Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:10, Did:0, useCase: 0

Jansons: "Vēl ir pie kā piestrādāt"

Dāvis Dedumets
Dāvis Dedumets

Jansons: "Vēl ir pie kā piestrādāt"
Klāvs Jansons
Foto: IFF Floorball

Ar četriem vārtu guvumiem pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīra mačā pret Franciju atzīmējās Klāvs Jansons, tādējādi sekmējot mūsu izlases 17:0 uzvaru. Pēc mača florbolists atskatījās uz aizvadīto spēli un sniedza viedokli par šodien gaidāmo cīņu.

"Vakar bija patiešām liels prieks atkal uzspēlēt Latvijā, savu skatītāju priekšā. Turklāt vienmēr ir īpašs prieks uzvilkt mugurā Latvijas izlases kreklu," pēc mača sarunā ar Sportacentrs.com atzina četrus vārtus guvušais Klāvs Jansons. "Spēle pret Franciju, manuprāt, mums izdevās tīri labi, taču vēl ir ļoti daudz lietas, kuras vēlamies uzlabot un to mēģināsim arī izdarīt visa turnīra laikā."

Šodien turnīra turpinājumā Latvijas izlasei gaidāma spēle ar Austrijas valstsvienību, kas, pretēji mūsu izlasei, turnīru sāka ar neveiksmi. "Diemžēl par Austrijas izlases spēles modeli un viņu gatavību turnīram neko daudz nevaru pateikt. Taču esmu gatavs, ka viņi spēlēs ar maksimālu atdevi un uzvaru nevienam tāpat vien neatdos. Tādēļ mums ir jābūt gataviem no spēles pirmās līdz pēdējai sekundei, pildot treneru norādījumus. Tad jau visam vajadzētu būt kārtībā."