Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2958, Did:0, useCase: 2

Džejs Opetaija. Foto: Kayo Sports
19

Brieža titulcīņa Austrālijā pārcelta uz jūlija sākumu

Austrālijā oficiāli izziņots, ka Latvijas boksera Maira Bieža cīņa pret Džeju Opetaiju notiks otrajā jūlijā.
Mairis Briedis. Foto: Wasserman Boxing
10

Medijs: vēlreiz pārcelta Brieža un Opetaijas cīņa

LETA. Pretinieka savainojuma dēļ 11.maijā Austrālijā ieplānotā Latvijas boksera Maira Brieža cīņa ar Džeiju Opetaiju pārcelta uz pagaidām nenoteiktu laiku, tviterī ziņo "Fox Sports" žurnālists Bens Deimons.
Mairis Briedis. Foto: Wasserman Boxing
43

Oficiāli: Briedis pret Opetaiju cīnīsies 11. maijā Austrālijā

"Wasserman Boxing" oficiāli izziņojusi Maira Brieža nākamo cīņu – 11. maijā Broudbīčā, Austrālijā, viņš aizstāvēs savu IBF čempiona titulu pirmajā smagajā svarā pret Džeiju Opetaiju.
Mairis Briedis. Foto: facebook.com/Briedis.Mairis
171

Briedis reaģē uz atsauksmēm: "Kurā pusē tu esi? Esmu Latvijas pusē"

Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis sociālajos tīklos iestājas pret karu. 28. februārī publicēja īsu paziņojumu, pēc dažām stundām sniedza izvērstu skaidrojumu, savukārt 1. martā papildināja, ņemot vērā sporta draugu atsauksmes.
56

Video: Briedis turpina skriet pakaļ Polam un televīzijā ierodas Mario kostīmā

Latvijas bokseris Mairis Briedis joprojām cenšas piesaistīt Džeika Pola uzmanību. Iepriekš amerikāņu influenceris intervijā nezināja Brieža vārdu un viņu nosauca par Mario, un Briedis šovakar pirms savu potenciālo pretinieku Lorensa Okolija un Mihala Česlaka cīņas televīzijā ieradās Mario kostīmā.
Mairis Briedis ar treneri Dmitriju Šiholaju un Kalli Zauerlandu. Foto: Boriss Simsons/LNK Boxing
1

Briedis uzaicināts klātienē vērot savu potenciālo pretinieku Okolija-Cešlaka cīņu

Latvijas boksa zvaigzne Mairis Briedis svētdien klātienē vēros WBO čempiona Lorensa Okolija cīņu pret Mihalu Cešlaku, portālam Sportacentrs.com apstiprināja Brieža menedžeris Raimonds Zeps.
Mairis Briedis. Foto: Ints Kalniņš/Reuters/Scanpix
25

Austrālijā izziņo Brieža cīņu pret Opetaiju, taču tā aizkavēsies Maira slimības dēļ

Latvijas boksera Maira Brieža plānotā cīņa pret austrālieti Džeju Opetaiju aizkavēsies vismaz līdz aprīļa beigām, pavēstīts Austrālijā rīkotajā preses konferencē, kurā Opetaijas pārstāvji pavēstīja, ka vienošanās par cīņas aizvadīšanu ir noslēgta oficiāli. Brieža menedžeris Raimonds Zeps mūsu portālam apstiprināja, ka vienošanās panākta par pilnīgi visu, izņemot cīņas datumu.
Noels Mikaeljans. Foto: Boriss Simsons/LNK Boxing
7

Mikaeljans: "Zinu, ka Briedim zaudēju nevis ringā, bet gan ārpus tā"

Pirms Rīgā gaidāmās boksa cīņas pret Juri Kalengu Vācijas bokseris Noels Mikaeljans (Gevors) piekrita sarunai ar Sportacentrs.com, kurā dalījās viedoklī par, viņaprāt, netaisnīgo zaudējumu Mairim Briedim Supersērijas ceturtdaļfinālā, savām cerībām uz titulcīņu un Džeika Pola izaicinājumu bezjēdzību.
Džeiks Pols. Foto: Action Images via Reuters/Scanpix
33

Pols par Briedi: "Tas Mario čalis lūdzas pēc cīņas, bet es nemaz nezinu, kas viņš ir"

Maira Brieža vairākkārt izaicinātais ASV bokseris Džeiks Pols, kurš plašāku slavu gan ieguva ar savām aktivitātēm kā interneta personība, intervijā "TalkSport" norādīja, ka nepievērš uzmanību aicinājumiem uz cīņām no bokseriem, kurus viņš nemaz nezina, un piesaukto vārdu vidū bija arī Briedis, kura vārdu Pols nosauca nepareizi. Briedis uz to atbildēja ar komentāru sociālajos tīklos, aicinot Polu atbildēt par saviem vārdiem.
Foto: ReTV / LTV1 Ziņas
9

Skolēni ar skaļām ovācijām sagaida sporta stundas vadītāju Mairi Briedi (+video)

Latvijas labākais bokseris aizvadījis sporta stundu Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijā. "Pirmā cīņa man bija mežā," skolēniem atklāja Mairis Briedis. "Tur bija tā: divi mani tur, trešais - sit. Paldies Dievam, es tajā cīņā vinnēju."