Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1563, Did:0, useCase: 2

Novaks Džokovičs
Foto: AP/Scanpix
3

Džokovičs un Čeruijota iegūst "Laureus" balvas

Serbijas tenisists Novaks Džokovičs un Kenijas garo distanču skrējēja Viviana Čeruijota kļuvuši par prestižās "Laureus" balvas sportā ieguvējiem. Par labāko pagājušā gada komandu nosauca "Barcelona" vienību.
Viens no aktīvākajiem runātājiem kā ierasts ir bijis Žozē Mourinju (pa labi).
Foto: AP Photo/Scanpix
9

Spilgtākie treneru un spēlētāju izteikumi 2011. gadā

2011. gadā norisinājušies dažādi interesanti notikumi futbola pasaulē. Jā, salīdzinot ar citiem gadiem notikumu ir bijis mazāk, jo aizvadītajā gadā nebija ne Eiropas, ne Pasaules čempionāts, bet tāpat pietiekami. Piedāvājam ieskatīties dažos šī gada spožākajos spēlētāju un treneru izteikumos. Kā allaž par krāšņākajiem izteikumiem parūpējušies dienvidnieki Spānijā un Itālijā.
50

Sportacentrs.com 2011.gada lasītāko rakstu topā - hokejs, hokejs, hokejs...

Veidojot dažādus azivadītā gada Sportacentrs.com topus, vienubrīd talkā gribējām ņemt rakstu lasījumu statistiku. Apkopojot informāciju par skatītākajiem materiāliem, kļuva skaidrs, ka pilnvērtīgu ieskatu Latvijas sporta dzīvē tā nedos – hokeja jaunumu nospiedošais pārsvars ir gandrīz apbrīnojams.
42

Video: Tas, kas dažreiz paliek aiz kadra...

Šajā gadā Jums esam piedāvājuši daudz video materiālus. Protams, daudz kas ir palicis arī aiz kadra, bet ar šo video ļaujam nedaudz ieskatīties tajos materiālos, kurus visbiežāk izgriežam no sižetiem, intervijām un citiem video materiāliem.Ja kāds grib gremdēties nostaļģijā, tad 2010. gada aizkadrus var meklēt ŠEIT.