Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:275, Did:0, useCase: 0

Tarasova: "Eiropas čempionāts daiļslidošanā notiek piepūšamā teltī"

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Tarasova: "Eiropas čempionāts daiļslidošanā notiek piepūšamā teltī"
Tatjana Tarasova. Foto: Vladimirs Veļengurins, kp.ru

Austrija jau astoto reizi uzņem Eiropas čempionātu daiļslidošanā. Šoreiz sacensības notiek piepūšamā paviljonā "Steiermarkhalle", kas atrodas rekreācijas zonā 14 kilometrus no Grācas pilsētas. Populārā krievu komentētāja Tatjana Tarasova (72) sūdzas, ka pasākuma organizēšanas kvalitāte neatbilst šo sacensību statusam.

"Tā ir piepūšamā telts [дутый шатер] tiešā nozīmē, kur necirkulē gaiss. Daiļslidošanas treneris Rafaels Artunjans rakstīja, ka "neprofesionāļi vada profesionāļus", un es tam pilnīgi piekrītu. Aizvadot turnīru tādos apstākļos, organizatori nedomā par sportistiem un pazemina svarīgu starptautisko sacensību statusu. Šādi cilvēki - padzīvojuši un neprofesionāli - mums arī taisa noteikumus. Ledus laukumā esmu no četru gadu vecuma, līdz ar to zinu, kā jārīko turnīri, mani nav jāmāca," norāda Tatjana Tarasova.

No Grācas uz sacensību norises vietu līdzjutēji un žurnālisti brauc ar autobusiem, bet brauciens ar taksometru izmaksā apmēram 35 eiro. "Līdz šejienei katrs nokļūst pa savam, kā saka - rets putns aizlidos līdz čempionātam," atzīst Tarasova, kura ieradās ar vilcienu. Lai minētajā piepūšamajā paviljonā komentētājs nokļūtu savā darba vietā ir jāuzveic trepes, kas gandrīz vai apdraud dzīvību. "Nav saprotams, kā tur var uzkāpt un kā strādāt," žēlojas pieredzējusī komentētāja.

Komentētāju vietas Eiropas čempionātā

Ledus deju trenere Irina Žuka: "Nerunāšu par arēnu un visu pārējo, taču karstā ūdens neesamība viesnīcā ir vienkārši šausmas. Protams, kaut kā mēģinām tikt galā, bet tāda līmeņa sacensībās tas vienkārši ir nenormāli." Ledus dejotāja Aleksandra Stepanova: "Ko darīt - ātri zem aukstā. Bet kas tāds mums vēl nebija gadījies, turnīros tā ir mūsu pirmā pieredze." Turklāt viesnīcā patlaban notiek remonts.

Kā zināms, Eiropas meistarsacīkstēs daiļslidošanā Latviju pārstāv Angelina Kučvaļska (sāks 24. janvārī pēc plkst. 12.30), Deniss Vasiļjevs (23. janvārī līdz plkst. 23.25) un Aurēlija Ipolito/Dž.T.Mišels (27. vieta).

Izmantotie resursi:
tass.ru

  +1 [+] [-]

, 2020-01-23 21:19, pirms 9 mēnešiem
Tikai Vatlandē viss ir labi. Gan jau vateni būs paņēmusi un nenosals. Vaļinki jau arī, droši nebūs tālu jāmeklē. Ak tās citas valstis - nu neko nevar krieviņam labi sarīkot.😔

     [+] [-]

, 2020-01-23 22:10, pirms 9 mēnešiem
Krievijas mutantus ārā no cilvēku sporta...

  +1 [+] [-]

, 2020-01-24 00:05, pirms 9 mēnešiem
Būtu interesanti dzirdēt citu valstu pārstāvju viedokļus par to. Tiesa, ja krievietes nemelo vai nepārspīlē, tad normāli tas viss nav, īpaši par kāpšanu pa trepēm uz komentētāju vietām. Viesnīcas ziņā viss atkarīgs no tā, kas konkrēto viesnīcu izvēlējās - varbūt krievu delegācijas pārstāvji paši?