Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:275, Did:0, useCase: 0

Kučvaļska un Lāce izpilda EČ īsās daļas normatīvu

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Kučvaļska un Lāce izpilda EČ īsās daļas normatīvu
Anete Lāce. Foto: Figure Skating Belarus

Baltkrievijas galvaspilsētā risinās daiļslidošanas sacensības "Minsk Arena Ice Star". 2016. gada Eiropas čempionāta ceturtās vietas īpašniece Angelina Kučvaļska (20) šodien parādīja astoto labāko īso programmu. Savukārt mūsu jaunā censone Anete Lāce (16) debitēja pieaugušo sacensībās un uzreiz izpildīja Eiropas čempionāta īsās programmas normatīvu, pēc pirmās dienas viņai 16.vieta.

Sieviešu sacensībās piedalās 28 daiļslidotājas. Pirms starta par favorītēm tika uzskatītas krieviete, dienvidkorejiete un azerbaidžāniete, savukārt Latvijas pārstāvēm galvenais uzdevums ir Eiropas čempionāta normatīvi - tehnisko elementu minimums īsajā programmā (23.00) un garajā programmā (40.00).

Šodienas īsajā daļā pieaugušo sacensību debitante Anete Lāce uzrādīja 43.63 (24.12 par tehniskajiem elementiem + 20.51 par programmas komponentiem), bet pieredzes bagātā Angelina Kučvaļska nopelnīja 51.57 (28.12+24.45). Abas mūsējās piedzīvoja pa kritienam, taču izpildīja EČ īsās programmas tehnisko minimumu.

Labāko rezultātu sasniedza krieviete Sofija Samodurova (62.23), sekoja azerbaidžāniete Jekaterina Rjabova (58.39) un zviedriete Matilda Algotsone (55.46), savukārt mūsu Kučvaļska un Lāce ierindojās attiecīgi astotajā un 16. pozīcijā.

Sieviešu garā programma tiks demonstrēta 19. oktobrī no plkst. 13:45. Lai varētu pretendēt uz Eiropas čempionātu, vajadzīgs arī garās daļas tehniskais minimums.

Kā jau ziņots, cīņā par ceļazīmi uz 2019. gada Eiropas čempionātu Elizabete Jubkāne pārspēja Kučvaļsku, kura nebija izpildījusi tehnisko minimumu.

Izmantotie resursi:
kraso.sk