Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:275, Did:0, useCase: 0

Vasiļjevs otrais pēc Minskā notiekošo sacensību īsās prgrammas

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Vasiļjevs otrais pēc Minskā notiekošo sacensību īsās prgrammas
Deniss Vasiļjevs. Foto: AP/Scanpix

LETA. Latvijas vadošais daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs ieņem otro vietu pēc Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā notiekošo sacensību "Ice Star" īsās programmas.

Līderis pēc sestdien veiktās īsās programmas ar 76,49 punktiem ir polis Ihors Rezničenko, kamēr Vasiļjevs par savu priekšnesumu nopelnīja 74,52 punktus.

Tiesa, Latvijas pārstāvja rezultāts īsajā programmā no viņa personīgā rekorda atpaliek vairāk nekā desmit punktus. Izvēles programma vīriešiem notiks svētdien. Kopumā sacenšas 13 daiļslidotāji.

Šogad 19 gadus vecais Vasiļjevs izcīnīja augsto sesto vietu pasaules čempionātā, kas daugavpilietim ir karjeras labākais rezultāts. Viņš februārī debitēja olimpiskajās spēlēs, četrgades nozīmīgākajās sacensībās izcīnot 19.vietu. Tāpat viņš aizvadītajā sezonā izcīnīja augsto ceturto vietu Eiropas čempionātā.

Minskā junioru meiteņu konkurencē startēja Latvijas pārstāve Arina Somova, kura abu programmu summā ar 122,47 punktiem ieņēma sesto vietu. Tas daiļslidotājai ir jauns karjeras labākais rezultāts.