Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:138, Did:0, useCase: 0

SOK izpildkomiteja apstiprina abas kandidātes uz 2026. gada Olimpiādi

Ints Megnis
Ints Megnis

SOK izpildkomiteja apstiprina abas kandidātes uz 2026. gada Olimpiādi
SOK prezidents Tomass Bahs. Foto: AP/Scanpix

Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) izpildkomiteja piektdien apstiprinājusi abas kandidātes uz 2026. gada ziemas olimpisko spēļu rīkošanu - Stokholmas, Ores un Siguldas, kā arī Milānas un Kortīnas d'Ampeco. Rīkotāja tiks nosaukta jau pirmdien SOK Sesijā Lozannā.

"SOK izpildkomiteja nolēma balsošanai virzīt abas kandidātes," preses konferencē izteicās SOK prezidents Tomass Bahs. "Abiem kandidātiem ir liela pieredz ziemas sporta veidos, senas tradīcijas."

Kā zināms, ja pirmdienas balsojumā uzvarēs Stokholma, 2026. gada ziemas olimpisko spēļu bobsleja, skeletona un kamaniņu sporta sacensības notiks Siguldas trasē. 24. jūnijā SOK biedriem būs iespēja uzklausīt gan izvērtēšanas komisiju, gan kandidātpilsētas, tam sekos detalizēta jautājumu un atbilžu sesija, fināla prezentācija un arī balsojums.

Uzvarētājs tiks paziņots plkst. 19:00 pēc Latvijas laika.

     [+] [-]

, 2019-06-20 22:25, pirms gada
Uzvarēsim!