Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:721, Did:0, useCase: 2

Video: Basketbola diena 2017

Svētdien, 2. aprīlī, tirdzniecības centrā “Domina Shopping” norisinājās tradicionālās Basketbola diena.Dažāda vecuma interesentiem bija iespēja izaicināt Olybet Latvijas Basketbola līgas klubu labākos spēlētājus uz “mīnusu” spēli, vērot aizraujošos karsējmeiteņu priekšnesumus, kā arī laimēt vērtīgas balvas. Bērni varēja piedalīties atraktīvās stafetēs un spert pirmos soļus basketbolā īpaši apmācīta trenera vadībā. Notika arī sacensības Meta ofisbolā un Persil veļasbolā. Tāpat varēja aplūkot Eiropas vīriešu basketbola čempionāta uzvarētāju trofeju, kā arī iepazīties ar EuroBasket2017 talismanu.Vairāk lasi: Latvijas Basketbola savienība
7

Basket.lv lietotājiem: ierastā adrese, jauns veidols

Rīt, 28. februārī, atverot Latvijas Basketbola savienības mājaslapu basket.lv, iespējams, nodomāsi, ka esi apmaldījies, jo ierastā skata vietā pavērsies pilnīgi jauns. Tomēr nesteidzies spiest “backspace”, jo patiesībā būsi nonācis tur, kur vēlējies nonākt – basketbola vidē. Un nešaubos, ka pirmo izbrīnu un stresu par nespēju uzreiz noorientēties vai pat sašutumu par kaut kā ierasta zaudējumu drīz nomainīs prieks par papildus iespējām un jauni rutīnas ieradumi. Viss turpinās – jaunā veidolā!

Serbijas Basketbola Nometne Latvijā – YUBAC Latvia

Sadarbībā ar YUBAC (FIBA autorizētā basketbola nometne www.yubac.rs), 2015.gadā tika izveidots projekts par nometnes izveidi Latvijā. Serbijas basketbola skola ir viena no spēcīgākajām, titulētākajām un tradīcijām bagātākajām basketbola skolām pasaulē, par ko arī liecina serbu sudraba medaļas Rio: kss.rs

Pasaules strādājošo un amatieru sporta spēles Rīgā

2017. gadā no 13. līdz 18. jūnijam Rīgā notiks 5. CSIT pasaules strādājošo un amatieru sporta spēles, kuru programmā iekļauts arī basketbols. Informācija par sacensībām un pieteikšanos - pielikumā.
Ēnu dienas dalībnieki Latvijas Basketbola savienībā.
Foto: basket.lv

“Ēnu” diena Latvijas Basketbola savienībā

Latvijas Basketbola savienība, kā pēdējos gados ierasts, iesaistījusies Junior Achievement karjeras izglītības programmā “Enu diena”. Trešdien, 15. februārī, LBS birojā viesojās 12 skolēnus no Alūksnes vidusskolas, Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas, Jelgavas Valsts ģimnāzijas, Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas, Ķekavas vidusskolas, Mārupes vidusskolas, Ogres 1. vidusskolas, pamatskolas “Rīdze” un Rīgas Teikas vidusskolas.

Sēru vēsts: mūžībā aizgājusi pasaules čempione Silvija Krodere

9. februārī mūža miegā aizmigusi ilggadējā Rīgas TTT komandas spēlētāja deviņkārtējā Eiropas kausa ieguvēja, pasaules un divkārtējā Eiropas čempione, Latvijas Basketbola savienības Goda biedre Silvija Krodere (12.10.1940. Liepājā – 09.02.2017. Rīgā). Atvadīšanās sestdien, 18. februārī, plkst.12 Rīgas Krematorijā. Izsakām visdziļāko līdzjūtību tuviniekiem un draugiem. 
Cezars Ozers EuroBasket'2015 kausa prezentācijas sarīkojumā.
Foto: basket.lv

Sveicam jubilejā olimpieti Cezaru Ozeru

11. februārī 80. dzimšanas dienu svin ilggadējais VEF meistarkomandas un Latvijas izlases spēlētājs, Romas olimpisko spēļu sudraba medaļas ieguvējs Padomju Savienības izlases sastāvā LBS Goda zāles dalībnieks un Goda biedrs Cezars Ozers.

Sēru vēsts: mūžībā aizgājusi Mirdza Jonāne

84 gadu vecumā mūžībā aizgājusi bijusī Latvijas sieviešu basketbola izlases, Rīgas "Daugavas" un  Rīgas TTT komandas pirmā sastāva spēlētāja Vissavienības kategorijas basketbola tiesnese Mirdza Jonāne (29.01.1933. - 07.02.2017). Visdziļākā līdzjūtība tuviniekiem un draugiem. Atvadīšanās pimdien, 13. februārī. plkst.11:00 Krematorija mazajā zālē.

Sēru vēsts: mūžībā aizgājusi Velta Pētersone

6.februāra rītā  91 gada vecumā mūža gaitas beigusi trenera Latvijas sieviešu basketbola izlases kapteine četrdesmito gadu otrajā pusē Velta Pētersone. Izsakām visdziļāko līdzjūtību tuviniekiem un draugiem. Izvadīšana ceturtdien, 9.februārī, plkst.14 no Lāčupes kapu kapličas.

Sēru vēsts: mūžībā aizgājis treneris Jānis Puzāks

Viens no Latvijas Jaunatnes basketbola līgas pirmās desmitgades aktīvākajiem un panākumiem bagātākajiem treneriem ilggadējais Ogres jauno basketbola talantu audzinātājs Jānis Puzāks (12.07.1957. - 16.01.2017) zemes klēpī tiks guldīts trešdien, 1. februārī, plkst.14 Lielvārdē, Lāčplēša kapos. Visdziļākā līdzjūtība tuviniekiem.