Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:275, Did:0, useCase: 0

Vasiļjevs drošā vadībā pēc Tiroles kausa īsās programmas

Ints Megnis
Ints Megnis

Vasiļjevs drošā vadībā pēc Tiroles kausa īsās programmas
Deniss Vasiļjevs. Foto: AP/Scanpix

Latvijas vadošais daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs piektdien Insbrukā sasniedza pārliecinoši labāko rezultātu Tiroles kausa sacensību īsajā programmā.

Savā slidojumā daugavpilietis tika pie 81,23 punktiem un viņam tuvākais sekotājs ar 68,44 punktiem ir austrietis Mauricio Dzandrons. Vasiļjevs tikai par 1,07 punktiem atpalika no personīgā rekorda, ko sasniedza pērn novembrī.

Izvēles slidojums gaidāms sestdien.

Vasiļjevs Tiroles kausā uzvarējis iepriekšējās divās sezonās. Pagājušajā sezonā sacensības notika novembrī, Latvijas sportistam summā savācot 241,31 punktu. Toreiz īsajā programmā viņam bija 74,05 punkti.

Dāmu sacensībās pagājušajā sezonā otrā bija Diāna Ņikitina, kura šosezon traumas dēļ nestartē.

Šogad Latvija bija pārstāvēta arī junioru meiteņu sacensībās, piekto vietu gūstot Anetei Lācei. Viņa pēc īsā slidojuma bija septītā, bet izvēles programmā sasniedza ceturto rezultātu, summā tiekot pie 119,07 punktiem. Tas bija par pieciem punktiem mazāk nekā februāra vidū viņa savāca Eiropas jaunatnes Ziemas Olimpiādē, kurā tika pie piektās vietas.

Tāpat Tiroles kausā starp juniorēm 19. pozīcijā ar 66,61 punktu palika Šarlote Jēkabsone.