Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:131, Did:0, useCase: 3

LU rindas nesen papildinājušais Adevunmi pārceļas pie zeļļiem

Matīss Kleinbergs
Matīss Kleinbergs

LU rindas nesen papildinājušais Adevunmi pārceļas pie zeļļiem
Maiks Adevumi Foto: LU Basketbols/Facebook

″Latvijas Universitātes″ basketbola klubs paziņojis, ka tā basketbolists Maiks Adevumi pievienojies ″Rīgas Zeļļiem″.

Adevunmi ″Latvijas Universitātes″ klubam pievienojās šā gada sākumā un Latvijas-Igaunijas basketbola līgā komandas rindās paspēja aizvadīt trīs mačus, kuros guva vidēji 22,7 punktus.

198 centimetrus garais nigēriešu saspēles vadītājs pēc pavisam neilgā laika LU rindās spēkus izmēģinās Latvijas šā brīža vadošajā klubā. LU basketbola direktors Žanis Peiners kluba paziņojumā pauda prieku par iespēju piesaistīt ārzemniekus, kuri interesanti šķiet arī citiem Latvijas klubiem.

″Sadarbība sanāca abpusēji veiksmīga. Spēlētājs atnesa mums gan uzvaras, gan vērtīgu konkurenci mūsu vietējiem spēlētājiem treniņos un spēlēs. Izdevās īstenot arī mērķi, ka spēlētājs pie mums attīstās, un mēs varam pārdot leģionārus citiem klubiem. Novēlam veiksmi Maikam karjeras turpinājumos,” paziņojumā citēts Peiners.

Savu basketbola bāzi un meistarību Adevunmi veidojis otrpus okeānam, aizvadot četras stabilas sezonas vairākās spēcīgās ASV universitāšu (NCAA) komandās. 2020./2021. gada sezonā "SIU Edwardsville" sastāvā viņš bija komandas līderis atlēkušajās bumbās un otrs rezultatīvākais spēlētājs, gūstot vidēji 13 punktus spēlē.

LU apvienotās līgas tabulā ar divām uzvarām 15 cīņās izrāpusies no pēdējās vietas, bet ″Rīgas Zeļļi″ ar bilanci 14-4 ierindojas otrajā pozīcijā.

Izmantotie resursi:
https://www.facebook.com/LUbasketbols/

     [+] [-]

, 2026-01-20 19:09, pirms 3 nedēļām
Nabagajiem atņēma vienīgo šokolādes konču 😂

     [+] [-]

, 2026-01-20 19:29, pirms 3 nedēļām
Šim džekam ir iespēja nonākt arī kāda Eirolīgas komandā, pēc kādam divām sezonām.

     [+] [-]

, 2026-01-20 19:41, pirms 3 nedēļām
Varbūt jau bija kaut kur minēts, bet Zeļļu LAT-EST līgas pieteikumā neatrodu Pegīsa uzvārdu.

     [+] [-]

, 2026-01-20 20:08, pirms 3 nedēļām
H.E.N.R.Y. rakstīja: Varbūt jau bija kaut kur minēts, bet Zeļļu LAT-EST līgas pieteikumā neatrodu Pegīsa uzvārdu.
patrenca
viņa vietā džonsons nr.3

     [+] [-]

, 2026-01-20 20:47, pirms 3 nedēļām
Nu šis kadrs ātri pierādīja ka māk trāpīt bumbu grozā. Kā ar saspēles vadīšanu augstāka līmeņa klubā redzēsim. Ja es būtu Zeļļu īpašnieks tad noteikti pieņemtu darbā Žani par menedžeri. Uzreiz redzams kurš kaut ko saprot no basketbola, un kurš ir tikai mutes bajārs.

     [+] [-]

, 2026-01-20 20:55, pirms 3 nedēļām
Nokia5030 rakstīja: Nu šis kadrs ātri pierādīja ka māk trāpīt bumbu grozā. Kā ar saspēles vadīšanu augstāka līmeņa klubā redzēsim. Ja es būtu Zeļļu īpašnieks tad noteikti pieņemtu darbā Žani par menedžeri. Uzreiz redzams kurš kaut ko saprot no basketbola, un kurš ir tikai mutes bajārs.
Cik nu pierādījis, jo ne pret top komandām spēlēja, redzēs kā ies, kad viņu top komandas segs, lai tik nav ar Pegisu kā ar Čempionu, kurš dominē Somijā

Bet kā teicu iepriekš, komandas vēl pastiepināsies un par LatEst un LBL fināliem par agru runāt

     [+] [-]

, 2026-01-20 20:59, pirms 3 nedēļām
Nokia5030 rakstīja: Nu šis kadrs ātri pierādīja ka māk trāpīt bumbu grozā. Kā ar saspēles vadīšanu augstāka līmeņa klubā redzēsim. Ja es būtu Zeļļu īpašnieks tad noteikti pieņemtu darbā Žani par menedžeri. Uzreiz redzams kurš kaut ko saprot no basketbola, un kurš ir tikai mutes bajārs.
Nu par to varēsim tuvākajās sezonas pārliecināties,NBA skauts vairs nepalīdz Šēnhofam,bet nu ar Fidleru atkal ir trāpīts,ta ka nav jau tā,ka netrāpa vispār.

     [+] [-]

, 2026-01-20 22:06, pirms 3 nedēļām
Viņa īstais uzvārds ir Aizdevumi ...

     [+] [-]

, 2026-01-20 22:46, pirms 3 nedēļām
H.E.N.R.Y. rakstīja: Varbūt jau bija kaut kur minēts, bet Zeļļu LAT-EST līgas pieteikumā neatrodu Pegīsa uzvārdu.
Cik saprotu, tad tas Pežuss arī jau ir projām.