Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:275, Did:0, useCase: 0
Dainis Dukurs 
Foto: Jaroslavs Kuļomins, sport24.ru
13

Dainis Dukurs: "Liela vilšanās. Šāda izdevība varbūt ir tikai reizi simt gados"

LETA. Ir vilšanās par Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) lēmumu piešķirt 2026.gada Ziemas olimpisko spēļu rīkošanas tiesības Itālijas pilsētām Milānai un Kortīnai d'Ampeco, jo Latvija un Sigulda bija pelnījusi uzņemt daļu no ziemas sporta svarīgākā četrgades foruma, aģentūrai LETA teica Siguldas Bobsleja un kamaniņu trases direktors Dainis Dukurs.
Ulla Zirne. Foto: EPA/Scanpix
17

LOV ziemas A sastāvā iekļauj 22 sportistus

Trešdien Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) dalībnieku sapulce izvērtēja ziemas sporta veidu sportistu sasniegumus aizvadītajā sezonā un nosauca LOV „A”, “B” un “C” sastāvus nākošajai 2019./2020.gada sezonai. LOV sastāvos apstiprināja 51 sportistu, kuri bija izpildījuši LOV atlases kritērijus 2018./2019.gada sacensību sezonā.
"Amber" komanda. Foto: synchrophoto.eu

Latvija samierinās ar pēdējo vietu pasaules čempionātā sinhronajā slidošanā

Latvijas sinhronās slidošanas komanda "Amber" nedēļas nogalē Helsinkos nespēja pakāpties augstāk par pēdējo - 24. - vietu pasaules čempionātā.
Jevgeņija Medvedeva  pievienojas Alīnai Zagitovai uz pasaules čempionāta pjedestāla. Foto: Reuters/Scanpix
13

Medvedeva: "Televizors ir zombiju kaste, kur redzi reptiloīdu invāziju"

Divkārtējā planētas čempione un olimpiskā sudraba medaļniece daiļslidošanā Jevgeņija Medvedeva (19) šajā nedēļas nogalē izrāva pasaules čempionāta bronzu, kaut gan pirms tam šajā sezonā nespēja rādīt savu ierasto sniegumu, turklāt tagad garajā programmā startēja ar savainojumu. Sportiste atzīst, ka pēc pārcelšanās trenēties Kanādā krietni vien ir mainījusies.
Deniss Vasiļjevs. Foto: Sputnik/Scanpix
5

Vasiļjevam personīgais rekords garajā daļā un 21. vieta pasaules čempionātā

Japānas pilsētā Saitamā noslēdzies pasaules čempionāts daiļslidošanā. Pērnā gada sestās vietas ieguvējs Deniss Vasiļjevs šoreiz ierindojās 21. pozīcijā. Garajā programmā atguvās no neveiksmīga četrkāršā lēciena mēģinājuma un sasniedza personīgo rekordu.
Alīna Zagitova. Foto: Aleksandrs Viļfs, sport.ria.ru
7

Zagitovai personīgais rekords dopinga testa nodošanā - astoņas stundas

2018. gada olimpiskā čempione daiļslidošanā Alīna Zagitova (16) vakar triumfēja arī pasaules čempionātā. Sportiste informē, ka pēc uzvaras bija lielas grūtības nodot dopinga testu - sēdēja astoņas stundas!
Pasaules čempionāta pjedestāls - Elizabete Tursinbajeva, Alīna Zagitova, Jevgeņija Medvedeva. Foto: Reuters/Scanpix
3

Zagitova pārliecinoši iegūst PČ zeltu, Medvedeva izrauj bronzu

Japānas pilsētā Saitamā turpinās pasaules čempionāts daiļslidošanā. Aizraujoša cīņa šodien risinājās sieviešu sacensībās. Olimpiskā čempione Alīna Zagitova pirmoreiz ieguva pasaules zeltu, kazahiete Elizabete Tursinbajeva pirmoreiz nokļuva uz PČ pjedestāla, bet bronzu izrāva divkārtējā zelta medaļniece Jevgeņija Medvedeva.
Deniss Vasiļjevs. Foto: Reuters/Scanpix
4

Vasiļjevam tikai 23. vieta PČ īsajā programmā

Japānas pilsētā Saitamā turpinās pasaules čempionāts daiļslidošanā. Pērnā gada sestās vietas ieguvējs Deniss Vasiļjevs šodienas īsajā programmā ierindojās vien 23. pozīcijā. Garajā programmā daugavpilietis uzstāsies 23. martā no plkst. 10.53.
Jeļizaveta Tuktamiševa. Foto: AFP/Scanpix

Pasaules eksčempiones izģērbšanās numurs joprojām raisa emocijas

Japānas pilsētā Saitamā sācies pasaules čempionāts daiļslidošanā. Tikmēr uz šo pasākumu netikušās krievu daiļslidošanas zvaigznes šodien noskaidro attiecības saistībā ar pērnā gada izģērbšanās numuru.
Deniss Vasiļjevs. Foto: Romāns Kokšarovs/f64
1

Vasiļjevs: "PČ ceru vienkārši izbaudīt priekšnesumu, nevis domāt par labāko rezultātu"

19 gadus vecais daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs "Sporta Avīzes" ekspedīcijai Šamperī pastāstīja par problēmām šajā sezonā un norādīja, ka šonedēļ gaidāmajā pasaules čempionātā beidzot cer atbrīvot prātu, lai izbaudītu savu slidojumu un vietējo līdzjutēju mīlestību.