Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2733, Did:0, useCase: 2

Jaunatnes olimpiādes basketbola turnīrā uzvarējušas Rīgas komandas

Rīgas basketbolisti un basketbolistes uzvarējuši Latvijas Jaunatnes olimpiādes finālsacensībās, kas jūlija pirmās nedēļas nogalē risinājās Cēsu sporta namā. Puišu turnīra finālspēlē rīdzinieki ar 90:55 pārspēja Cēsu novada komandu, bet cīņā par trešo vietu Valmieras basketbolisti ar 70:57 pieveica Ogres novada vienību. Meiteņu turnīrā finālspēlē rīdzinieces ar 55:34 pieveica Jelgavas vienību, bet spēlē par trešo vietu Daugavpils basketbolistes ar 62:59 pieveica liepājnieces.

Nedēļas nogalē Cēsīs cīņas par Latvijas jaunatnes olimpiādes medaļām

No piektdienas līdz svētdienai Cēsu sporta namā risināsies Latvijas jaunatnes olimpiādes basketbola turnīrs puišu un meiteņu komandām. Vecuma cenzs – 1999.gadā dzimušie un jaunāki. Trīs dienu laikā pa astoņām labākajām pilsētu un novadu komandām pēc olimpiskās sistēmas noskaidros čempionus un medaļu ieguvējus.