Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:145, Did:0, useCase: 0

Olivers Bīrhofs
Foto - AFP
2

30. jūnijs pasaules sportā

Šī diena sporta vēsturē iegājusi ar to, ka pirms trīspadsmit gadiem Vācijas futbola izlasei tās trešo un pagaidām pēdējo Eiropas čempionu titulu futbolā ar diviem gūtajiem vārtiem finālā pret Čehiju atnesa tagadējais izlases menedžeris - "zelta puisēns" Olivers Bīrhofs.
Zane Tamane
Foto: EuroBasket Women 2009

29. jūnijs pasaules sportā

29. jūnijs sporta vēsturē iegājis ar daudziem notikumiem. Pirms diviem gadiem Zane Tamane kļuva par pirmo basketbolisti no Latvijas, kas piedalījusies WNBA līgas spēlē, bet pērn par Eiropas čempioniem kļuva Spānijas futoblisti, kuri finālā ar 1:0 pieveica Vāciju.
Maiks Taisons
Foto: AFP
4

28. jūnijs pasaules sportā

Pirms 12 gadiem šajā dienā notika bedīgi slavenais boksa mačs, kurā Maiks Taisons iekoda ausīs Evanderam Holifīldam, par ko tika diskvalificēts uz gadu.
Veins Greckis
Foto: AP

27. jūnijs pasaules sportā

27. jūnijs pasaules sportā nav iegājis ar daudziem notikumiem, taču var pieminēt faktu, ka 1986. gadā šajā datumā septīto gadu pēc kārtas par Nacionālās Hokeja Līgas (NHL) sezonas vērtīgāko spēlētāju tiek atzīts Veins Greckis.
Muhameds Ali 
Foto: TopFoto

26. jūnijs pasaules sportā

26. jūnijs pasaules sporta vēsturē iegājis ar to, ka pirms trīsdesmit gadiem šajā datumā ardievas profesionālajam boksam teica leģendārais amerikāņu bokseris Muhameds Ali.
Mario Kempess (pa kreisi) līksmo par
papildlaikā gūtajiem vārtiem.
Foto - AFP
4

25. jūnijs pasaules sportā

Lielākā daļa notikumu, ar kuriem sporta vēsturē iegājis 25. jūnijs, ir saistīti ar futbolu. Tieši pirms 30 gadiem pirmo no diviem pasaules čempionu tituliem izcīnīja Argentīnas izlase, finālā pagarinājumā uzveicot Nīderlandi ar 3:1.
Ēriks Lindross 2007. gadā preses konferencē pavēsta par karjeras beigšanu. 
Foto: AP
1

22. jūnijs pasaules sportā

22. jūnijs pasaules sporta vēsturē iegājis ar to, ka šajā dienā pirms 18 gadiem savas gaitas profesionālā hokeja laukumos jeb Nacionālajā Hokeja līgā (NHL) uzsāk leģendārais Ēriks Lindross.
Foto: WNBA
3

21. jūnijs pasaules sportā

Šī diena pasaules sporta vēsturē atmiņā palicis ar to, ka pirms 12 gadiem debiju piedzīvo Sieviešu Nacionālā Basketbola Asociācija (WNBA).
Skrējiena vadībā - Džims Hainss.
1

20. jūnijs pasaules sportā

20. jūnijs pasaules sporta vēsturē nav bijis nozīmīgs ar daudziem notikumiem, bet var atzīmēt, ka 1968. gadā amerikānis Džims Hainss kļuva par pirmo sprinteri, kam 100 metru distancē pakļāvusies maģiskā robeža - 10 sekundes.
4

18. jūnijs pasaules sportā

Šī diena pasaules sporta vēsturē atmiņā palikusi ar to, ka pirms 77 gadiem tiek nodibināta Starptautiskā Basketbola federācija (FIBA).