Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:374, Did:0, useCase: 2

Latvijas frisbija komandām trīs godalgas turnīrā Lietuvā, naudas balvas ziedo Ukrainai

Nedēļas nogalē Lietuvā risinājās pirmais “Vilnius Trophy” turnīrs, kurā trīs medaļas izcīnīja arī Latvijas komandas. Atšķirībā no citiem turnīriem, šim bija balvu fonds. Visas Latvijas komandas savus nopelnītos līdzekļus lēmušas ziedot Ukrainas atbalstam, tādējādi paužot solidaritāte ar Ukrainas frisbija sabiedrību un Ukrainu kā tādu.
Valmieras komanda. Foto: Latvijas Frisbija federācija.

Iepriekšējie uzvarētāji nosargā Latvijas čempionu kausus frisbijā

Aizraujošā Latvijas telpu frisbija čempionātā sestdien sieviešu frisbija komanda “Valmiera” trešo reizi pēc kārtas kļuva par Latvijas čempionēm. Savukārt dienu vēlāk vīriešu divīzijas čempionu troni nosargāja Salaspils “Wild Thnigs”.
Foto: Latvijas Frisbija federācija.

Nedēļas nogalē pēc gada pārtaukuma kronēs Latvijas telpu frisbija čempionus

Ogres novada sporta centrā sestdien un svētdien risināsies Latvijas telpu frisbija čempionāts. Tajā tiks noskaidrotas Latvijas labākās vīriešu un sieviešu frisbija komandas. Sieviešu čempionāta uzvarētājas tiks noskaidrotas jau sestdien, bet vīriešu fināls plānots svētdien.
Foto: Latvijas Frisbija federācija.

Valmierieši ar trešo piegājienu tiek pie telpu čempionāta zelta frisbijā

Ogrē un Lielvārdē risinājās trešais Latvijas telpu frisbija čempionāts, kurā zelta godalgas izcīnīja Valmieras komanda “Insider”. Sudrabu un bronzu izcīnīja komandas no Igaunijas un Lietuvas.
Uzvarētāji. Foto: Latvijas Frisbija federācija.

Salaspils un Tartu komandas uzvar starptautiskajā frisbija turnīrā ''Rīgas Rudens''

Nedēļas nogalē Ogrē Salaspils “Wild Things 1.1” triumfēja starptautiskajā frisbija turnīrā “Rigas Rudens”, finālā pārspējot Igaunijas “Saku Ultimate”. Sievietēm pie zelta tik Igaunijas vienība “Tartu Ultimate”.
Eiropas vicečempioni "Salaspils". Foto: Latvijas frisbija federācija.

''Salaspils'' kļūst par Eiropas vicečempioniem

Latvijas čempionvienība “Salaspils” šodien nolika savas Eiropas čempionu pilnvaras, ļoti līdzīgā fināla spēlē ar 12:15 piekāpjoties Nīderlandes “GRUT”.
Foto: Latvijas frisbija federācija.

''Salaspils'' bez grūtībām sasniedz Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālu

Latvijas un Eiropas čempionvienība “Salaspils” piektdien pārliecinoši izcīnīja divas uzvaras Eiropas frisbija klubu čempionātā. Grupas turnīru “Salaspils” noslēdza ar četrām uzvarām tikpat spēlēs, uzreiz iekļūstot ceturtdaļfinālā.
Foto: LoboStudioHamburg / pixabay.com
6

Izveidota platforma, kas ļaus aizsargāt sportistus no nozākāšanas internetā

Uzņēmums "Sportradar Integrity Services" izveidojis atbalsta tīklu sporta organizācijām, kas ļaus aizsargāt profesionālus atlētus no nozākāšanas sociālajos tīklos.
Publicitātes foto.

Nedēļas nogalē Ogrē notiks Baltijas kausa izcīņa frisbijā

11. un 12. janvārī Ogrē risināsies Baltijas Frisbija čempionu kauss telpās. Tajā sacentīsies astoņas vīriešu un četras sieviešu komandas no Latvijas, Lietuvas, Krievijas un Ukrainas. Daļa spēļu tiks translētas tiešraidēs.

Nedēļas nogalē Ogrē un Lielvārdē notiks frisbija turnīrs "Rīgas Rudens"

Šīs nedēļas nogalē, 9. un 10. novembrī, Ogrē un Lielvārdē jau 22. reizi norisināsies Baltijā lielākais starptautiskais turnīrs frisbijā "Rīgas Rudens 2019". Šajā turnīrā šoruden piedalīsies 39 komandas no sešām valstīm. Atsevišķas spēles, tostarp cīņas par medaļām, tiks translētas tiešraidē - Latvijas Frisbija federācijas YouTube kanālā.