Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource616 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:13, Did:0, useCase: 0

Foto: Latvijas olimpiskās izlases tērpi prezentēti (5) 22.11.2017 17:55

Rīgā šodien prezentēja Latvijas izlases tērpus, kas tiks izmantoti 2018. gada ziemas olimpiskajās spēlēs Phjončhanā.
Foto: Romāns Kokšarovs, F64
Foto: Ilmārs Znotiņš, Latvijas Olimpiskā komiteja

Foto: Ullalaaa 27.06.2017 19:21

Ulla Zirne blogo

Foto: Aparjods saņem junioru pasaules zeltu Siguldā 04.02.2017 16:25

Latvijas kamaniņu braucējs Kristers Aparjods šodien ieguva zelta medaļu junioru pasaules čempionātā, kas risinās Siguldā. Foto: kamnas.lv

Foto: Siguldā atklāj junioru pasaules čempionātu kamaniņu sportā 03.02.2017 11:55

3. februārī Siguldā sāksies junioru pasaules čempionāts kamaniņu sportā. Ceturtdien notika sacensību atklāšana, kur uzstājās arī dziedātāja Aminata.
Foto: Juris Bērziņš-Soms, kamanas.lv

Foto: Pasaules kausā Latvijai atnes bronzu stafetē 15.01.2017 21:45

Svētdien Pasaules kausa posmā Siguldā Latvijas kamaniņu duets Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš izcīnīja otro vietu sprinta kausa pēdējā posmā, bet komandu stafetē uzvaru izcīnīja Krievija, bet Latvijas komandai pirmo reizi sezonā izdevās kāpt uz goda pjedestāla - trešā vieta.
Foto: Romualds Vambuts

Foto: Gudramovičs un Kalniņš iegūst sudrabu Siguldā (1) 14.01.2017 20:18

Siguldā notiekošajā Pasaules kausa 6. posmā kamaniņu sportā lielisku rezultātu sasniegt divnieku sacensībās izdevies Oskaram Gudramovičam un Pēterim Kalniņam, kuri abos braucienos uzrādīja otro labāko laiku, iegūstot sudraba medaļas un zaudējot tikai Vācijas sportistiem. Sieviešu sacensību pirmajā braucienā mūsu Ulla Zirne ierindojās 11. vieta, sacensību tobrīdējā līdere Elīza Cauce finišā piedzīvoja kritienu un ierindojās 13. pozīcijā, bet Kendija Aparjode ieņēma 20. vietu.
Foto: Romualds Vambuts

Foto: Latvijas Kamaniņu sporta federācijas preses konference 25.10.2016 09:55

24. oktobrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā risinājās Latvijas Kamaniņu sporta federācijas (LKSF) pirmssezonas preses konference.
Foto: Gatis Smudzis un Juris Bērziņš-Soms, kamanas.lv

Foto: Latvijas medaļnieki atgriežas no jaunatnes olimpiskajām spēlēm (3) 23.02.2016 13:20

Pirmdienas vakarā no pasaules jaunatnes olimpiskajām spēlēm dzimtenē atgriezās Latvijas nacionālā izlase, tostarp zelta medaļnieks Kristers Aparjods (kamaniņu sports), sudraba un bronzas laureāts Deniss Vasiļjevs (daiļslidošana), sudraba medaļas ieguvēja Diāna Ņikitina (daiļslidošana), bronzas īpašnieks Kārlis Krūzbergs (šorttreks).

Foto:
M.Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā komiteja

Foto: Kamaniņniece Cauce iegūst Eiropas čempionāta sudrabu 15.02.2016 13:25

Latvijas labākā kamaniņniece Elīza Cauce svētdien izcīnīja sudraba medaļu Eiropas čempionātā, kas risinājās Altenbergas trasē Vācijā.

Foto: kamanas.lv, AFP/Scanpix

Foto: Aparjods iegūst zeltu pasaules jaunatnes olimpiskajās spēlēs 14.02.2016 15:30

Latvijas kamaniņu braucējs Kristers Aparjods pasaules jaunatnes olimpiskajās spēlēs Lillehammerē svētdien izcīnīja zelta medaļu.

