Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:275, Did:0, useCase: 0

Divkārtējais olimpiskais čempions diskvalificēts par komandas biedru sišanu

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Divkārtējais olimpiskais čempions diskvalificēts par komandas biedru sišanu
Sinhuns Lī. Foto: Valērijs Meļņikovs, rsport.ria.ru

Divkārtējais olimpiskais čempions ātrslidošanā Sinhuns Lī diskvalificēts uz vienu gadu. Sportists tiek apsūdzēts miesas bojājumu nodarīšanā komandas biedriem Dienvidkorejas izlasē.

Dienvidkorejas Slidošanas savienības rīcībā ir pietiekami daudz liecinieku liecību, lai secinātu, ka Sinhuns Lī daudzas reizes pielietojis fizisku vardarbību pret diviem gados jaunākiem komandas biedriem nacionālajā izlasē. Patlaban 31 gadus vecais ātrslidotājs tiek apsūdzēts par komandas biedru sišanu 2011., 2013. un 2016. gadā. Starptautisko sacensību laikā šie incidenti notika viesnīcā, kur tika izmitināta izlase, un arī restorānā.

Sinhuns Lī noliedz šīs apsūdzības un gatavs pārsūdzēt Dienvidkorejas Slidošanas savienības lēmumu.

Minētais ātrslidotājs izcīnīja 2010. gada olimpisko spēļu zeltu 10 000m distancē Vankūverā un triumfēja 2018. gada olimpiādes masu startā Phjončhanā, sakrājis arī trīs olimpiskos sudrabus. Kotējas kā viens no titulētākajiem Dienvidkorejas sportistiem ziemas spēlēs.

Izmantotie resursi:
Yonhap / koreaherald.com

  +2 [+] [-]

, 2019-07-10 15:02, pirms 11 mēnešiem
Ģedovščina

     [+] [-]

, 2019-07-10 16:34, pirms 11 mēnešiem
Aziātu tēvu stilā,kad bērnus tur grožos