Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:138, Did:0, useCase: 0

Dainis Dukurs: "Uz jauno skeletonistu atlasi bijām gaidījuši vairāk kandidātu"

Agris Suveizda

Dainis Dukurs: "Uz jauno skeletonistu atlasi bijām gaidījuši vairāk kandidātu"
Dainis Dukurs. Foto: Dāvis Ūlands, f64

Latvijas skeletona izlases treneris Dainis Dukurs uz jauno skeletonistu atlasi bija gaidījis vairāk interesentu, kā arī sportistus ar izteiktākām sprinteru dotībām, aģentūrai LETA pauda Dukuru ģimenes galva.

Pagājušajā nedēļā Murjāņu Sporta ģimnāzijā (MSĢ) norisinājās jauno bobsleja stūmēju un skeletonistu atlase. Jau ziņojām, ka bobsleja saimē no 86 interesentiem tika uzņemti 14 jaunie sportisti. Kā teica Dukurs, skeletonā gan nebija novērojama tik liela interese. "Bobslejam bija ievērojami vairāk interesentu, īsti nezinu, kā noritēja viņu atlase, bet uz skeletonu bija ieradušies deviņi sportisti."

Dukurs atzina, ka tika gaidīts lielāks pulks kandidātu: "Mēs noteikti bijām gaidījuši vairāk gribētāju. Otrkārt, cerējām, ka kandidāti būs labākā fiziskajā kondīcijā, kā tas bija realitātē. Tomēr izskatījām visas kandidatūras, pieņēmām visus, kuri bija ieradušies." Treneris stāstīja, ka visiem kandidātiem tika piešķirti uzdevumi aprīļa un maija mēnešiem. Pēc tam jūnija sākumā kandidāti vēlreiz tiks aicināti, lai novērtētu, vai manāms progress sportiskajā izaugsmē. "Visus kandidātus arī atstājām savā redzeslokā, pēc tam arī mēģināsim saprast, kuri pēc tam noderēs turpmākiem treniņiem," izteicās Dukurs, kurš neslēpa, ka no kandidātiem gaidījis ko vairāk. "Cerējām arī uz sportistiem ar izteiktākām sprinteru dotībām un īpašībām."

"Viens no kandidātiem gan palika atmiņā vairāk nekā citi. Puisis ir labs vieglatlēts un arī pats šobrīd trenējas vieglatlētikas sacensībām. Arī viņš saņēma sagatavošanās uzdevumus, lai pēc tam jūnijā mēs varētu izvērtēt viņa gatavību turpmākai attīstībai skeletonā," stāstīja skeletona treneris. "Pēc atkārtotās atlases skatīsimies, ko jaunie sportisti būs ņēmuši vērā, un atkal veiksim testus. Tālāk arī analizēsim, kurus atstāt uz pirmo treniņnometni. Kāds noteikti arī saņems norādījumus vasarai, lai rudenī var atgriezties uz pierādīt komisijai, ka novērojama sportiska izaugsme."

Turpat Murjāņu sporta ģimnāzijā 17.maijā bobslejistiem notiks vēl viena atlase, lai tiem, kuriem ar pirmo piegājienu neizdevās iekļūt komandā, būtu vēl viena iespēja, turklāt nav izslēgta iespēja, ka varētu parādīties arī kāds potenciālais skeletonists. Pagājušajā sezonā Martins Dukurs desmito reizi pēc kārtas tika kronēts par Eiropas čempionu skeletonā. Savukārt pasaules čempiona titulu M. Dukurs izcīnīja sesto reizi karjerā.

Izmantotie resursi:
LETA

  -1 [+] [-]

, 2019-04-18 21:30, pirms 8 mēnešiem
pazudīs arī šie 9, ja nemitīgi tiks doti uzdevumi, bet ieguvuma nekāda.

  -2 [+] [-]

, 2019-04-18 21:35, pirms 8 mēnešiem
Tas priecē! Vai tad Tev vajag kaut ko pēc saviem dēliem šajā sporta veidā? Šteinberga pazemošanu citi redzēja, nav glupi, lai iesaistītos šajā farsā.

