Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:275, Did:0, useCase: 0

Silovam neveiksmīgas PK sacensības 1500 metros B divīzijā

Kristaps Pildiņš
Kristaps Pildiņš

Silovam neveiksmīgas PK sacensības 1500 metros B divīzijā
Haralds Silovs. Foto: Romāns Kokšarovs/F64

Latvijas ātrslidotājs Haralds Silovs aizvadījis neveiksmīgas Pasaules kausa posma sacensības 1500 metros B divīzijā Polijas pilsētā Tomašovā. Latvietis pēc laba distances sākuma palika vien 15. vietā.

Haralds Silovs 1500 metru distancē sezonu sāka A divīzijā, bet jau pirmajās sacensībās palika pēdējā, 20. vietā. Zīmīgi, ka arī B divīzijā 18 slidotāji bija ātrāki par Silovu. Latvietis pārcēlās uz B divīziju, Pasaules kausa otrajā posmā uzrādot sesto labāko rezultātu. Līdzīgi kā vakar 1000 metros, arī 1500 metros personīgais rekords Silovam ir labākais starp B divīzijas sportistiem.

Šajās sacensībās piedalījās 27 sportisti, Silovam izdejot uz starta pēdējā, 14. slidojumā. Viņš slidoja vienā pārī ar Krievijas ātrslidotāju Sergeju Grjazcovu, kurš kopvērtējumā ir uzreiz aiz Silova, jo latvietis saņēma vairāk punktus par dalību A divīzijas sacensībās. Līdz ar to bija gaidāma interesanta spēkošanās starp šiem diviem ātrslidotājiem.

Pirms pēdējā slidojuma vadībā bija izvirzījies itālis Andrea Džiovanini, kurš distanci veica 1:49.209 minūtēs. Šis Itālijas ātrslidotājs Japānas posmos ne ar ko īpašu neizcēlās, esot 34. vietā kopvērtējumā. Silovs slidojumu sāka gana labi, pēc diviem apļiem pretendējot uz vietu labāko trijniekā. Diemžēl distances otrajā pusē temps saruka, viņu apsteidza arī tiešais konkurents no Krievijas, kurš beigu beigās pacīnījās par uzvaru sacensībās. Grjazcovs beigās piekāpās itālim, paliekot otrais, bet Silovs finišēja ar laiku 1:51.27, kas bija vien 15. rezultāts, uzvarētājam zaudējot 2.06 sekundes.

Līdz ar to Silovs arī kopvērtējumā zaudēja pāris pozīcijas, pēc trīs Pasaules kausa posmiem 1500 metru distancē esot 25. pozīcijā ar 42 punktiem.

     [+] [-]

, 2018-12-08 15:47, pirms 10 mēnešiem
nevis neveiksmīgas sacensības bet gan tas ir Viņa līmenis...