Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Milovs: "Ar Vilcānu mums ir iespēja izveidot nākamo Latvijas boksa superzvaigzni"

Rolands Eliņš

Milovs: "Ar Vilcānu mums ir iespēja izveidot nākamo Latvijas boksa superzvaigzni"
"LNK Boxing" bosi Jevgeņijs Saproņenko un Vadims Milovs kopā ar jauno čempionu Ralfu Vilcānu. Foto: LNK Boxing

Latvijas bokseri Ralfu Vilcānu pārstāvošā "LNK Boxing" saņēma piedāvājumu no Vācijas boksera Nika Haniga pārstāvjiem aizvadīt revanša cīņu, Hanigam cenšoties atgūt savu WBC "International" čempiona jostu. Šis piedāvājums ticis noraidīts, informēja "LNK Boxing" vadītājs Vadims Milovs, sakot, ka jaunajā Latvijas bokserī Vilcānā (12-0) saskata milzīgu potenciālu.

Ralfs Vilcāns maijā devās uz Belgradu, kur izaicināja uz cīņu pussmagā svara (līdz 79.3kg) Pasaules boksa padomes (WBC) "International" čempionu Niku Hanigu. Vilcāns izcīnīja iedvesmojošu uzvaru, par spīti tam, ka par lielu favorītu pirms cīņas tika uzskatīts Vācijas bokseris. Uzreiz pēc Vilcāna uzvaras turpat ringā viņam tika izteikts aicinājums uz revanšu, taču Latvijas bokseris norādīja, ka par to tiks domāts vēlāk.

Vilcāns pēc tam intervijā Sportacentrs.com norādīja, ka pats revanšu īsti nevēlas, tā vietā tēmējot uz jauniem izaicinājumiem, taču Vācijas boksera puse pēc tam tik un tā bija aktīvi vērsusies pie viņa pārstāvjiem, cenšoties noorganizēt revanšu.

"Veicot pārrunas par cīņu pret Hanigu, viņi piedāvāja iekļaut līgumā punktu par revanšu," atzina Vadims Milovs. "Taču līgumā, kas tika parakstīts, šāda punkta nebija, un abas iesaistītās puses to ļoti labi apzinās, taču tāpat pēc cīņas esam saņēmuši aicinājumus uz revanšu. Ar cieņu esam noraidījuši aicinājumu uz revanšu Vācijā."

"LNK Boxing" Vilcānā saskata lielu potenciālu un attiecīgi negrasās viņam izkārtot pirmo pieejamo cīņu, kuru turklāt pieprasa bijušā čempiona Haniga puse. "Ar Ralfa jauno WBC titulu mēs esam ieguvuši iespēju izveidot Latvijas nākamo boksa superzvaigzni," sacīja Milovs. "Plānojam lielu cīņu šovu Arēnā Rīga oktobrī, kur Vilcāns savu līdzjutēju priekšā aizstāvēs savu čempiona jostu."

"Ralfs uzņēmās lielu risku, dodoties uz Belgradu, lai tiktos pret nepieveiktu čempionu," sacīja Milovs. "Personīgi es uzskatu, ka viņš parādīja skaistu boksu. Mēs ticam, ka viņš var būt īsts spēks 175 mārciņu divīzijā (pussmagajā svarā) globālā mērogā un kļūt par nākamo Latvijas boksa superzvaigzni. Mūsu plānos Vilcāns ieņem lielo lomu un ļoti rēķināmies ar viņu, tāpat kā ar visu mūsu talantīgo "LNK Boxing" bokseru grupu."

Vilcāns ar savu uzvaru Belgradā ieguva WBC sekundāro jostu, kas automātiski sniedz viņam vietu WBC pasaules rangā, kur maija izdevumā viņš pacēlās uz 14. vietu, kļūstot par šobrīd jau trešo Latvijas bokseri, kurš atrodams boksa lielo organizāciju oficiālajā rangā, šajā ziņā pievienojoties IBF krūzeru čempionam Mairim Briedim un WBO Eiropas čempionam Ričardam Bolotņikam.

WBC pasaules čempions šobrīd ir Arturs Beterbijevs, bet sudraba josta ir vakanta. Saskaņā ar WBC statūtiem, Vilcānam kā "International" čempionam ir tiesības izaicināt Beterbijevu uz titulcīņu, taču skaidrs, ka, lai nonāktu līdz tam, vēl sperami daudzi soļi.

  -1 [+] [-]

, 2021-06-21 17:21, pirms 3 mēnešiem
Potenciāls ir !!! Tikkai nav kur steigties, viss vēl būs!

  -1 [+] [-]

, 2021-06-21 20:51, pirms 3 mēnešiem
Visu cieņu Ralfam un LNK, bet nevajag aizmirsties. Pēc pēdējā podkāsts ar Jāni iesaku, Ralfs izklausījās nedaudz jau mākoņos. Janolaižās uz zemes, jāturpina strādāt un būs labi, bet nevajag pārfanoties.

     [+] [-]

, 2021-06-28 09:26, pirms 3 mēnešiem
Galvenais nesapriecāties par ātru, bet strādāt un strādāt un strādāt. Prieks par Vilcānu jebkurā gadījumā.