Foto: Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā komiteja

Foto: Latvijas kamaniņu stafetes komanda iegūst pasaules sudrabu 01.02.2016 14:44

Latvijas kamaniņu stafetes komanda (Elīza Cauce, Inārs Kivlenieks, Andris Šics /Juris Šics) svētdien izcīnīja sudrabu pasaules čempionātā, kas risinājās Vācijas trasē Kēnigzē.

Foto: Latvijas Kamaniņu sporta federācija u.c.

Foto: Siguldā sadala medaļas starta rāvienos (2) 28.09.2015 13:09

Aizvadītajā nedēļas nogalē Siguldas bobsleja un kamaniņu sporta trases starta estakādē risinājās tradicionālās "Prezidenta kausa" sacensības starta rāvienos kamaniņu sportā. Piedāvājam fotogrāfijas no apbalvošanas ceremonijas.

Foto: Juris Bērziņš-Soms, Sandra Škutāne / Latvijas Kamaniņu sporta federācija

Foto: Ščerbatihs, Rubenis un pasaules čempione atklāj tehnikuma sporta zāli 08.09.2015 10:44

Aizvadītajā nedēļā Rīgas Valsts tehnikumā vērienīgi tika atklāta atjaunotā sporta zāle. Olimpisko spēļu vicečempions un bronzas medaļas ieguvējs, vairākkārtējs Pasaules un Eiropas medaļnieks svarcelšanā Viktors Ščerbatihs aicināja audzēkņus pievērsties fiziskām aktivitātēm paralēli izglītības ieguvei. Vairākkārtējs olimpisko spēļu laureāts kamaniņu braukšanā Mārtiņš Rubenis atgādināja klātesošajiem to, ka veselā miesā mājo vesels gars. Latvijas izlases dalībnieks un kapteinis florbolā Atis Blinds novērtēja atjaunotās sporta zāles piemērotību florbola nodarbībām. Pasaules čempione kikboksā Linda Ābele izteica pārliecību, ka tehnikuma sporta skolotāji un organizatori ir tie, kuri var jauniešiem rādīt priekšzīmi un aizraut viņus sporta nodarbībās. Ghetto kustības dibinātājs Raimonds Elbakjans aicināja jauniešus no kaitīgiem ieradumiem pievērsties fiziskām aktivitātēm.

Izmantotie resursi: rvt.lv

Foto: Latvijas kamaniņnieki sezonai briest arī Gaujas līkločos (2) 29.06.2015 11:17

Latvijas kamaniņu sporta izlase jaunajai sezonai gatavojas ne tikai stadionos un fitnesa zālēs, bet arī Gaujas līkločos. "Airēšanas kustība ir ļoti tuva kamanu starta rāvienu kustībai, un šādi treniņi palīdz nostiprināt tik ļoti nepieciešamos muguras un plecu muskuļus, saites un locītavas,’’ norāda izlases galvenais treneris Kaspars Dumpis. "Cilvēks ir tik stiprs, cik stiprs ir viņa vājākais posms (muskulis), tāpēc cenšos katram to atrast un kopējiem spēkiem strādāt pie tā nostiprināšanas. Protams, neaizmirstam arī par koordināciju, aerobo un anaerobo izturību un lokanību."

Izmantotie resursi: kamanas.lv

Foto: Saeimas spīkere: "Latvija ir bobsleja, kamaniņu un skeletona lielvalsts" (4) 13.03.2015 17:30

Saeimas namā šodien viesojās Latvijas bobsleja, skeletona un kamaniņu sporta komandas. Seimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece piektdien pateicās par augstajiem sasniegumiem pasaules un Eiropas čempionātos, kā arī Pasaules kausā ziemas sporta veidos aizvadītajā sezonā, nesot Latvijas vārdu pasaulē.

"Jūs šobrīd esat mūsu varoņi un paraugs mūsu jauniešiem, kuri redz, ka tikai ar lielu darbu var sasniegt izcilus panākumus. Daudzi šajā sezonā skatījās pasaules kartē, lai saprastu, kur ir Latvija - tā lielā bobsleja, kamaniņu sporta un skeletona lielvalsts," atzina valsts likumdevēja priekšsēdētāja (saeima.lv).

