Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:213, Did:0, useCase: 2

Foto: Mareks Gaļinovskis

Skaidrojam: kāds ekipējums nepieciešams taku skrējieniem?

Šajā nedēļas nogalē Riekstukalnā notiks sezonas otrais “Stirnu buka” posms. Ekipējumam šāda veida sacensībās ir citādākas nianses, nekā skrējieniem pa asfaltu, tāpēc portāls Sportacentrs.com uzrunāja taku skrējēju Andri Ronimoisu un “pulsometrs.lv” vadītāju Māri Berķi, lai saprastu, kāds ekipējums nepieciešams taku skrējieniem.

21. maijā taku skrējēji lēks Riekstukalna apvidū

Sestdien, 21. maijā, taku skrējēji, nūjotāji un arī kanikrosisti pulcēsies šī gada otrajā “Gjensidige Stirnu buks” posmā, kas notiks Riekstukalnā.
Foto: X-Events.
2

Rogaininga ''Pilsētu leģendas'' 2.posmā uzvar pasaules un Eiropas čempionātu medaļnieki

Vakar, 23.aprīlī, Ķekavas novada Daugmalē ar otro posmu turpinājās trešā sezona iecienītajam un Baltijas valstīs lielākajam rogaininga jeb komandu orientēšanās seriālam “Pilsētu leģendas”, ko rīkoja biedrība “Piedzīvojumu sacensību apvienība” sadarbībā ar Ķekavas novada domi un ko atbalstīja Isostar, Garmin, Valmiermuižas alus, Hanzas maiznīca un Magnesia. Uzvaras izcīnīja pasaules un Eiropas čempionātos rogainingā medaļas izcīnījušie sportisti.
Foto: Agnis Melderis.
2

Lieldienu pirmajā Vivus MTB maratona posmā uzvar Muižnieks un igauniete Uibokand

Pirmajās Lieldienās priecīgā gaisotnē notika pirmās Vivus MTB maratona atklāšanas sacensības Tukumā. Nesakatoties uz rīta dzestrumu, dalībnieku skaits Milzkalnā liels. Par Veloprofs maratona distances uzvarētājiem kļuva pagājušās sezonas kopvērtējuma līderis Oskars Muižnieks (DTG-MySport) un viena no labākajām Igaunijas MTB riteņbraucējām Janelle Uibokand, savukārt Latvijas Valsts meži distanci visātrāk veica Ģirts Cirvelis, kurš ir 2021.gada sezonas kopvērtējuma uzvarētājs un baldoniete Amanda Reilija Zariņa.
Foto: Mareks Gaļinovskis

Meža takas, kalni, asfalts – kā sagatavoties "Stirnu buka" posmiem?

Tautā iemīļotā taku skriešanas seriāla “Stirnu buks” jaunā sezona ir sākusies! Skrējiens pa takām ir niansētāks nekā pa asfaltu, tāpēc portāls Sportacentrs.com kopā ar taku skriešanas treneri Aneti Švilpi skaidro, kā labāk sagatavoties.
Foto: MTB maratons

MTB maratons ar pirmo posmu 17. aprīlī sāksies Tukumā

''Vivus.lv'' MTB maratona organizatori informē, ka šajā nedēļas nogalē sāksies jaunā sezona Tukumā, kur sacensības noritēs četrās distancēs - bērnu braucienā, pusaudžu braucienā, pusmaratonā un maratonā.
3

Notiks Baltijā lielākās nakts piedzīvojumu orientēšanās sacensības "Pazudušie '22"

Naktī no 13. uz 14. maiju orientēšanās sporta entuziasti, kā arī citi izaicinājumu alkstošie interesenti, tiek aicināts piedalīties Baltijā lielākajās nakts piedzīvojumu orientēšanās sacensībās “Pazudušie ‘22”, ko organizē Rīgas Tehniskās universitātes studējošie.
Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš. Foto: Janis Smedins - Aleksandrs Samoilovs Facebook
32

Skaidrojam: vai prioritārie sporta veidi jau noteikti?

Prioritāro sporta veidu tēma sporta sabiedrībā bijis kā karsts kartupelis diskusijām jau vairākus gadus, taču darbs pie to noteikšanas šobrīd šķietami apstājies. Oficiāli skaidrības nav joprojām, taču, iespējams, šie sporta veidi jau slēpjas Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) izstrādātajos kritērijos un patiesībā ir jau noteikti.
Aigars Nords un Mārtiņš Staķis. Foto: Rīgas maratons
6

Rīgas maratons šogad tiek veltīts Ukrainai un tās atbalstam

Ar saukli “Kopā!” "Rimi" Rīgas maratons šogad tiks veltīts Ukrainai, 15. maijā dalībniekus no visas pasaules vienojot skrējienā Ukrainas atbalstam. Nozīmīgajā tautas sporta notikumā, kas pulcēs kuplāko skrējēju skaitu kopš pandēmijas, piedalīsies vairāk nekā desmit tūkstoši dalībnieku no Latvijas, Baltijas un citām pasaules valstīm.