Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:138, Did:0, useCase: 0

Ņikitinas treneris: "Latvieši un kanādieši pieprasīja, lai mūsu Īglsā nebūtu"

Ņikitinas treneris: "Latvieši un kanādieši pieprasīja, lai mūsu Īglsā nebūtu"
Jeļena Ņikitina un viņas treneris
Foto: Sputnik/Scanpix
Skeletons, PK 17/18. Skeletons - Sievietes 5.posms. Insbruka
1. Elena Nikitina 1:48.80  
9. Lelde Priedulēna +1.25  

Krievijas skeletonistes, jaunās Eiropas čempiones Jeļenas Ņikitinas treneris Deniss Aņisimovs savas valsts medijiem stāstījis, ka konkurenti izdarījuši spiedienu uz IBSF, cenšoties panākt Krievijas sportistu diskvalifikāciju un nepielaišanu sacensībām.

Jeļena Ņikitina bija starp tiem krievu sportistiem, kurus šoruden SOK diskvalificēja no olimpiskajām spēlēm, bet IBSF piespriedu pagaidu atstādināšanu no pārējām sacensībām. Šis lēmums gan vēlāk tika mainīts, un Ņikitina vakar varēja piedalīties Pasaules kausa posmā Īglsā, kur izcīnīja uzvaru, kamēr Latvijas skeletoniste Lelde Priedulēna ieņēma devīto vietu (sesto vietu EČ ieskaitē).

Ņikitinas treneris Deniss Aņisimovs krievu medijam “R-Sport” gan atklājis, ka sacensības noritējušas viņiem nepatīkamā gaisotnē.

“Kanādieši, latvieši un citi parakstīja prasību, lai mūsu Iglsā nebūtu un PK posmā nepiedalītos,” sacīja Aņisimovs. ”Teikšu tā – mums šeit ir maz draugu, visi ir konkurenti. Sejās visiem ir Holiduvas smaidi, taču mēs labi zinām, kuri raksta vēstules pret mums.”

“Parasti gan ir tā, ka vēstules paraksta federāciju vadītāji un galvenie treneri,” sacīja Aņisimovs. “Kamēr sportisti cits pret citu parasti ir lojālāki. Viņi trasē paliek kā tikai konkurenti, taču dzīvē tas notiek sarežģītāk. Staigā, skatās, caur zobiem sarunājas. Manuprāt, lielajai politikai nevajadzētu ietekmēt sportu.”

Jāatgādina, ka Ņikitinas un vairāku citu SOK diskvalificēto Krievijas sportistu izvērsts soda pamatojums vēl nav publicēts, un IBSF aicinājusi SOK sniegt šo pamatojumu, pēc kā tad arī tiks lemts par pielaišanu vai nepielaišanu PK startiem. Latvijas skeletona izlases galvenais treneris Dainis Dukurs iepriekš publiski paudis ļoti nosodošu viedokli par to, ka IBSF atcēlusi savu pagaidu liegumu startēt.

Izmantotie resursi:
https://www.championat.com/other/ne...

     [+] [-]

, 2017-12-16 17:56, pirms gada
"Manuprāt, lielajai politikai nevajadzētu ietekmēt sportu.”
Kas tad tā ir par politiku? Tā, ka paši visu sačakarē un visus apmāna un uzmet, un cer, ka visi viņus nesīs uz rokām? Kārtējais bezsmadzeņu zombijs.