Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:138, Did:0, useCase: 0
Gatis Druvietis

D. Dukurs neizpratnē par Krievijas ietekmi starptautiskajā federācijā

Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas valdes loceklis Gints Dzērve un mūsu skeletona izlases treneris Dainis Dukurs pauž neizpratni par atsevišķiem notikumiem Starptautiskās bobsleja un skeletona federācijas (IBSF) kongresā - tostarp, Krievijas federācija balsoja kopā ar citiem, bet krievu funkcionārs Sergejs Parhomenko kļuva par IBSF prezidenta padomnieku, šodien informē skeleton.lv.

D. Dukurs neizpratnē par Krievijas ietekmi starptautiskajā federācijā
IBSF prezidents Ivo Feriani un jaunieceltais padomnieks Sergejs Parhomenko
Foto: rusbob.ru

Dainis Dukurs un Gints Dzērve pauž neizpratni par šādiem faktiem. IBSF kongresā Krievijas bobsleja federācija balsoja kopā ar citām nacionālajām federācijām. Krievijas federācijas prezidents Aleksandrs Zubkovs ir apsūdzēts par dopinga lietošanu un ir diskvalificēts kā sportists un treneris. Esam lielā neizpratnē par IBSF prezidenta Ivo Feriani izvēli, ieceļot Krievijas federācijas ģenerālsekretāru Sergeju Parhomenko par savu padomnieku, norāda Latvijas pārstāvji.

Dainis Dukurs un Gints Dzērve vēlas saņemt IBSF paskaidrojumus.

1. Kāpēc par IBSF prezidenta padomnieku izvēlēts cilvēks, kurš bijis atbildīgs saistībā ar apsūdzībām Krievijas dopinga skandālā?
2. Ko nozīmē Krievijas Bobsleja federācijas paziņojums: "Ivo Feriani augstu novērtēja mūsu ģenerālsekretāra darbu iepriekšējā olimpiskajā ciklā"?
3. Ko nozīmē krievu federācijas norāde: "Krievija iegūs ietekmes instrumentus"?
4. Kāpēc IBSF joprojām akceptē situāciju, kad kādu no tās nacionālajām federācijām vada diskvalificēts sporta funkcionārs.

---

Kā jau ziņots, Krievijas Bobsleja federācijas tagadējais prezidents Aleksandrs Zubkovs neiesniedza apelāciju par Sporta arbitrāžas tiesas (CAS) nolēmumu, ar kuru šim krievam tika atņemtas divas zelta medaļas no Soču olimpiskajām spēlēm. Tādējādi minētajā olimpiādē sudrabu ieguvušais Latvijas bobsleja četrinieks Oskars Melbārdis/Daumants Dreiškens/Arvis Vilkaste/Jānis Strenga pietuvojas Soču zelta saņemšanai.

Izmantotie resursi:
skeleton.lv
rusbob.ru

 

2018-07-12 14:25

Nākamais: Biļetes uz pasaules rallijkrosa čempionāta posmu Rīgā kļūs dārgākas