Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:133, Did:0, useCase: 0

EuroLeague Women 2022

Ceturtdiena, 19. augusts — svētdiena, 10. aprīlis, 2022

Sacensību jaunumi
 56:71TTT Rīga — UGMK

Vanesai Jasai 14 punkti

 69:89Galatasaray — Fenerbahce

Šteinbergai 10 punkti

 86:76Dynamo Kursk — Arka Gdynia
 80:59Reyer Venezia — KSC Szekszard
 75:74BLMA — USK Praha
 63:68Uni Girona — Sopron Basket
 96:56Famila Schio — Basket Landes

Kitija Laksa līdz 22. minūtes vidum sameta 18 punktus

 70:64Avenida — MBA Moscow

Salamanka spēlēja bez Keitijas Lū un Džūelas Loidas

 72:41Avenida — TTT Rīga

Rainai Tomašickai pirmie divi punkti Eirolīgā

 78:76Dynamo Kursk — Galatasaray

Šteinbergai 10/11 divpunktu metienos

 71:86Arka Gdynia — Sopron Basket

Bernadetai Hatarai 18+11

 65:72KSC Szekszard — BLMA
 54:79MBA Moscow — USK Praha
 65:70Fenerbahce — Basket Landes

Dumerkas brigāde viesos pārsteidz Stambulas superklubu

 75:69UGMK — Reyer Venezia

Vadejevai 24 punkti, 11 atlēkušās bumbas un pieci bloki

 68:76Famila Schio — Uni Girona

Laksai 19 punkti spēlē pret Laju Floresu

 71:60Galatasaray — Arka Gdynia

Šteinbergai 13 punkti un pirmā uzvara

 83:56USK Praha — KSC Szekszard

Alisa Tomasa atgriežas Prāgā

 56:71Reyer Venezia — Avenida

Keitija Lū Semjuelsone atgriežas "Avenida"

