Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:275, Did:0, useCase: 0

Soču olimpiskās čempiones daiļslidošanā nepretendēs uz 2018. gada spēlēm

Soču olimpiskās čempiones daiļslidošanā nepretendēs uz 2018. gada spēlēm

Soču olimpiādes veiksminieces - komandu sacensību čempione Jūlija Ļipņicka un individuālā čempione Adelīna Sotņikova
Foto: ITAR-TASS / Scanpix

Olimpiskās spēles 2018

Daiļslidošana 2017

2014. gada Soču olimpiskās čempiones Adelīna Sotņikova un Jūlija Ļipņicka nepiedalīsies cīņā par iekļūšanu Krievijas izlasē, lai startētu 2018. gada olimpiskajās spēlēs.

2014.gada Eiropas čempionāta zeltu ieguva Jūlija Ļipņicka, bet pie sudraba tika Adelīna Sotņikova. Pēcāk abas kļuva par Soču olimpiskajām čempionēm - viena komandu sacensībās, otra individuālajā ieskaitē. Pēcāk šīm daiļslidotājām sākās dažādas problēmas, viņu vietā stājās citas krievietes.

Sotņikovas treneris Jevgeņijs Pļuščenko paziņojis, ka viņa audzēkne jaunajā sezonā nestartēs, jo nepareizi noteiktas diagnozes dēļ ilgstoši nav izdevies izārstēt pēdas traumu (saišu plīsums un kauliņa lūzums). Slidot var, taču ne trenēties ar pilnu jaudu. "Adelīna slidoja ļoti skaisti. Bet tagad sievietēm ir pavisam cita daiļslidošana. Neticu, ka viņa atgriezīsies, tas nekad nenotiks. Gribētos, lai man nav taisnība, bet diemžēl šajās lietās man vienmēr ir taisnība. Vēlētos atkal redzēt Adelīnu, taču realitāte ir tāda, ka viņa neatgriezīsies. Skatos uz priekšu, Adelīnu tur neredzu. Vairs nevēlos runāt par šo tēmu," saka daiļslidošanas eksperte Tatjana Tarasova.

Krievijas Daiļslidošanas federācijas goda prezidents Valentīns Pisejevs šonedēļ atklāja, ka par Jūlijas Ļipņickas karjeras beigšanu nolemts jau aprīlī. Tiesa, federācija neapstiprina tādu pavērsienu, bet pati sportiste atsakās kaut ko komentēt šajā sakarā. "Jūlija aizgāja vakar vai šodien? Televizoru neskatāties? Viņa nav bijusi trīs gadus," norāda daiļslidošanas komentētāja Tatjana Tarasova.

Kamēr vienas daiļslidotājas tiek galā ar savainojumiem un pieaugšanas radītajiem sarežģījumiem, tikmēr nāk talantīgas un veselīgas jaunās, ar kurām ir arvien grūtāk sacensties. Tiek lēsts, ka 2018. gada olimpiskajās spēlēs krievu daiļslidošanas spožākās zvaigznes būs pasaules rekordiste Jevgeņija Medvedeva un junioru pasaules rekordiste Alīna Zagitova.

Izmantotie resursi:
rsport.ru

Tev jābūt autorizētam,