Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:311, Did:0, useCase: 2

Noslēgušās "Baltic Open Regatta ‘09" sacensības

Šodien, 12.jūnijā, regates dalībnieku jahtas startēja savā pēdējā sacensību posmā Liepāja – Liepāja. Pēdējā regates posmā par uzvaru burātāji cīnījās no 13 līdz 21 jūdzei garā distancē.

Ir noslēdzies „Baltic Open Regatta ‘09” priekšpēdējais „Chivas” posms Liepāja - Liepāja

Vakar, 11.jūnijā, burātāji stājās uz regates priekšpēdējā „Chivas” posma Liepāja – Liepāja starta līnijas.
2

„Baltic Open Media Regatta ‘09” ir noslēgusies

Vakar, 11.jūnijā, Liepājā noslēdzās otrā „Baltic Open Media Regatta ‘09”. Mediju regatē piedalījās 11 mediji.

„Baltic Open Regatta ‘09” nonākusi Liepājā

10.jūnijā Liepājā finišēja regates trešā „Dienas Biznesa” posma Romasāre - Liepāja dalībnieki, un labākais rezultāts tajā Latvijas jahtai "Bering/Ananda".

Jau rīt Liepājā notiks „Baltic Open Media Regatta ’09”

Rīt, 11.jūnijā, Liepājā Baltijas atklātās regates ietvaros notiks otrā "Baltic Open Media Regatta '09", kura vienuviet pulcēs dažādu mediju pārstāvjus.

Jahta „Santa Rita” ir nocelta no sēkļa

Šodien uz sēkļa uzskrējusī latviešu jahta „Santa Rita” ir nocelta no sēkļa. Tā dodas uz Pērnavas ostu, kur tiks veikta jahtas pārbaude un konstatēti visi bojājumi, kā arī veikti remontdarbi. Jahta Pērnavas ostā uzturēsies vēl pāris dienas.

„Baltic Open Regatta’09” jahtas tuvojas Liepājai

No 10. līdz 13. jūnijam Liepājā notiks „Baltic Open Regatta ‘09”. Regates laikā, ceturtdien, 11. jūnijā notiks 2. Baltijas Atklātā Mediju Regate („Baltic Open Media Regatta ’09”), kura vienuviet pulcēs daudzu saziņas līdzekļu pārstāvjus.
1

Ir noslēdzies „Baltic Open Regatta ‘09” otrais posms Roja-Roomassaare

8.jūnija vēlā vakarā tika noskaidroti regates otrā posma Roja-Roomaassare uzvarētāji.
2

Uz sēkļa uzskrējusī jahta „Santa Rita” drīz būs ostā

5.jūnijā, pie Hademestes Igaunijā uz sēkļa uzskrēja Latvijas jahta „Santa Rita”. Jahta devās uz regates „Baltic Open Regatta ‘09” startu Pērnavā un novirzījās no sākotnējā kursa. Jahtas glābšanas darbi sākās sestdien ar Pērnavas ostas palīdzību un turpināsies vēl dažas dienas. Tā ir sarežģīta operācija, jo jāizveido padziļinājums akmeņu krāvumā jūrā.
1

Ir noslēdzies „Baltic Open Regatta ‘09” pirmais „Swedbank” posms Pērnava-Roja

7.jūnijā no rīta, noslēdzās pirmais burāšanas sacensību „Baltic Open Regatta ‘09” „Swedbank” posms Pērnava-Roja. Visi burātāji ir finišējuši veiksmīgi.
2

„Baltic Open Regatta ‘09” pasākumi Rojā

Svētdien, 7. jūnijā Rojā būs noslēdzies pirmais regates „Swedbank” posms Pērnava-Roja. Par godu šim notikumam visas dienas garumā Rojas ostā notiks dažādi kultūras pasākumi un atrakcijas gan burātājiem, gan ostas apmeklētājiem:
1

Klaipēda nepieņems „Baltic Open Regatta ‘09”

02.jūnijā, Klaipēda lauza vienošanos ar „Baltic Open Regatta ‘09” par regates pēdējā posma un jahtu izstādes „Baltic Open Boat Show” organizēšanu Klaipēdas ostā.
Foto: www.balticopenregatta.com
2

Rīt atklās "Baltic Open Regatta '09" sacensības

5.jūnijā Pērnavas ostā tiks atklātas starptautiskās "Baltic Open Regatta ‘09" burāšanas sacensības, kurās ar spēkiem mērosies 47 jahtas no septiņām valstīm.
2

''Baltic Open Regatta’09'' sacensības jau šajā nedēļas nogalē

Šajā nedēļas nogalē 6.jūnijā Pērnavā startēs ''Baltic Open Regatta ‘09'' burāšanas sacensības. Sacensībām jau ir pieteikušās 45 jahtas no 7 dažādām valstīm – Lietuvas, Latvijas, Igaunijas, Polijas, Krievijas, Baltkrievijas un ASV.
Foto: Mārtiņš Barānovs

Sezonas mērķis - uzvarēt un pierādīt, ka Latvija atrodas pie jūras

Ar pārliecinošu uzvaru buru jahtas komanda ''Latvian Sailing team'' ir sākusi 2009.gada sezonu. Komanda ar jauno ''X-41 one design'' sacīkšu jahtu piedalīsies nozīmīgākajās un prestižākajās sacīkšu burāšanas klasēs Eiropā.
3

"Baltic Open Regatta" ir pieteikušās jahtas no septiņām valstīm

Šogad "Baltic Open Regatta '09" sacensībām, kuras notiks no 6.-13.jūnijam, ir pieteikušās jau 44 jahtas no 7 dažādām valstīm.
Ervīna Līsmaņa foto