 73:92BLMA — UGMK

Džonkvela Džonsa pievienojas UGMK

 78:75Basket Landes — Dynamo Kursk

Dumerkai 16 punkti

 71:59Uni Girona — Fenerbahce

Fenerbahce otrais zaudējums pēc kārtas

 64:59TTT Rīga — MBA Moscow

Spēle pārcelta no 19:00 uz 17:30; Gulbim pirmā uzvara

 67:58Sopron Basket — Famila Schio

Laksa līdz šim iemetusi 17 no 32 komandas tālmetieniem

 27. okt, 19:00TTT Rīga — Reyer Venezia
 27. okt, 19:00Arka Gdynia — Famila Schio
 27. okt, 20:00Galatasaray — Basket Landes
 27. okt, 17:00UGMK — USK Praha
 27. okt, 18:00Dynamo Kursk — Uni Girona
 27. okt, 19:00MBA Moscow — KSC Szekszard
 27. okt, 19:00Fenerbahce — Sopron Basket
 27. okt, 21:30Avenida — BLMA
 2. nov, 21:00BLMA — TTT Rīga
 2. nov, 21:00Basket Landes — Arka Gdynia
 2. nov, 21:15Uni Girona — Galatasaray
 2. nov, 19:00KSC Szekszard — UGMK
 2. nov, 19:00Sopron Basket — Dynamo Kursk
 2. nov, 20:00USK Praha — Avenida
 2. nov, 20:30Famila Schio — Fenerbahce
 2. nov, 20:30Reyer Venezia — MBA Moscow
 24. nov, 19:00TTT Rīga — USK Praha
 24. nov, 19:00Arka Gdynia — Fenerbahce
 24. nov, 19:00Galatasaray — Sopron Basket
 24. nov, 17:00Dynamo Kursk — Famila Schio
 24. nov, 18:00MBA Moscow — UGMK
 24. nov, 20:30Reyer Venezia — BLMA
 24. nov, 21:00Basket Landes — Uni Girona
 24. nov, 21:30Avenida — KSC Szekszard
 1. dec, 19:00KSC Szekszard — TTT Rīga
 1. dec, 20:30Famila Schio — Galatasaray
 1. dec, 21:15Uni Girona — Arka Gdynia
 1. dec, 16:00UGMK — Avenida
 1. dec, 18:00Fenerbahce — Dynamo Kursk
 1. dec, 20:00USK Praha — Reyer Venezia
 1. dec, 21:00BLMA — MBA Moscow
 2. dec, 19:00Sopron Basket — Basket Landes
 8. dec, 16:00UGMK — TTT Rīga
 8. dec, 18:00Fenerbahce — Galatasaray
 8. dec, 19:00Arka Gdynia — Dynamo Kursk
 8. dec, 18:00MBA Moscow — Avenida
 8. dec, 19:00KSC Szekszard — Reyer Venezia
 8. dec, 20:00USK Praha — BLMA
 8. dec, 20:30Famila Schio — Basket Landes
 9. dec, 19:00Sopron Basket — Uni Girona
 14. dec, 21:30Reyer Venezia — UGMK
 15. dec, 19:00TTT Rīga — Avenida
 15. dec, 19:00Galatasaray — Dynamo Kursk
 15. dec, 20:00USK Praha — MBA Moscow
 15. dec, 21:00BLMA — KSC Szekszard
 15. dec, 21:00Basket Landes — Fenerbahce
 15. dec, 21:15Uni Girona — Famila Schio
 16. dec, 19:00Sopron Basket — Arka Gdynia
 21. dec, 18:00MBA Moscow — TTT Rīga
 21. dec, 19:00Arka Gdynia — Galatasaray
 21. dec, 16:00UGMK — BLMA
 21. dec, 17:00Dynamo Kursk — Basket Landes
 21. dec, 18:00Fenerbahce — Uni Girona
 21. dec, 19:00KSC Szekszard — USK Praha
 21. dec, 20:30Famila Schio — Sopron Basket
 21. dec, 21:30Avenida — Reyer Venezia
 2022. gada 12. jan, 20:30Reyer Venezia — TTT Rīga
 2022. gada 12. jan, 21:00Basket Landes — Galatasaray
 2022. gada 12. jan, 19:00KSC Szekszard — MBA Moscow
 2022. gada 12. jan, 20:00USK Praha — UGMK
 2022. gada 12. jan, 20:30Famila Schio — Arka Gdynia
 2022. gada 12. jan, 21:00BLMA — Avenida
 2022. gada 12. jan, 21:15Uni Girona — Dynamo Kursk
 2022. gada 13. jan, 19:00Sopron Basket — Fenerbahce
 2022. gada 19. jan, 19:00TTT Rīga — BLMA
 2022. gada 19. jan, 19:00Galatasaray — Uni Girona
 2022. gada 19. jan, 16:00UGMK — KSC Szekszard
 2022. gada 19. jan, 17:00Dynamo Kursk — Sopron Basket
 2022. gada 19. jan, 18:00MBA Moscow — Reyer Venezia
 2022. gada 19. jan, 18:00Fenerbahce — Famila Schio
 2022. gada 19. jan, 19:00Arka Gdynia — Basket Landes
 2022. gada 19. jan, 21:30Avenida — USK Praha
 2022. gada 26. jan, 20:00USK Praha — TTT Rīga
 2022. gada 26. jan, 18:00Fenerbahce — Arka Gdynia
 2022. gada 26. jan, 16:00UGMK — MBA Moscow
 2022. gada 26. jan, 19:00KSC Szekszard — Avenida
 2022. gada 26. jan, 20:30Famila Schio — Dynamo Kursk
 2022. gada 26. jan, 21:00BLMA — Reyer Venezia
 2022. gada 26. jan, 21:15Uni Girona — Basket Landes
 2022. gada 27. jan, 19:00Sopron Basket — Galatasaray
 2022. gada 1. feb, 19:00TTT Rīga — KSC Szekszard
 2022. gada 1. feb, 19:00Arka Gdynia — Uni Girona
 2022. gada 1. feb, 19:00Galatasaray — Famila Schio
 2022. gada 1. feb, 17:00Dynamo Kursk — Fenerbahce
 2022. gada 1. feb, 18:00MBA Moscow — BLMA
 2022. gada 1. feb, 21:00Basket Landes — Sopron Basket
 2022. gada 1. feb, 21:30Avenida — UGMK
 2022. gada 1. feb, 21:30Reyer Venezia — USK Praha
restorāni Rīgā - saņem atlaides