Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2539, Did:0, useCase: 2

Video: Pasaules kausa fināls kopā ar "Gols! *uj! Štanga!"

"Betsafe Sports" piedāvā raidījumu "Gols! *uj! Štanga!", kas šodien sāksies 16:00. Kopā ar raidījuma vadītājiem tā sauktajā "watch party" būs iespēja sekot Pasaules kausa futbolā finālmačam, kurā cīnīsies Francija un Argentīna.

Video: "Gols! *uj! Štanga!": vai Maroka turpinās nezaudēto spēļu sēriju arī pret Franciju?

Šodien "Gols! *uj! Štanga!" futbola raidījums būs veltīts Pasaules kausa pusfināla spēlei Maroka-Francija. Tiešraides sākums paredzēts 20:00, noskaņojoties gaidāmajam mačam, taču futbola noskaņas tiešraidē turpināsies arī mača gaitā tā sauktajā kopskatīšanās ballītē jeb "Watch party".

Video: "Gols! *uj! Štanga!": vai Mesi būs finālā?

Raidījuma "Gols! *uj! Štanga!" kārtējā epizodē Jurijs Žigajevs un Arkādijs Birjuks sagatavosies šovakar gaidāmajam Pasaules kausa pusfinālam, kurā Argentīna cīnīsies pret Horvātiju.

Video: Vai iespējams vēl trakāk, vaicā "Gols! *uj! Štanga". Jā, atbild Maroka

"Betsafe Sports" raidījumā "Gols! *uj! Štanga" Jurijs Žigajevs un Arkādijs Birjuks šovakar tiešraidē 20:00 diskutē par Pasaules kausa futbolā ceturtdaļfināliem, kas jau vakar sarūpēja iespaidīgus scenārijus, kamēr šodien Marokas izlase kļuva par pirmo, kas pratusi tikt pusfinālā bez pendeļu palīdzības.

Video: "Gols! *uj! Štanga": PK ceturtdaļfināli un Birjuks atgriezies no Kataras

"Betsafe Sports" raidījuma "Gols! *uj! Štanga" studijā no Kataras atgriezies Arkādijs Birjuks, kurš kopā ar Juriju Žigajevu sagaidīja ceturtdaļfinālu sākumu Pasaules kausā futbolā.

Video: "Gols! *uj! Štanga!": astotdaļfinālos sagaidīsim arī kādu sensāciju?

"Betsafe Sports" futbola raidījumā "Gols! *uj! Štanga!" tā vadītājs Jurijs Žigajevs turpināja sekot Pasaules kausam futbolā, kur pilnā sparā rit izslēgšanas spēles. Pēc pārsteigumiem pilnā grupu turnīra astotdaļfinālos gan favorītes savu statusu spējušas attaisnot, bet vēl jau "play-off" nav beidzies.

Video: Vai visu laiku labākais PK grupu turnīrs? Vērtē Žigajevs un Novickis

"Betsafe Sports" raidījumā "Gols! *uj! Štanga" šovakar viesojas portāla Sportacentrs.com futbola žurnālists Edmunds Novickis, un raidījuma vadītājs Jurijs Žigajevs uzdod jautājumu - vai Pasaules kausā aizvadīts visu laiku labākais grupu turnīrs?

Video: "Gols! *uj! Štanga!": par Polijas paveikšanos un Beļģijas izgāšanos

"Betsafe Sports" raidījumā "Gols! *uj! Štanga!" šovakar tika apspriesta Pasaules kausa izcīņas grupu turnīra pēdējā kārta - vakardienas vakara spēlēs par vietu astotdaļfinālā laimīgā kārtā parūpējās Polijas izlase, kamēr šodien savas iespējas nerealizēja Beļģija.

Video: "Gols! *uj! Štanga!": kodolieroču derbijs un Beila pēdējā bedrīte

Šovakar "Betsafe Sports" raidījumā "Gols! *uj! Štanga!" Jurijs Žigajevs un Rūdolfs Kugrēns pievērsīsies Pasaules kausa izcīņas grupu turnīra pēdējās kārtas sākumam, īpaši atzīmējot B apakšgrupu, kurā gaidāma ASV un Irānas savstarpējā spēlē, kā arī Anglijas un Velsas mačs. Tiešraides sākums plānots 20:00.

