Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

Švecovs Ungārijas čempionātā tuvu medaļai, bet pieviļ noslēgums

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Švecovs Ungārijas čempionātā tuvu medaļai, bet pieviļ noslēgums
Pāvels Švecovs. Foto: Latvijas Modernās pieccīņas federācija

Vakar noslēdzās Ungārijas modernās pieccīņas atklātais čempionāts telpās. Tās bija pirmās sacensības ļoti ilgā laika periodā, kas pulcēja sportistus no vairākiem kontinentiem. Pāvels Švecovs ieguva piekto vietu.

Rīdzinieks Pāvels Švecovs vislabāko rezultātu sasniedza paukošanā, kur ar 23 uzvarām ieguva trešo vietu. Peldēšanā (12. vieta) un jāšanā (piektā) parādītie rezultāti ļāva viņam reāli pretendēt uz uzvaru, tomēr pēdējā disciplīnā - skriešana apvienojumā ar lāzera šaušanu - Švecovs atvadījās no domām uz pjedestālu.

Noslēdzošajā disciplīnā starp 36 fināla dalībniekiem Latvijas sportistam bija vien 26. labākais laiks, tādējādi kopā viņš ierindojās sestajā vietā.

Ungārijā notikušās sacensības bija pirmās šajā sezonā, kurās piedalījās sportisti no dažādiem kontinentiem. Dalībnieku sarakstos bija atrodami 20 valstu karogi.

Par sacensību uzvarētāju kļuva vācietis Patriks Dogi, kurš savāca 1501 punktu. Aiz viņa palika mājineks Roberts Kaša, bet bronzu ieguva uzvarētāja jaunākais brālis Marvins Dogi. Švecovs no bronzas medaļnieka atpalika par pieciem punktiem. Pēdējā disciplīnā M. Dogi apsteidza Švecovu par 42 punktiem.

     [+] [-]

, 2021-03-03 22:58, pirms 2 mēnešiem
Nu tad 5. vai 6. vieta?
Pirmajā rinkopā piektais, pāris rindkopas zemāk jau sestais.