Pirmo reizi Baltijas jūras ūdeņos notiks „mini Transat” jahtu sacensības

No 6. līdz 13.jūnijam profesionāli burātāji no dažādām Baltijas jūras valstīm pulcēsies vienuviet, lai piedalītos un saviem spēkiem mērotos „Baltic Open Regatta ‘09” sacensībās. Šogad šīs burāšanas sacensības izvērtīsies par īpaši interesantu pasākumu, jo dalībnieku pulkam pievienosies „mini Transat” klases jahtas, kuru savstarpējā cīņa Baltijas jūras ūdeņos būs vērojama pirmo reizi.
1

Regatē piedalās jahta ar ASV karogu

"Baltic Open Regatta" vienuviet pulcē burātājus galvenokārt no Baltijas jūras valstīm, taču dalību regatē ir pieteikusi jahta, kura startēs zem ASV karoga.
Ervīna Līsmaņa foto
1

Izmaiņas regates maršrutā

"Baltic Open Regatta '09" maršrutā Haapsalu - Roja - Roomassaare - Ventspils - Klaipēda ir veiktas nelielas izmaiņas.

Klaipēdā notiks „Baltic Open Boat Show”

No 12. līdz 14.jūnijam Klaipēdas ostā Baltijas atklātās regates ietvaros notiks grandioza jahtu izstāde „Baltic Open Boat Show”, kuras laikā laivas varēs novērtēt, tām atrodoties ūdenī.
1

Video: Atskats uz "Sony Baltic Open Regatta '08"

Filma par 2008.gada regati, kas ikvienam radīs priekšstatu par to, kas īsti ir "Baltic Open Regatta". Burātāju iespaidi, emocijas, krāšņas jahtas, notikumi ostās, azartiskā sacensību gaisotne - tas viss redzams šajā video.
Fotogrāfs Ervīns Līsmanis.
1

Arī šogad - "Baltic Open Media Regatta '09"

Arī šogad Baltijas atklātās regates ietvaros Liepājā notiks "Baltic Open Media Regatta '09", kura vienuviet pulcēs dažādu mediju pārstāvjus.
"Open 800" klases jahtas Krievijas čempionāta laikā

"Baltic Open Regatta '09" - Krievijas burāšanas čempionāta posms

14.10.2008 Krievijas jahtu klase "Open800" apstiprināja 2009.gada regates kalendāru „Russia Cup" sacensībām. „Russia Cup" ir burāšanas sacensības "Open800" klases jahtām, kuras notiek kopš 2004.gada.

Arī šogad Baltijas atklātā regate pulcēs burātājus

Jūnija sākumā startēs "Baltic Open Regatta ’09", kas arī šogad vienuviet pulcēs gan Baltijas valstu, gan Baltijas jūras valstu profesionālākos burātājus. Līdzīgi kā pāgājušā gadā, regates maršruts vedīs sacensību dalībnieku jahtas pa Igaunijas, Latvijas un Lietuvas Baltijas jūras ūdeņiem.

Noskaidroti "Sony Baltic Open Regatta '08" uzvarētāji

Noslēdzoties regates 5. posmam Roņu sala - Romasāre, ir noslēgusies pirmā Baltijas atklātā regate, kas vienoja profesionālus burātājus no dažādām Baltijas jūras valstīm.

"Sony Baltic Open Regatta '08" finišē Romasārē

14.jūnijā, finišēja pirmā Baltijas atklātā regate. Pēdējā izšķirošajā posmā starp spēcīgākajām jahtām regatē izvērtās sīva cīņa par uzvaru.

"Sony Baltic Open Regatta '08" Roņu salā

12.jūnijā, burātāji devās uz regates priekšpēdējā posma Ventspils – Roņu sala starta līnijas, kurā piedalījās 21 jahta.
Fotogrāfs Ervīns Līsmanis.

"Sony Baltic Open Regatta" un mediju regate Ventspilī

Ceļā no Pāvilostas uz Ventspili sacensību dalībniekus pārsteidza stiprs vējš, kas palīdzēja jahtām sasniegt lielu ātrumu, un jau 10.jūnijā burātāji necerēti ātri ieradās Ventspils jahtu ostā, noslēdzot regates 3. posmu Pāvilosta - Ventspils.

"Sony Baltic Open Regatta '08" Pāvilostā

9.jūnijā Baltijas regates dalībnieki jahtu ostā „Pāvilosta Marina” noslēdza savu maršrutu Klaipēda - Pāvilosta. Šajā posmā piedalījās 23 jahtas.

"Sony Baltic Open Regatta '08" starts Klaipēdā

2008.gada 7.jūnijā Klaipēdā startēja pirmā Baltijas atklātā regate, vienuviet pulcējot profesionālus burātājus no dažādām Baltijas jūras valstīm.
Mediju regates dalībnieki gatavojas aizraujošajām sacensībām.

Pirmo reizi Baltijā - mediju regate

Pirmās Baltijas atklātās regates ietvaros, 11.jūnijā Ventspilī startēja pirmā mediju regate. Mediju regate sniedz unikālu iespēju mediju pārstāvjiem pašiem piedalīties šajā burāšanas pasākumā un izjust lielās regates sacensību garšu un azartu.
Baltic Open Regatta '08

Pirmā Baltijas atklātā regate

2008. gada jūnijā notika pirmā Baltijas atklātā regate, kurā piedalījās sportiski burātāji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, kā arī no citām Baltijas jūras valstīm.