Video: "Gols! *uj! Štanga!": PK mačus kopā ar Žigajevu analizēs Dāvis Ikaunieks

"Betsafe Sports" futbola raidījumā "Gols *uj! Štanga" kārtējā epizodē Pasaules kausa izcīņas laikā šoreiz viesos Latvijas izlases futbolists Dāvis Ikaunieks, kurš kopā ar raidījuma vadītāju Juriju Žigajevu atskatīsies uz šodien aizvadītajām spēlēm. Tiešraides sākums plānots ap 20:00.

Video: "Gols! *uj! Štanga": bezdarbnieks Ronaldu un karnevāla gaidās

"Betsafe Sports" futbola raidījumā "Gols! *uj! Štanga" šovakar uzmanība tiks pievērsta Jurija Žigajeva sagaidītajiem vārtiem savās komentētajās spēlēs, kā arī viņš kopā ar Rūdolfu Kugrēnu pārskatīs citu šodien aizvadīto spēļu rezultātus. Tiešraides sākums ap 20:00.

Video: "Gols! *uj! Štanga!": PK ceturtās dienas apskats par Vācijas un Spānijas spēlēm

"Betsafe Sports" turpina piedāvāt futbola raidījumu "Gols! *uj! Štanga!", kura šodienas epizodē Jurijs Žigajevs un Rūdolfs Kugrēns koncentrēsies futbola lielvalstu Vācijas un Spānijas aizvadītajām spēlēm, kā arī paredzama TV komentētāja un portāla Sportacentrs.com žurnālista Arkādija Birjuka pieslēgšanās tiešraidei no Pasaules kausa norises vietas Katarā. Tiešraides sākums ap 20:00.

Video: Pasaules kausa trešās dienas apskats raidījumā "Gols! *uj! Štanga!"

Pasaules kausā noslēgumam tuvojas trešā diena, un trešā "Gols, *uj, štanga" epizode, ko piedāvā "Betsafe Sports", ir klāt! Jurijs Žigajevs un Rūdolfs Kugrēns runā par interesanto ASV un Velsas duelī, kā arī trešdienas pirmajām trim cīņām, to vidū arī notikušo trakumu Argentīnas un Saūda Arābijas mača. No Kataras savu viedokli sniedz arī Arkādijs Birjuks. Tiešraides sākums paredzēts ap 20:00 vakarā, proti, pēc dienas trešās spēles un pirms noslēdzošā mača.

Video: "Gols, *uj, štanga" runās par Uldriķa vēsturiskajiem vārtiem un Premjerlīgas čempionu dueli

Jurijs Žigajevs un Arkādijs Birjuks šodien plkst. 17:00 "Gols, *uj, štanga" 3. epizodē atskatīsies uz Anglijas Premjerlīgas čempionu dueli jeb "Liverpool" un "Manchester City" cīņu, situāciju Spānijas čempionātā, "Napoli" uzvaras gājienu Itālijā, Roberta Uldriķa vārtiem Nīderlandē, Latvijas futbola izlases spēlēm un daudz ko citu!

Video: "Gols, *uj, štanga!": par Virslīgas derbiju un Eirokausa aktivitātēm

"Gols, *uj, štanga" turpinās, un Jurijs Žigajevs kopā ar Arkādiju Birjuku šovakar plkst. 18:30 turpinās runāt par Eiropas futbola aktualitātēm un ne tikai, jo Virslīgā gaidāms lielais Rīgas derbijs starp pašreizējo čempioni "Riga" FC un turnīra tabulas līderi RFS. Interesanti notikumi risinājās Čempionu līgā, jo "Sheriff" sagādāja sensāciju un pārspēja "Real" - vai Tiraspoles komandai ir reāli izkļūt no grupas? Tāpat notiks atskatīšanās uz notikumiem Eiropas futbola līgās pagājušajā nedēļas nogalē, kā arī Jurijs un Arkādijs ieteiks, kam pievērst uzmanību nākamajās brīvdienās.

Video: "Gols, *uj, štanga" kopā ar treneri Blanku spriedīs par Eiropas čempionāta atmiņām

Pirms paša Eiropas čempionāta fināla "Gols, *uj, štanga" pēdējā epizodē plkst. 20:30 atskatīsies uz visu turnīru kopumā, un Jurijam Žigajevam, Edgaram Buļam un Rūdolfam Kugrēnam pievienosies Kristaps Blanks. Ar ko paliks atmiņā šis turnīrs un kura izlase tad beigās triumfēs?

