Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:274, Did:0, useCase: 0

Latvijas Slēpošanas federāciju turpmāk vadīs Dinārs Doršs

Andrejs Siliņš

Latvijas Slēpošanas federāciju turpmāk vadīs Dinārs Doršs
Dinārs Doršs. Foto: Oļesja Sokolova, f64

LETA. Pagājušajā nedēļā Latvijas Slēpošanas federācijas (LSF) gadskārtējā kopsapulcē organizācijas vadītajā amatā turpmākajiem četriem gadiem tika ievēlēts Dinārs Doršs, informē LSF.

Jau pirms gada līdzšinējais LSF valdes priekšsēdētājs Vairis Brīze, kurš šajā amatā bija strādājis jau gandrīz 15 gadus, bija paziņojis par savu vēlmi neturpināt darbu valdē un aicinājis biedrus jau laicīgi domāt par jaunu kandidātu izvirzīšanu un potenciālos kandidātus iepazīstināt ar sevi sporta veidu darba grupās.

LSF valde sastāv no pieciem valdes locekļiem, un ar Brīzes iniciatīvu valdes priekšsēdētāja amatam tika uzrunāts ilggadējs LSF valdes loceklis un atbildīgais par kalnu slēpošanu Doršs.

Kā kandidāti valdes locekļu amatiem tika izvirzīti Jānis Puida un Gunārs Ikaunieks (distanču slēpošana), Daniels Fogelis (kalnu slēpošana) un Einārs Lansmanis (snovbords un frīstaila slēpošana). Jau pirms LSF kopsapulces visiem šiem kandidātiem tika izteikts atbalsts dažādās sporta veidu darba grupās, un citi kandidāti izvirzīti netika.

Kopsapulcē klātienē piedalījās 19 no 20 LSF biedriem, un balsojums par izvirzītajiem valdes locekļu kandidātiem nākamajiem četriem gadiem bija vienbalsīgs ar visiem 19 "par".

"Esam priecīgi par izrādīto atbalstu, kas nozīmē, ka jaunais valdes sastāvs ir komanda, kurai uzticas. Ceram, ka šķēpu laušana nebūs galvenais dienas kārtības jautājums un valdes locekļu idejas un varēšana atbildīs LSF biedru vēlmēm un interesēm, bet LSF biedru vēlmes un intereses saskanēs ar citu biedru interesēm, kā arī izdosies sabalansēt vajadzību prioritātes saskanēs ar pieejamiem resursiem. Ceram, ka sporta veidu savstarpējās intereses saskanēs un veidosies vēl stiprāka un uz stabiliem pamatiem būvēta LSF stratēģija nākotnei," savā paziņojumā raksta jaunais LSF vadītājs.

Doršs paralēli darbam LSF valdē ir bijis arī Latvijas kalnu slēpošanas izlases treneris.

  +1 [+] [-]

, 2019-10-02 18:28, pirms gada
Kāpēc ne Dinārs Kvedovs? Daudz gudrāks un atraktīvāks par šito kadru.

     [+] [-]

, 2019-10-02 21:56, pirms gada
Urā! Kalnu slēpošana rullē. Atkal visi līdzekļi tiks kalnu slēpotājiem. Latvijas čempionātu kalnu slēpošanā Čīlē! Distanču slēpotāji atkal varēs kārt ubaga tarbu kaklā!