Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:120, Did:0, useCase: 3

Totenhema sāk vasaru ar diviem papildinājumiem no brīvo aģentu tirgus

Valters Žagata
Valters Žagata

Totenhema sāk vasaru ar diviem papildinājumiem no brīvo aģentu tirgus
Endrū Robertsons. Foto: AP/Scanpix

Anglijas Premjerlīgas klubs Totenhemas ''Hotspur'' panācis vienošanos par diviem jauniem papildinājumiem aizsardzības līnijā – Endrū Robertsonu un Marko Senesi, ziņo Fabricio Romano.

Gan Robertsons, gan Senesi klubam pievienosies kā brīvie aģenti, tāpēc transfēra summas netiks fiksētas. Abiem spēlētājiem līgumi ar iepriekšējiem klubiem bija beigušies.

Robertsons Premjerlīgā aizvadījis jau gandrīz 12 gadus, karjeru Anglijas augstākajā līgā sākot ''Hull City'' rindās. ''Liverpool'' komandai viņš pievienojās 2017. gadā un kļuva par vienu no Eiropas vadošajiem malējiem aizsargiem, izcīnot gan Premjerlīgas, gan Čempionu līgas titulu. 32 gadus vecajam aizsargam ''Hotspur'' būs trešais Premjerlīgas klubs.

Savukārt Senesi Premjerlīgā pavadījis četrus gadus, 2022. gadā pievienojoties ''Bournemouth'' par 15 miljoniem eiro. 29 gadus vecais aizsargs aizvadītajā sezonā piedalījās visās Premjerlīgas spēlēs, izņemot vienu, palīdzot komandai izcīnīt sesto vietu kopvērtējumā un kvalificēties nākamās sezonas Eiropas līgai.

Totenhemas ''Hotspur'' aizvadītajā sezonā bija spiesta cīnīties par vietas saglabāšanu Premjerlīgā un sezonu noslēdza 17. vietā, divus punktus virs izkrišanas zonas. Sezonas laikā komanda šķīrās no diviem galvenajiem treneriem, bet nākamo sezonu sāks Roberto De Dzerbi vadībā.

     [+] [-]

, 2026-05-29 21:40, pirms 3 nedēļām
Nu Robertsonam vajadzēja pievienoties Hull, kas iekļuvusi Premjerlīgā

     [+] [-]

, 2026-05-29 22:23, pirms 3 nedēļām
Nesaprotu, kā Senesī varēja atstāt Eirokausu klubu, lai pievienotos Anglijas lekasgala klubam. Ja godīgi, tad papildinājumi ir ok, bet vajadzīgs jautīgs uzbrucējs un kaut ko jādara ar centra defu, savādāk pat de Zerbi nebūs glābējs

     [+] [-]

, 2026-05-29 22:39, pirms 3 nedēļām
Senesi wtf, varēja tak tikt daudz augstāk. Trippier arī uz Wolves...

     [+] [-]

, 2026-05-30 08:10, pirms 3 nedēļām
D-Mob reactivated rakstīja: Senesi wtf, varēja tak tikt daudz augstāk. Trippier arī uz Wolves...
Spurs gan jau 2reiz lielāku algu piedāvāja, bet Tripjēram jau 35 vai 36 gadi. Kam viņš Premjerlīgā vairs vajadzīgs?