Video: "Gols, *uj, štanga" studijā Guntis Indriksons: par "Euro 2020" un pusfinālu prognozes

Četras labākās Eiropas čempionāta futbolā komandas ir noskaidrotas! Jau otrdien un trešdien risināsies pusfināla cīņas, bet uz "Gols, *uj, štanga" 7. epizodi Jurijam Žigajevam, Edgaram Buļam un Rūdolfam Kugrēnam pievienosies skandaloza personība Latvijas futbolā - Guntis Indriksons! Kas sakāms bijušajam LFF vadītājam par notikumiem Eiropas čempionātā un ko viņš prognozē pusfinālā?
Foto: Zumapress.com/Scanpix
3

Bukmeikeri prognozē: kura valstsvienība triumfēs Eiropas čempionātā futbolā?

Nākamās nedēļas nogalē, 11. jūlijā, noslēgsies UEFA Eiropas čempionāts futbolā, un pēc astotdaļfinālu aizvadīšanas finālturnīrā palikusi vairs tikai trešdaļa izlašu. No 24 komandām, kas uzsāka turnīru, cīņu par čempiones titulu turpina tikai astoņas, turklāt no tālākas cīņas par uzvaru izkritušas arī vairākas sākotnējās favorītes. Pirmās ceturtdaļfināla spēles gaidāmas jau šovakar, bet tikmēr “Betsafe” bukmeikeri prognozē, no kurām izlasēm sagaidīt visvairāk un kurš varētu kļūt par nākamo Eiropas čempionu.

Video: "Gols, *uj, štanga" kopā ar Andri Treimani par "Euro 2020" izslēgšanas spēlēm

Eiropas čempionātā futbolā aizvadīti fantastiski astotdaļfināli. "Gols, *uj, štanga" kārtējā epizodē Edgars Buļs, Jurijs Žigajevs un Rūdolfs Kugrēns kopā ar labāko Latvijas tiesnesi Andri Treimani pārrunāja spriedzes pilnos dueļus pirmajā izslēgšanas spēļu kārtā, kā arī diskutēja un prognozēja ceturtdaļfināla cīņas, kas solās būt ne mazāk intriģējošas.
1

Video: "Gols, *uj, štanga": šovakar 18:00 pirms "Euro 2020" izslēgšanas spēļu sākuma

Noskaidrotas tās 16 komandas, kuras cīnīsies par Eiropas čempiones titulu. Šovakar jau plkst. 18:00 Edgaram Buļam, Jurijam Žigajevam un Rūdolfam Kugrēnam raidījumā "Gols, *uj, štanga" pievienosies "Betsafe" pārstāvis Valters Rozmanis, lai apspriestu grupu turnīra izšķirošos notikumus, kā arī izdarītu prognozes par visiem astotdaļfināla mačiem, kuri solās būt ļoti aizraujoši!

Bukmeikeri: Pirmajā kārtā savas izredzes uz titulu uzlaboja Francija un Itālija, sabojāja - Horvātija

Eiropas futbola čempionāta finālturnīrā noslēgusies pirmā kārta, aizvadītas divas spēles katrā no sešām apakšgrupām, un attiecīgi novērojamas arī izmaiņas bukmeikeru koeficientu par galvenās trofejas iegūšanu.

Video: "Gols, *uj, štanga" šovakar 21:00 kopā ar Jurģi Kalnu

Trešajā raidījuma epizodē viesosies "Valmiera" FC galvenā trenera asistents Jurģis Kalns. Pirmā kārta būs praktiski jau noslēgusies, tāpēc Edgars Buļs, Rūdolfs Kugrēns un Jurijs Žigajevs kopā ar Kalnu izdarīs pirmos secinājumus par redzēto laukumā, kā arī ielūkosies gaidāmajos 2. kārtas dueļos.Eiropas čempionāta laikā "BetsafeSports" raidījums "Gols, *uj, štanga" ir atpakaļ. Iepriekš tas tika veidots 2018. gadā Pasaules kausa laikā, bet šoreiz sastāvu ar ambiciozo Edgaru Buļu un Rūdolfu Kugrēnu papildina nu jau bijušais futbolists, žurnālists un vienkārši labs cilvēks – Jurijs Žigajevs.

Video: Gols, *uj, štanga #2: kopā ar Mārci Ošu par "Euro 2020" ievadu

"Betsafe Sports" raidījums "Gols *uj, štanga" piedāvā savu otro epizodi "Euro 2020" laikā, šoreiz studijā aicinot Latvijas futbolistu Mārcu Ošu.