I.Mūrniece sportistiem, treneriem, mediķiem, komandu tehniskajiem darbiniekiem un federāciju pārstāvjiem pasniedza Saeimas priekšsēdētājas atzinības rakstus un Latvijas eiro monētu komplektus, kas veltīti Latvijas prezidentūrai Eiropas Savienības Padomē.

Foto:
Vladislavs Proškins, F64
Ernests Dinka, Saeimas Kanceleja, saeima.lv

Foto: Ministru prezidente: "Sporta pasaulē esat sasnieguši augstākās Himalaju virsotnes" (5) 11.03.2015 14:07

Ministru prezidente Laimdota Straujuma šodien sveica ziemas sporta veidu labākos sportistus, kas dažāda mēroga pasaules un Eiropas sacensībās guvuši augstus sasniegumus. Sveicot bobslejistus, kamaniņu braucējus, skeletonistus un daiļslidotājus, L.Straujuma izteica lepnumu par sportistu, treneru, ārstu, tehniķu, palīgu personīgo sniegumu un komandas darbu, darot godu Latvijas valstij.

"Sporta pasaulē jūs esat sasnieguši augstākās Himalaju virsotnes! No Jums mēs visi varam tikai ņemt paraugu, kā esot politiķiem, ierēdņiem, jebkuras citas profesijas pārstāvim, censties vienmēr sasniegt pēc iespējas labāku sava darba rezultātu. Jūsu smagā darba dēļ Latvijas karogs plīvoja starp lielvalstu karogiem. Mēs patiesi no sirds lepojamies ar jums," teica premjerministre (mk.gov.lv).

Rīt notiks Latvijas Nacionālās sporta padomes sēde, kur skatīs arī jautājumu par labāko ziemas sporta veidu sportistu sasniegumu finansiālu apbalvošanu.

Foto: Vladislavs Proškins, F64

Foto: Ullala-2 23.02.2015 09:22

Ulla blogo

Foto: Kamaniņu braucēji gatavi jaunajai sezonai 01.10.2014 17:42

Trešdien, SIA "AD REM AUTO" salonā notika preses konference par Latvijas kamaniņu sporta izlases gatavību un plāniem jaunajai 2015. gada sezonai.

«Šī sezona mums būs ļoti svarīga, jo Siguldā norisināsies pasaules čempionāts. Tam nopietni gatavojās federācija kā sacensību organizētājs un ļoti nopietni gatavojas arī komanda. Gatavojas ar ļoti lielu atbildības sajūtu pastāstīja Latvijas Kamaniņu sporta federācijas (LKSF) prezidents Atis Strenga. «Komanda ir gandrīz tāda pati kā iepriekšējā sezonā.»

«Sezona mums vairāk vai mazāk būs eksperimentāla,» norādīja 31 gadu vecais Dumpis. «Ir daudz kas jāizdara, lai olimpiskajās spēlēs mēs varētu sasniegt augstus rezultātus.

Pasaules kausa izcīņā 2014./2015. gada sezonā tiks aizvadīti 9 posmi. Sezona noslēgsies 2015. gada februāra beigās, marta sākumā olimpiskajā Soču trasē.

Foto: Romualds Vambuts

Foto: Grāmatu "Latvija Sočos" prezentē olimpieši 13.05.2014 15:55

Šodien – 13.maijā, Latvijas Olimpiskā komanda aicināja interesentus uz noslēdzošo tikšanos un grāmatas “Latvija Sočos” prezentāciju, kas pielika “simbolisku punktu” XXII ziemas Olimpiskajām spēlēm Sočos.Kā vieni no pirmajiem grāmatu “Latvija Sočos” saņēma tās galvenie varoņi – Soču ziemas Olimpisko spēļu medaļnieki, viņu treneri un apkalpojošais personāls.
Foto: Romualds Vambuts

Foto: Ledus trašu zvaigznes Siguldā noslēdz sezonu (1) 08.03.2014 20:12

Sestdien, 8.martā Siguldā risinājās sezonas noslēguma pasākums bobslejā, skeletonā un kamaniņu sportā. Šo sporta veidu pārstāvji nupat kā Soču Ziemas olimpiskajās spēlēs ieguva četras medaļas. Mūsu laureāti piedalījās arī sezonas noslēguma pasākumā.
Foto: Romualds Vambuts