Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:275, Did:0, useCase: 0

Vasiļjevs: "Prestižajā "Japan Open" es prezentēšu savu jauno izvēles programmu"

Rolands Eliņš

Vasiļjevs: "Prestižajā "Japan Open" es prezentēšu savu jauno izvēles programmu"
Eiropas izlase. Foto: www.tv-tokyo.co.jp/japanopen2018

Latvijas daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs pēc dažām dienām piedalīsies "Japan Open" sacensībās, kurās pārstāvēs Eiropas izlasi. Pirms starta viņš izteicās, ka ar cerībām raugās uz jauno sezonu un Japānā cer izmantot iespēju iepazīties ar arēnu, kur šosezon risināsies pasaules čempionāts.

Šī gada 6. oktobrī Saitamā, Japānā norisināsies prestižais “Japan Open” daiļslidošanas turnīrs, kurā piedalīsies arī Latvijas labākais daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs. “Japan Open” ir ikgadējas starptautiskas daiļslidošanas sacensības, un šogad šis turnīrs norisināsies jau 13 gadu pēc kārtas. Turnīrs ir īpašs ar to, ka tajā piedalās tikai uzaicināti pasaules klases daiļslidotāji un sacensības notiek komandās, kur daiļslidotāji izpilda izvēles programmu. Sacensības notiek starp Amerikas Savienoto valstu (ASV), Japānas un Eiropas komandām.

“Es ar cerībām raugos jaunajā sezonā, kas tiks uzsākta ar dalību “Japan Open” turnīrā. Tas ir liels gods būt uzaicinātam Eiropas komandā un sacensties kopā ar šiem lieliskajiem daiļslidošanas čempioniem”, par gaidāmajām sacensībām izsakās Deniss Vasiļjevs.“ ”Japan Open” es prezentēšu savu jauno izvēles programmu un ļoti ceru, ka skatītājiem būs bauda to skatīties un viņiem tā patiks tik pat ļoti, cik tā patīk man pašam. Dalība “Japan Open” ir arī lieliska iespēja atklāt un iepazīt Saitamas ledus arēnu, kur 2019.gada martā notiks pasaules čempionāts daiļslidošanā.”

Deniss Vasiļjevs pārstāvēs Eiropas komandu, kurā startēs kopā ar tādām daiļslidošanas pasaules zvaigznēm kā Alīna Zagitova (Krievija), Marija Sotskova (Krievija), un Havjers Fernandes (Spānija). Viņu sāncenši ASV komandā būs Gabriela Dalemana, Bredija Tennela, Natans Čens un Džeremijs Abots, un Japānas komandā Satoko Mihara, Kaori Sakamoto, Šoma Uno un Nobunari Oda.

Informāciju sagatavoja:
Inese Jesse
Sporta projektu vadītāja, Latvijas Slidošanas Asociācija

     [+] [-]

, 2018-10-01 22:06, pirms gada
Vēlam veiksmi mūsu komandai! Deniss, tikai uz priekšu! Pievienojaties un atbalstiet https://www.facebook.com/groups/Den...