Video: Gols, *uj, štanga #1: Eiropas čempionāta apskats un ieskats pirmajā mačā

Eiropas čempionāts un GUŠ ir atpakaļ....Iepriekš raidījums tika piedāvāts 2018. gadā Pasaules kausa laikā, bet šoreiz sastāvu ar ambiciozo Edgaru Buļu un Rūdolfu Kugrēnu papildina nu jau bijušais futbolists, žurnālists un vienkārši labs cilvēks – Jurijs Žigajevs. 10 LIVE epizodēs centīsimies nosegt visu čempionātu. Katrā epizodē būs prognozes, viedokļi, analīze un arī viesis. Aiziet!
3

Video: "FaceOff" par rasolu Latvijas apakšgrupā pasaules čempionātā

Podkāsts "FaceOff" tiešraidē pēc Latvijas hokeja izlases spēles pret ASV pasaules čempionātā vērtēja notikušo un situāciju B apakšgrupā, kur pagaidām liela skaidrība ieviesta vēl nav daudzo pārsteidzošo rezultātu dēļ.

Video: "FaceOff": pēc lieliskās uzvaras pār Kanādu un gaidot Kazahstānas maču

Podkāsta "FaceOff" veidotāji Toms Prāmnieks un Kaspars Dvinskis piedāvā īpašo podkāsta izlaidumu pēc Latvijas hokeja izlases izcīnītās uzvaras pār Kanādu.

Video: "FaceOff": par Latvijas izredzēm iegūt medaļas pasaules čempionātā

FaceOff IIHF Specizlaidums nr.2 tikai un par Latvijas hokeja izlasi un mūsu iespējas iegūt medaļas šajā pasaules čempionātā. FaceOff Podkāsta vadītāji Kaspars Dvinskis un Toms Prāmnieks, kā arī Tehniķis, izsaka savas prognozēs par Latvijas Hokeja Izlasi. Kurš no spēlētājiem gūs visvairāk vārtus, kurš būs rezultatīvākais? Vai vārtos stāvēs J. Kalniņš vai M.E. Kivlenieks?Tostarp prognozes, vai Latvija pārvarēs ceturdaļfinālu un cīnīsies par medaļām, un cik vārtus katrs no spēlētājiem beigās iegūs? Par to visu šajā FaceOff IIHF 2021 Specizlaidumā. Video: https://www.youtube.com/channel/UCq...
9

Video: "FaceOff" pirms PČ sākuma: Čempionu titula izredzes

FaceOff Podkāsta vadītāji Kaspars Dvinskis, Toms Prāmnieks un Rihards Tehniķis jūs priecēs ar tiešraidi pēc katras Latvijas izlases spēles un arī laikā, kad tiks dalītas medaļas. Tikmēr šoreiz abi podkāsta vadītāji izgāja cauri Latvijas grupas pretinieku komandām un atbildēja uz jautājumiem, ko mēs zinām tagad, ko mēs varam sagaidīt no pretinieku izlasēm, kā arī ieskatīsimies otrā grupas tabulā, un kādas izredzes ir tās grupas hokeja izlasēm?
Zaurs Džavadovs. Ekrānšāviņš no video

Video: Džavadovs: "Ja Usiks boksa taktikā ir profesors, tad Dortikoss ir trešās klases skolnieks"

Latvijas kikbokseris Zaurs Džavadovs, WKN starptautiskā čempiona jostas īpašnieks, intervijā „BetsafeSports” dalījās viedoklī par Maira Brieža un Juniela Dortikosa gaidāmo cīņu Pasaules boksa Supersērijas finālā. Zaurs norādīja, ka cīņas norises vietas pārcelšanai nevajadzētu atstāt nekādu lielu efektu uz abu bokseru noskaņojumu, jo abi ir pārāk lieli profesionāļi, lai ļautu tam iespaidot cīņu. Savukārt par Dortikosa cīņas stilu Džavadovs izteicās kritiski, norādot, ka tas ir visai vienkāršs un pārsvarā sastāv no diva veida sitieniem. „Taktiskajā ziņā Briedim šai vajadzētu būt vienkāršai cīņai,” sacīja Zaurs, kritiski salīdzinot Dortikosa tehnisko varējumu ar vienu no iepriekšējiem Brieža pretiniekiem Oleksandru Usiku, vienīgo, kurš profesionālajā boksā pārspējis Briedi. Tiesa, Zaurs arī norādīja, ka kopš iepriekšējām cīņām pagājis ilgs laiks un Dortikosam bijušas iespējas sagatavot pārsteigumus savā sniegumā boksa ringā, un Briedim ar šādu iespēju jārēķinās.Skaties boksa cīņas tiešraidi starp Mairi Briedi un Junielu Dortikosu Go3!
19

Diskusijai: vai tiešsaistes azartspēļu aizliegums panāks plānoto efektu?

