Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:276, Did:0, useCase: 0

Laura Gaugere (Kocēnu "Rubene"). Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

"Rubene" mačā pret irlavniecēm svin devīto panākumu pēc kārtas

Jau devīto uzvaru deviņās aizvadītājās spēlēs guvusi ELVI florbola līgas sievietēm līdere "Rubene", kas šodien Kocēnu sporta namā ar 16:1 sakāva komandu "Irlava/Tukums". Pie punktiem tika pilnīgi visas Kocēnu komandas laukuma spēlētājas, bet rezultatīvākā bija Laura Gaugere – 5 (2+3). Divās citās spēlēs FK "Ķekava" savā laukumā ar 5:3 pārspēja Cēsu "Lekringu", bet "Ķekavas Bulldogs/NND" Kocēnos ar 4:1 uzvarēja komandu "Rubene-1".
Anna Ankudinova
Foto: Floorball.lv

Dāmām spēkošanās par otro pozīciju

Līdzīgi kā sestdien, arī šodien tiks izspēlēti trīs mači Elvi florbola līgā sieviešu čempionātā. Vienā no spēlēm būs izteikta favorīte, taču divās no spēlēm iespējams sagaidīt spraigu spēkošanos par punktiem.
Kocēnu "Rubene". Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

"Rubenei" ar acīti sakauj pastarīti "NND/RJTC"

Šodien ELVI florbola līgas sievietēm līdere "Rubene" viesojās Rīgā pie turnīra pastarītes "NND/RJTC". Titulētās kocēnietes svinēja panākumu ar graujošu rezultātu – 21:0, pa septiņiem rezultativitātes punktiem sakrāja Simona Grāpēna un Laura Gaugere. FK "Ķekava", pateicoties Ilzes Mednes diviem vārtu guvumiem, viesos ar 3:2 pārspēja "Līgatni".
"Līgatne"
Foto: gridasbumba.lv

Sešas komandas iesaistās cīņā, saistošākais mačs Līgatnē

Elvi sieviešu florbola līgā šodien paredzēts izspēlēt trīs spēles, no kurām spraigākais varētu būt duelis Līgatnē starp vietējo komandu un FK “Ķekava”.
"Līgatne". Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

"Līgatne" uzvar "Lekringu" un pakāpjas uz trešo vietu

Vienīgajā šodien notikušajā ELVI florbola līgas sievietēm spēlē "Līgatne" ar 7:1 uzvarēja Cēsu komandu "Lekrings", pakāpjoties uz trešo pozīciju turnīra tabulā. Rezultatīvākā starp uzvarētājām ar 4 (3+1) punktiem bija komandas kapteine Agnese Broliša.
"Līgatne"
Foto: Floorball.lv
1

Cēsu rajona derbijs atgriežas arī dāmu florbolā

Pēc daudzu gadu pārtraukuma Elvi sieviešu florbola līgā atkal savā starpā sacentīsies Cēsu un Līgatnes dāmu komandas. Līgatnes komandai sezonas sākums bijis labāks, tādēļ viņas arī mājas mačā būs favorītu statusā.
Elīza Elizabete Bērziņa (#35). Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

"Līgatne" pārliecinoši uzvar komandu "Irlava/Tukums"

Pirmajā no divām šodien paredzētajām ELVI florbola līgas sievietēm spēlēm "Līgatne" savā laukumā uzņēma komandu "Irlava/Tukums". Līgatnietes izrādījās ļoti neviesmīlīgas, jo savas viešņas sakāva ar 12:2, rezultatīvākā uzvarētāju rindās ar 5 (3+2) punktiem bija Elīza Elizabete Bērziņa. Jau vakarā nūjas krustoja abas līdervienības - "Rubene" Kocēnos uzņēma "Ķekavas Bulldogs/NND", svinot uzvaru ar 8:3. Rezultatīvākā uzvarētāju rindās ar trim punktiem bija Jūlija Rozīte.
"Rubene"
Foto: Floorball.lv

Līdervienības tiekas Kocēnos

Elvi sieviešu florbola čempionāts turpinās un šodien Kocēnu sporta namā savā starpā sacentīsies abas čempionāta līdervienības “Rubene” un “Ķekavas Bulldogs/NND”. Tikmēr Līgatnē pie vietējās komandas viesosies “Irlava/Tukums”.
FK "Ķekava". Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

"Ķekava" pārliecinoši uzvar Rīgas komandu "NND/RJTC"

Vienīgajā šodien notikušajā ELVI florbola līgas sievietēm spēlē FK "Ķekava" savā laukumā uzņēma turnīra pastarīti "NND/RJTC", kuru sakāva ar 10:2. Ar sešiem rezultativitātes punktiem izcēlās uzvarētāju kapteine Paula Metāla.
Kocēnu "Rubene-1". Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

"Rubene-1" pirmo reizi pieveic vicečempioni "Ķekavu"

ELVI florbola līgā sievietēm šodien notika viena spēle, kurā gluži vai sensacionālu uzvaru izcīnīja turnīra debitante "Rubene-1" (Kocēni). Jaunās kocēnietes savā laukumā ar 6:2 pārspēja pašreizējo vicečempioni "Ķekavu". Rezultatīvākā starp uzvarētājām ar 3 (1+2) punktiem bija Zeltīte Larinova, bet labākās spēlētājas balvu saņēma vārtsardze Estere Elbrete.