''Hull City'' uzvar Londonā un turpina cīņu par Premjerlīgas sapni
Anglijas pēc spēka otrās līgas jeb Čempionāta pārspēļu finālu par vietu nākamās sezonas Premjerlīgā šovakar sasniedza ''Hull City''.
''Hull City'' futbolisti atbildes mačā Londonā ar 2:0 pārspēja ''Millwall'', divu spēļu summā esot pārāki ar 2:0.
Uzvaras vārtus vien 64. minūtē guva 23 gadus vecais alžīrietis Mohameds Bellumī, savukārt 79. minūtē pārspēļu finālu Kingstonā pie Hallas bāzētajai komandai apdrošināja Džo Gelhārts, kurš jau savlaik ar Līdsas ''United'' spēlējis Anglijas augstākajā līgā.
Par vietu Premjerlīgā ''Hull City'' būs jāspēkojas pret Sauthemptonas un ''Middlesbrough'' dueļa uzvarētāju. Pirmajā mačā fiksēts bezvārtu neizšķirts.
''Hull City'' Anglijas Premjerlīgā nav spēlējuši kopš 2016./2017. gada sezonas. Milvola Premjerlīgas ērā (kopš 1992.) Anglijas augstākajā līgā nav spēlējusi.
Čempionāta pārspēļu fināls 23. maijā norisināsies Vemblijā.