Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:275, Did:0, useCase: 0

Latvijas sinhronās slidošanas izlase apsteidz divas pretinieces PČ īsajā programmā

Latvijas sinhronās slidošanas izlase apsteidz divas pretinieces PČ īsajā programmā
Latvijas sinhronās slidošanas izlase Stokholmā pirms pasaules čempionāta.

Latvijas sinhronās slidošanas komanda "Amber" piektdien Stokholmā apsteidza divas vienības un ieņēma 23. vietu pasaules čempionāta īsajā programmā.

"Amber" slidotājas uz ledus izgāja kā otrās, nopelnot 24,99 punktus. Viņas apsteidza konkurentes no Turcijas un Austrijas.

Tikmēr vadībā pēc pirmās dienas ar 76,05 punktiem ir Krievijas komanda "Paradise", kamēr 72,83 punktus savākusi vietējā Zviedrijas vienība "Surprise", bet 72,61 punkts ir slidotājām no Somijas komandas "Marigold Ice Unity".

Sestdien pasaules čempionāts noslēgsies ar izvēles programmu. Sacensības iespējams vērot internetā bez maksas https://www.eurovisionsports.tv/isu...

Iepriekšējā reizē, kad Latvija piedalījās pasaules čempionātā, tā 2016. gadā īsajā programmā nopelnīja 23,82 punktus.

Kā zināms, nedēļu pirms pasaules čempionāta Latvijas slidotājas uzsāka ziedojumu vākšanu, jo pēkšņi solīto finansējumu atteica Latvijas Slidošanas asociācija. Kaut izdevās savākt vien aptuveni pusi no 3500 eiro, kāds bija ziedojumu vākšanas mērķis, Latvijas komanda uz pasaules čempionātu tomēr aizbrauca.