Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

Daugavpilī norisināsies pasaules reitinga sporta deju sacensības

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Svētdien, 28. novembrī, Daugavpils Olimpiskajā centrā trešo reizi norisināsies pasaules reitinga sporta deju sacensības un otro reizi - DSE Eiropas Gran Prix Bērniem un Junioriem "WDSF DAUGAVPILS OPEN 2021".

Tiesības rīkot šāda mēroga sacensības ir izcīnījis jau pieredzējušais organizatros un deju studijas "D&D" vadītājs Dmitrijs Morderers, sadarbībā ar Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādi “Sporta pārvalde”, Latvijas Sporta deju federāciju un Latvijas sporta federācijas padomi. Šo sacensību ietvaros norisināsies Pasaules reitinga sacensības divās grupās, kā arī Eiropas reitinga sacensības sešās grupās, kurās dejotāji sacentīsies par pasaules un eiropas reitinga punktiem.

Sacensībās visas dienas garumā piedalīsies vairāk nekā 150 deju pāri un dalībnieki no daudzām Latvijas pilsētām kā arī Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Krievijas, Polijas, Austrijas, Azerbaidžānas, Ukrainas un Somijas. Šīs prestižās sacensības tiesās tiesneši ar pasaules WDSF reitinga grupu tiesāšanas licenci.

Sacensību otrajā un trešajā daļā savu meistarību demonstrēs profesionāli dejotāji, kuri cīnīsies par Pasaules reitinga punktiem.

Skatītājiem visas pirmās vakaras daļas garumā junioru dejotāju sacensību gars radīs mazliet spraiguma un dinamikas, bet lielāko Pasaules līmeņa dejotāju meistarības valdzinājums dāvinās neaizmirstamus mirkļus. Sacensību organizators aicina visus Daugavpils iedzīvotājus atnākt un atbalstīt visus vietējos dejotājus sacensību laikā. Bet pārējiem iedzīvotājiem, būs iespēja baudīt šīs sacensības Latvijas kanālā Sportacentrs.TV un internetā Sportacentrs.com.