Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:282, Did:0, useCase: 0

Latvijas sieviešu florbola izlase. Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

Pārcelti 2021. gada PČ florbolā sievietēm kvalifikācijas turnīra norises datumi

2021. gada pasaules čempionāta florbolā sievietēm kvalifikācijas turnīrs Latvijas pilsētā Valmierā pārcelts no iepriekš paredzētā 1. - 5. jūnija uz 15. - 19. jūniju, vēsta Starptautiskā Florbola federācija (IFF).
Kims Nilsons. Foto: SVT Sport

Par aizvadītā gada labāko florbolistu pasaulē atzīts Kims Nilsons

Viens no Zviedrijas florbola izlases līderiem Kims Nilsons šogad tika atzīts par 2020. gada labāko florbolistu pasaulē, iegūstot šo balvu otro reizi karjerā.
Izlases galvenais treneris Arto Rīhimeki treniņa laikā. Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

Noslēgts jauns līgums ar Latvijas florbola izlases galveno treneri Rīhimeki

Latvijas Florbola savienība (LFS) pagarinājusi līgumu ar Latvijas vīriešu izlases galveno treneri Arto Rīhimeki. Somu florbola speciālists turpinās vadīt valstsvienību līdz 2022. gada beigām, kad ar finālturnīru Šveicē būs noslēdzies kārtējais pasaules čempionāta cikls. Līdzšinējais līgums bija spēkā līdz šī gada nogalei, kad Somijā bija jānotiek pasaules čempionāta finālturnīram, kurš tika pārcelts uz 2021. gada decembri, līdz ar to izveidojusies unikāla situācija, kurā planētas spēcīgākā vīriešu izlase tiks noskaidrota divus kalendāros gadus pēc kārtas.
ELVI līgas vīriešiem līdere "Valmiera". Foto: Raivo Sarelainens, floorball.lv
2

Florbolisti gatavi sezonu pagarināt līdz vasarai

Ņemot vērā šī brīža situāciju valstī un nodomu aizvadīt pilnvērtīgu izspēles kārtību, ELVI florbola līgas sezona varētu tikt pagarināta līdz pat vasarai, portālam Sportacentrs.com norāda Latvijas Florbola savienības (LFS) prezidents Ilvis Pētersons.
Latvijas izlases florbolistes. Foto: IFF Floorball

Treneris Inģists vērtēs sieviešu izlases kandidāšu fizisko sagatavotību

Šīs nedēļas nogalē Latvijas sieviešu florbola izlases kandidātes ar fiziskās sagatavotības testu dienu sāks sagatavošanās posmu 2021. gada pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīram, kas, ja nekas nemainīsies, paredzēts nākamā gada februāra sākumā (no 01.02. līdz 06.02.). Turnīra norises vieta pagaidām vēl nav apstiprināta.
Jānis Inģists (centrā)
Foto: Floorball.lv

Sieviešu florbola valstsvienību vadīs Inģists

Latvijas Florbola savienības (LFS) Valde par Latvijas sieviešu valstsvienības galveno treneri vienbalsīgi ievēlējusi Jāni Inģistu, kurš amatā atradīsies līdz nākamā gada decembrim.
Jānis Salcevičs. Foto: Floorball.lv

Latvijas izlases kandidāti pulcējas treniņnometnē Liepājā

Liepājā uz triju dienu treniņnometni sapulcējušies Latvijas vīriešu izlases kandidāti, kuri valstsvienības galvenā trenera Arto Rīhimeki vadībā gatavojas 2020. gada pasaules čempionāta finālturnīram.
"Latvijas Hipotēka/Oxdog Ulbroka". Foto: FS Masters
1

Oficiāli: sezonas Latvijā aptur arī volejbols un florbols

Ar oficiāliem paziņojumiem sezonas dažādos pašmāju rīkotajos turnīros sezonas pārtraukušas arī Latvijas Volejbola federācija (LVF) un Latvijas Florbola savienība (LFS).
Latvijas vienīgos vārtus 2018. gada ceturtdaļfinālā pret zviedriem (1:14) guva Rolands Kovaļevskis. Foto: Ritvars Raits, Floorball.lv
6

Latvijas vīriešu izlase pasaules čempionātā tiksies ar titulētajām Zviedriju un Somiju

LETA. Latvijas vīriešu florbola izlase 2020. gada pasaules čempionāta apakšgrupā Helsinkos tiksies ar florbola dūžiem no Zviedrijas un Somijas, kā arī ar Dāniju. Finālturnīrs Somijā paredzēts no 4. līdz 12. decembrim.
Latvijas vīriešu valstsvienība
Foto: IFF Floorball

Latvija apmeklētākā komanda, Liepāja – turnīrs

Noslēdzoties Pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīriem Eiropas zonās, var secināt, ka lielākais līdzjutēju skaits bijis Latvijas vīriešu valstsvienībai un arī citas komandas, kas spēlēja Liepājā, bija gana apmeklētas.