa vienību "Liverpool".

Izmantotie avoti:
https://www.skysports.com/transfer-...