Iepriekšējās nedēļas izskaņā Saeima pieņēma likumu, kas uz ārkārtas situācijas laiku gandrīz pilnībā aizliedza azartspēļu norisi Latvijā. Likums tika pieņemts ar pamatojumu par cilvēku pulcēšanās ierobežošanu spēļu zālēs, taču tajā noteikta īslaicīga licences apturēšana arī tiešsaistes azartspēlēm, proti, totalizatoriem un interneta kazino. Par šī likuma neatbilstību mērķim sporta raidījumā „FaceOff” izteicās interaktīvo azartspēļu industrijas pārstāvis Valters Rozmanis no sporta totalizatora "Betsafe", kamēr viens no likuma proponentiem, Saeimas deputāts Juris Jurašs skaidroja savu nostāju, ka it īpaši šobrīd svarīgi pasargāt cilvēkus no azartspēļu riska un ka pašreizējā krīze ir labs brīdis, lai sāktu vēl stingrāk kontrolēt azartspēļu industriju, tiesa, piekrītot, ka pieņemtais likums nav ideāls.

Blogs: Izbraukumā kopā ar Rīgas "Dinamo" un lielā intervija ar Daugaviņu

Sadarbībā ar sporta totalizatoru "Betsafe" tika noorganizēts īpašs projekts - Rīgas "Dinamo" izbraukuma spēļu sērija Kontinentālajā hokeja līgā, kurā kopā ar komandu devās arī "Betsafe" pārstāvis Valters Rozmanis un raidījuma "FaceOff" veidotājs Kaspars Dvinskis. Izbraukumā, kas sākās 29. janvārī, viņi guva iespēju aicināt uz intervijām un sarunām "Dinamo" spēlētājs, novērot tādus ikdienas sīkumus kā spēlētāju saorganizēšanos lidojumiem un , kā arī Maskavā satikt Kasparu Daugaviņu, kurš lielajā intervijā pastāstīja par savām gaitām šosezon. Viss ceļojumā piedzīvotais un pieredzētais lasāms šajā blogā no izbraukuma dalībnieku perspektīvas.
Kristaps Porziņģis. Foto: AFP/Scanpix
30

Porziņģa atgriešanās sezona – cik augstu tēmēt?

Teikt, ka Kristapa Porziņģa pirmā NBA spēle pēc vairāk nekā pusotra gada piespiedu pārtraukuma, turklāt pirmā NBA spēle „Mavericks” sastāvā, ir gaidīts notikums, nozīmē tā īsti nepateikt neko. Porziņģis guva traumu brīdī, kad bija ceļā uz kļūšanu par „Knicks” superzvaigzni, un tagad daudz ko nāksies sākt no jauna – citā komandā, citā konferencē un ar joprojām atvērtiem jautājumiem par to, kādas ilgtermiņa sekas latviešu talantam būs atstājusi smagā ceļgala trauma, taču pārbaudes spēles un pirmssezonas prognozes liecina, ka latiņa Porziņģim īpaši zemāk nav nolaista un palikusi tuvu visaugstākajam līmenim.
Latvijas izlases galvenais treneris Slaviša Stojanovičs. Foto: Romāns Kokšarovs, f64
26

Vai tiešām Latvijas izlase atlases ciklu pabeigs bez gūtiem punktiem?

Latvijas futbola izlase šovakar aizvadīs „Euro 2020” atlases turnīra maču pret Poliju, cenšoties izcīnīt pirmo punktu šajā ciklā. Lai cik veiksmīgi vai neveiksmīgi būtu klājies iepriekšējos gados, taču bez gūtiem punktiem Latvija nav palikusi ne reizi un nekādā situācijā. Ņemot vērā, ka gaidāmas vēl cīņas arī ar Izraēlu, Slovēniju un Austriju, izlasēm, kas kotējas krietni augstāk nekā Latvija un iesaistītas aktīvā cīņā par vietu finālturnīrā, šoreiz šāds scenārijs ne tikai nav izslēdzams, bet pat ir visai reāls.