Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1, Did:0, useCase: 3

Forums: Porziņģis nākamajā sezonā varētu pārcelties uz "Nets", "Lakers" vai "Warriors"

Forums: Porziņģis nākamajā sezonā varētu pārcelties uz "Nets", "Lakers" vai "Warriors"
Bijušais "Mavericks" treneris Riks Kārlails un Kristaps Porziņģis. Foto: USA TODAY Sports/Scanpix

Kristapiņš Porziņģēns turpina mūs lutināt ar fantastisku sniegumu, savukārt nākamajā sezona ir japieprasa maiņa uz vienu vadošajām komandām!

Mūsu Latvijas mvp Porziņģēns varētu nakamgad pārcelties uz Warriors, Nets vai Lakers, ja pats vien palūgs kluba vadībai un gribēs pacelt stenlija trofeju!
Viss atkarīgs no Porziņģēna lai viņš kļūtu labāks, ir arī kādreiz jauzspele pleyoff mači, ko viņš varētu izdarī ar vienu no vadošajām komandām un uzreiz pacelt to turzu!
Par cik Porziņģēns ir vienīgais par ko Latvija fano, vēlētos lai mūsu milulim uzvaras parka vietā uzceļ lielu piemineklēnu!

     [+] [-]

, 2022-04-14 22:34, pirms mēneša
Lai paceltu Stenlija trofeju nāktos būtiski uzlabot hokeja iemaņas! Un noteikti Warriors, Lakers vai Nets par to necīnīsies!
NBA pasniedz Lerija O'Braiena čempionu balvu.

     [+] [-]

, 2022-04-19 09:15, pirms mēneša
Maiklz rakstīja: Lai paceltu Stenlija trofeju nāktos būtiski uzlabot hokeja iemaņas! Un noteikti Warriors, Lakers vai Nets par to necīnīsies!
NBA pasniedz Lerija O'Braiena čempionu balvu.
Viss jau pareizi, bet pieņemu, ka "autors" jau to zina... Sarkasms.