Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:120, Did:0, useCase: 0

Frenka Lamparda krēsls "Chelsea" apdraudēts

Tiek ziņots, ka Lampards varētu zaudēt trenera darbu, ja komandas rezultāti un sniegums neuzlabosies.Tieši vakar Lamparda padotie zaudēja atbildīgu spēli pret Lesteras "City" vienību ar rezultātu 0:2, kā rezultātā noslīdēja uz 8.vietu Premjerlīgas tabulā.

Pēdējās 8 Premjerlīgas spēlēs, londonieši spējuši uzvarēt tikai 2 reizes, pamanījušies zaudēt 5 reizes un 1 reizi nospēlējuši neizšķirti. Tas viennozīmī ir vājš sniegums un no Lamparda tiek gaidīts daudz vairāk.

Jau tiek runāts, kas varētu aizvietot Lampardu, ja tuvākajā laikā viņa vietu uzteiktu. Viens no tiem varētu būt itāļu speciālists Masimiljāno Allegri, kurš nav vadījis klubu kopš pameta 2019. gadā Turīnas "Juventus" un otrs variants varētu būt Tomass Tuhels, kurš pavisam nesen, 2020.gada decembrī negaidīti tika atlaists no Parīzes "Saint-Germain".

Galu lēmumu par to vai Frenks Lampards turpinās vai neturpinās darbu pie Londonas kluba stūres noteiks "Chelsea" īpašnieks Romāns Abramovičs.

Izmantotie avoti:
https://www.skysports.com/transfer-...