Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:275, Did:0, useCase: 0

Latvijas sinhronās slidošanas komanda "Amber" cer uzstāties labāk

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Latvijas sinhronās slidošanas komanda "Amber" cer uzstāties labāk
Latvijas sinhronās daiļslidošanas komanda "Amber"
Foto: instagram.com/teamlatvia

Latvijas sinhronās daiļslidošanas komanda "Amber" šonedēļ atsāk treniņus. 16 slidotāju vienības trenere Eva Čekanauska atklāj, ka grūti savākt tik lielu komandu, taču atbalstītāji ir.

2018. gada pasaules čempionātā tika iegūta vien 23. vieta. "Visā pagājušajā sezonā mēs bijām ļoti labā formā, taču pasaules čempionātā nenostartējām labākajā veidā. "Amber" komanda trenēsies, lai kļūtu labāka nekā iepriekšējā sezonā," saka trenere Eva Čekanauska. "Esam sajūsmā par jaunajiem elementiem, kas ir ieviesti noteikumos."

Pērnā gadā pasaules meistarsacīkstēs Latvijas komanda nepiedalījās. "Tas čempionāts notika ASV pilsētā Koloradosprigsā, mums tas bija ļoti dārgi. Un slidotājas nebija pietiekamā skaitā. Latvijā daiļslidošanas treneri neatbalsta sinhrono slidošanu, šajā ziņā ir daudz aizspriedumu. Tāpēc vienmēr ir ļoti sarežģīti savākt komandu," skaidro speciāliste.

Latvijas Slidošanas asociācija palīdz? "Jā, jau no paša sākuma mūs ļoti atbalsta. Komanda tika izveidota ir būtisku federācijas atbalstu. Ceru, ka arī turpmāk mūs atbalstīs."

Kā ar citiem partneriem un sponsoriem? "Hokeja komanda Rīgas "Dinamo" ir liels partneris. Divreiz gadā mums bija uzstāšanās pie "Dinamo" un citiem mūsu partneriem. Dalību čempionātos atbalsta Rīgas pilsēta un citas pašvaldības. Mums ir arī privātie partneri," atklāj trenere.

Nav viegli dabūt ledu, jo priekšroka tiek dota hokejam. "Pagājušajā sezonā ledus treniņi mums bija 3.5 stundas nedēļā, kā arī trīs stundu sausie treniņi. Vēl papildu ledu iedeva mūsu partneri Rīgas "Dinamo", kad aizvadīja mājas mačus. Latvija ir hokeja valsts ar ļoti noslogotām hallēm un dārgu ledu."

Izmantotie resursi:
Synchronized Skating team "Amber"
sports.ru/tribuna/blogs/synchronized

  +2 [+] [-]

, 2018-07-13 17:33, pirms gada
Arī līdzjutēji cer uz labāku sniegumu!

  +1 [+] [-]

, 2018-07-13 18:33, pirms gada
Jā, bet arī konkurenti cer startēt labāk. Komandu ir grūti savākt arī tāpēc, ka meitenes nav ar mieru uzstāties vienādos tērpos.

     [+] [-]

, 2018-07-19 18:30, pirms gada
ja hokejā būtu pārtraukumi kā basketbolā, tad varētu uzstāties kā karsējmeitenes