Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase: 3

Maksijs ar 31 punktu nokārto "76ers" tikšanos izslēgšanas turnīrā ar "Celtics"

Matīss Kučinsks
Matīss Kučinsks

Maksijs ar 31 punktu nokārto "76ers" tikšanos izslēgšanas turnīrā ar "Celtics"
Tairīzs Maksijs uzbrūk grozam. Foto. AP. Scanpix

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) noskaidrota Austrumu konferences septītās vietas ieguvēja. To izcīnījusi Filadelfijas "76ers", kas play-in ietvaros pārspēja Orlando "Magic" (109:97).

Regulāro turnīru komandas noslēdza viena otrai blakus. Orlando "Magic" palika astotajā pozīcijā, bet bez savainotā Džoela Embīda spēlējošā "76ers" regulārajā turnīrā ieguva septīto vietu.

Neskatoties uz nopietnām sastāva problēmām, Filadelfijas "76ers" spēja aizvadīt stabilu sezonu, lielā mērā pateicoties Maksija un debitanta Valdess Edžkomba sniegumam. Džoels Embīds izlaida 44 spēles dažādu traumu dēļ un nesen piedzīvoja neatliekamu operāciju, savukārt Pols Džordžs sezonā piedalījās vien 37 mačos pēc ceļgala operācijas un diskvalifikācijas.

Orlado pirms sezonas tika uzskatīta par potenciālu Austrumu konferences favorīti. Tomēr sastāvu būtiski ietekmējušas traumas – Francs Vāgners un Morics Vāgners kopā aizvadīja vien 70 spēles. Tajā pašā laikā līderi Paolo Bankero, Džeilens Sagss un jaunpienācējs Desmonds Beins izlaida salīdzinoši maz spēļu, taču tas nav palīdzējis komandai atrast stabilu sniegumu.

"Magic" nāksies spēlēt izšķirošajā play-in spēlē, kurā tai būs jāspēkojas ar Šarlotas "Hornets", jo šajā spēlē Filadelfijas bija pārāka ar 109:97. Maksijs uzvarā guva 31 punktu. Edžkombs pievienoja 19+11. Zaudētāju rindās Beins guva 34 punktus, bet ar to nebija gana. Bankero un Vāgners kopā iemeta 30 punktus.

Skaties NBA spēles un citus sporta notikumus "Go3 Sport" kanālos un Go3 televīzijā!

     [+] [-]

, 2026-04-16 08:00, pirms mēneša
100% atlaidīs Mosliju Orlando,bet tiem baigi jādomā ko darīt ar Bankero.

     [+] [-]

, 2026-04-16 12:20, pirms mēneša
Nu jāsāk ar trenneri. Diemžēl te variantu nav. Ja nākamgad buksē vēl, tad var krist arī GM. Jau pagājušo vasar teicu ka Orlando vajag normālus saspēlniekus. Tā arī nekas netika darīts. Spēlē savu stagnējošo basketbolu, nav kas sakārto spēli un uzbrukumu. Spēlē ar saviem lēnajiem uzbrucējiem un SG. Briesmīga komplektācija. Slikta ķīmija.