Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2335, Did:0, useCase: 2

VEF LJBL ikdiena: sportiska spriedze un emocijas.
Foto: Roualds Vambuts

Jaunatnes Basketbola līgai sākas septītais olimpiskais cikls

1992.gada 12.decembrī pēc pasaules čempiona Valda Valtera iniciatīvas nodibināta SIA „Latvijas Jaunatnes basketbola līga”, kas 1992./1993. gada sezonā izspēlēja pirmo čempionātu. Šogad - 25. sezonā - VEF LJBL turnīrā piedalās septiņas reizes lielāks jauno basketbolistu un iesaistīto komandu skaits nekā startēja debijas gadā. Sveiciens jubilejā visiem esošajiem un bijušajiem Jaunatnes līgas dalībniekiem un darbiniekiem!
Orange team kausa ieguvējas U13 meiteņu grupā "Ballers no Kolibri".
Foto: Orange team

Orange team kausa finālposmā uzvar "Jurīš puikas" un "Ballers no Kolibri"

Ādažu Sporta centrā notika Orange Team kausa izcīņas finālposma sacensības FIBA 3x3 basketbolā U13 grupā, kurās piedalījās 14 zēnu un 6 meiteņu komandas.

“Orange Team” kausa izcīņas finālposms 19.jūnijā

Svētdien, 19. jūnijā, Ādažu sporta centrā (Gaujas iela 30, Ādaži) notiks “Orange Team” kausa izcīņas fināla posma sacensības FIBA 3X3 basketbolā U13 zēniem un U13 meitenēm vecuma grupā (2003.dzimšanas gads un jaunāki/kas). Komandu reģistrācija līdz 16. jūnijam, rakstot uz orangeteam@orangeteam.lv vai reģistrējoties www.3x3planet.com. Pielikumā sacensību Nolikums.

Spēlē VEF LJBL un labi mācies? Aicinām doties uz Saeimu!

VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas delegācija pirmdien, 13.jūnijā plkst.10:30 dosies tradicionālajā vizītē uz Saeimu, kur Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece sveiks sezonas labākos spēlētājus, trenerus un tiesnešus, Rīgas Biznesa skolas stipendijas ieguvēju, kā arī tos jaunos basketbolistus, kuri treniņus un spēles pratuši savienot ar labām sekmēm mācībās.

Orange Team kausa 3.posma rezultāti

Rīgas Sanatorijas internātskolas sporta zālē notika Orange Team kausa 3.posma sacensības FIBA 3X3 basketbolā. Piedalījās 13 zēnu, kā arī sešas meiteņu komandas no Rīgas un Ogres.

Var pieteikties “Orange Team” kausa izcīņas 3. posmam

14.maijā Rīgā, Meža skolas zālē Brīvības gatvē 384a, notiks “Orange Team” kausa izcīņas 3.posma sacensības 3x3 basketbolā U13 vecuma grupā puišiem un meitenēm (2003.dzimšanas gads un jaunāki). Komandu pieteikšanās līdz 12.maijam rakstot uz orangeteam@orangeteam.lv. Pielikumā sacensību nolikums

Video: Kad čempiona tituls noripo no stīpas...

Gan prieka, gan vilšanās emocijas vienā video - VEF LJBL Persil U13 puišu čempionu liktenis izšķīrās pēdējā sekundē, kad pie rezultāta 52:53 Ādažu spēlētāja metiens nebija veiksmīgs un par čempioniem kļuva Rēzeknes "Ezerzeme"/BJSS komanda.Foto galerija:  Foto: Dramatisks fināls un arī Persil U13 grupā...
Rēzeknes "Ezerzeme"/BJSS - VEF LJBL čempioni Persil U13 grupā.
Foto: basket.lv
1

VEF LJBL finālturnīri: Persil U13 puišu grupā uzvar rēzeknieši

VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas finālturnīrā Jēkabpilī Persil U13 puišu grupā (2003.dzimšanas gads) finālspēlē Rēzeknes “Ezerzeme”/BJSS komanda (treneris Aleksejs Grehovs) ar 53:52 pārspēja Ādažu basketbolistus (treneris Arnis Kristoāns). Cīņā par trešo vietu BS “Ķeizars/VEF Rīga” (treneris Jānis Butāns) ar 40:26 pieveica Jēkabpils vienību (Andris Čerjaks).

VEF LJBL finālturnīri: U16 un Persil U13 grupās zināmi finālisti

VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas finālturnīros U16 meiteņu grupā (2000.dzimšanas gads), kā arī Persil U13 puiši un meiteņu grupās (2003.dzimšanas gads) Daugavpilī, Jēkabpilī un Saldū par čempionu titulu cīnīsies Daugavpils un Rīgas meitenes, kā arī Rēzeknes un Ādažu puiši.

VEF LJBL finālturnīri: zināmi pirmie pusfinālisti U16 un Persil U13 grupās

Daugavpilī, Jēkabpilī un Saldū turpinās VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas finālturnīri, kuros par valsts jaunatnes čempionu tituliem un medaļām cīnās U16 grupas meitenes (2000.dzimšanas gads), kā arī Persil U13 grupas puiši un meitenes (2003.dzimšanas gads). Daugavpilī jau noskaidrojušās visas pusfinālistes kadetu grupā.