  +1 [+] [-]

, 2019-04-18 21:42, pirms 8 mēnešiem
Nu lieliskie lamātāji! Apskatieties Šteinberga rezultātus startā. Ja jauns džeks zaudē senioram Tomasam Dukuram ar atrāvienu, ko Jūs gribat lai dod labas kamanas. Pašam jātrenējas nevis jālamā citi.

     [+] [-]

, 2019-04-18 21:42, pirms 8 mēnešiem
Domāts bija zaudē Tomasam startā ar atrāvienu!

  -1 [+] [-]

, 2019-04-18 21:47, pirms 8 mēnešiem
Arī rene izjūt emigrācijas sekas

  -1 [+] [-]

, 2019-04-18 23:27, pirms 8 mēnešiem
loģiski - vietas izlasē aizsistas, kamēr dēli brauks, tikmēr jaunie kandidāti nenāks

  -1 [+] [-]

, 2019-04-18 23:52, pirms 8 mēnešiem
Atšķirībā no bobsleja,tad skeletonā nav mums ne tradīcijas,ne sistēmas. Tas ir tīrs privātais Dukuru bizness. Ar Dukuriem skeletons sākās un ar viņiem arī beigsies. Tā kā priecājamies vēl 3 gadus.

  -2 [+] [-]

, 2019-04-19 00:00, pirms 8 mēnešiem
Ferrari Nr.1 in my heart rakstīja: Atšķirībā no bobsleja,tad skeletonā nav mums ne tradīcijas,ne sistēmas. Tas ir tīrs privātais Dukuru bizness. Ar Dukuriem skeletons sākās un ar viņiem arī beigsies. Tā kā priecājamies vēl 3 gadus.
No Tavas mutes Dieva ausī.

     [+] [-]

, 2019-04-19 10:12, pirms 8 mēnešiem
Ferrari Nr.1 in my heart rakstīja: Atšķirībā no bobsleja,tad skeletonā nav mums ne tradīcijas,ne sistēmas. Tas ir tīrs privātais Dukuru bizness. Ar Dukuriem skeletons sākās un ar viņiem arī beigsies. Tā kā priecājamies vēl 3 gadus.
Īsti nepiekrītu, jo jautājums, kā vispār veidojas tradīcijas? Bobslejs tak arī šeit nevienem neko neizteica 70. gadu sākumā.... Un tad parādījās entuziasti, augstas klases sportisti... Par skeletonu vēl pirms 20 gadiem pilnīgi neviens nerunāja. 10-15 gadu laikā izcīnītas entie kausi un medaļas, līdz ar to absolūti mierīgi var teikt, ka tagad jau IR tradīcijas! Esmu pilnīgi pārliecināts, ka skletons dzīvos arī pēc Dukuriem, un kaut vai tāpēc, ka mums ir... trase. Un tas jau ir ļoti daudz.

     [+] [-]

, 2019-04-19 13:57, pirms 8 mēnešiem
dobrecovs rakstīja: Īsti nepiekrītu, jo jautājums, kā vispār veidojas tradīcijas? Bobslejs tak arī šeit nevienem neko neizteica 70. gadu sākumā.... Un tad parādījās entuziasti, augstas klases sportisti... Par skeletonu vēl pirms 20 gadiem pilnīgi neviens nerunāja. 10-15 gadu laikā izcīnītas entie kausi un medaļas, līdz ar to absolūti mierīgi var teikt, ka tagad jau IR tradīcijas! Esmu pilnīgi pārliecināts, ka skletons dzīvos arī pēc Dukuriem, un kaut vai tāpēc, ka mums ir... trase. Un tas jau ir ļoti daudz.
Īsti nepiekrītu. Bobslejā cik mums ir bijuši pasaules klases sportisti? Kamēr skeletons ir grozījies tikai ap Dukuriem. Bobslejs vèl ilgi mūs priecēs,kamēr skeletonā paies daudzi gadi kamēr parādīsies kàds kas var cīnīties kaut vai par to pašu sešinieku.